ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:51

Humbi 6-0 ndaj City-t, Sarri pranon se rrezikon punën

Humbi 6-0 ndaj City-t, Sarri pranon se rrezikon punën
Manchester City shkatërroi Chelsea-n teksa e mundi me rezultatin tenistik 6-0, duke i shkaktuar “Bluve” të Londrës humbjen më të thellë në Premier League që nga viti 1991.
Top Channel | 11-Feb-2019 14:22
Manchester City shkatërroi Chelsea-n teksa e mundi me rezultatin tenistik 6-0, duke i shkaktuar “Bluve” të Londrës humbjen më të thellë në Premier League që nga viti 1991.

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 10:01
Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke evituar në këtë mënyrë ...

Sergio Aguero shënon hat-trick, gjyqtari Mike Dean i fshehë topin
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 23:40
Manchester City shkatërroi Chelsean në fundjavë me rezultatin tenistik 6-0, duke vazhduar kështu kryesimin në Premier Ligë, me një ndeshje më shumë se Liverpooli. Në këtë ndeshje Sergio Aguero shënoi hat-trick. ...

Chelsea po mendon shkarkimin e Sarrit, në vend të tij Zola deri në fund të sezonit
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 17:28
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...

Manchester City shkatërron Chelsea-n 6-0
Mançester Siti arriti një fitore të jashtëzakonshme në Premier Ligën angleze, duke mposhtur Çelsin 6-0. Skuadra e Pep Guardiolës u ngjit sërish në krye të renditjes. Një humbje e tillë kishte 28 vjet që nuk ndodhte. ...
ABCNews | 11-Feb-2019 16:17
Mançester Siti arriti një fitore të jashtëzakonshme në Premier Ligën angleze, duke mposhtur Çelsin 6-0. Skuadra e Pep Guardiolës u ngjit sërish në krye të renditjes. Një humbje e tillë kishte 28 vjet që nuk ndodhte. ...

Shitjet rekord të fanellave kanë boshatisur dyqanet zyrtare të Liverpool
Disfata e thellë 6-0 e pësuar ndaj Manchester City ka tronditur ambientin e Chelseas. Nën sulm e presion ndodhen tashmë pronarët, menaxhirmi dhe trajneri Maurizio Sarri, ndonëse i shpëtuar momentalisht në krye të ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 23:56
Disfata e thellë 6-0 e pësuar ndaj Manchester City ka tronditur ambientin e Chelseas. Nën sulm e presion ndodhen tashmë pronarët, menaxhirmi dhe trajneri Maurizio Sarri, ndonëse i shpëtuar momentalisht në krye të ...

Lampard zëvendësues i Sarrit? Flet ish mesfushori i Chelsea
Humbja e Chelsea me rezultatin e thellë 6:0 në përballjen me Manchester City ka bërë që pozita e Sarrit tek ‘blutë’ të vihet në pikëpyetje. Trajneri italian po dështon që ta instalojë stilin e tij të njohur si ...
Lajminet | 11-Feb-2019 23:44
Humbja e Chelsea me rezultatin e thellë 6:0 në përballjen me Manchester City ka bërë që pozita e Sarrit tek ‘blutë’ të vihet në pikëpyetje. Trajneri italian po dështon që ta instalojë stilin e tij të njohur si ...

Chelsea po e konsideron Zolan pasues të Sarrit
Chelsea raportohet se po mendon që ta caktojë Gianfranco Zolan si trajner të ri deri në fund të sezonit. Maurizio Sarri mori përsipër klubin verës, por forma e klubit pësoi rënie dhe humbja e fundit 6 me 0 nga ...
Koha.net | 11-Feb-2019 22:53
Chelsea raportohet se po mendon që ta caktojë Gianfranco Zolan si trajner të ri deri në fund të sezonit. Maurizio Sarri mori përsipër klubin verës, por forma e klubit pësoi rënie dhe humbja e fundit 6 me 0 nga ...

Guardiola insiston për Iscon
Isco do të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit. Mesfushori spanjoll ka humbur vendin e titullarit te madrilenët dhe do të shitet në verë. Manchester City i Pep Guardiolas ka kohë që po e kërkon transferimin e ...
Koha.net | 11-Feb-2019 21:13
Isco do të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit. Mesfushori spanjoll ka humbur vendin e titullarit te madrilenët dhe do të shitet në verë. Manchester City i Pep Guardiolas ka kohë që po e kërkon transferimin e ...

Legjenda e Chelsea: “Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin”
Zërat për shkarkimin e trajnerit italian nga stoli i ‘bluve’ janë rritur shumë, pas turpërimit nga Pep Guardiola. Gjithashtu, edhe më keq bëhet situata kur është e ditur se Sarri nuk i ka raportet më të mira të mundshme ...
Lajminet | 11-Feb-2019 18:50
Zërat për shkarkimin e trajnerit italian nga stoli i ‘bluve’ janë rritur shumë, pas turpërimit nga Pep Guardiola. Gjithashtu, edhe më keq bëhet situata kur është e ditur se Sarri nuk i ka raportet më të mira të mundshme ...

Abramovich nuk duron më
Pas humbjes së turpshme 6-0 të së dielën ndaj Manchester Cityt. Ka mbetur që Roman Abramovich të marrë një vendim për të ardhmen e italianit. Raportohet se Zola mund të mbetet deri në fund të sezonit para se të emërohet ...
Lexo | 11-Feb-2019 18:00
Pas humbjes së turpshme 6-0 të së dielën ndaj Manchester Cityt. Ka mbetur që Roman Abramovich të marrë një vendim për të ardhmen e italianit. Raportohet se Zola mund të mbetet deri në fund të sezonit para se të emërohet ...

Klubi i madh evropian, 75 milionë euro për Iscon
Isco pritet të largohet përfundimisht nga Real Madridi gjatë verës që vjen Manchester City është duke e përgatitur një ofertë të majme prej 75 milionë eurosh për ta bindur Real Madridin që t’ia shesë Iscon, shkruan ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 17:59
Isco pritet të largohet përfundimisht nga Real Madridi gjatë verës që vjen Manchester City është duke e përgatitur një ofertë të majme prej 75 milionë eurosh për ta bindur Real Madridin që t’ia shesë Iscon, shkruan ...

Sarri rrezikon shkarkimin
Trajnerit italian mund t’i kushtojë shtrenjtë humbja e thellë prej 6:0 nga Manchester City Humbja e thellë nga Manchester City mund t’i kushtojë shtrenjtë Maurizio Sarrit, shkruan Gazeta Express. Sipas mediave angleze, ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 17:53
Trajnerit italian mund t’i kushtojë shtrenjtë humbja e thellë prej 6:0 nga Manchester City Humbja e thellë nga Manchester City mund t’i kushtojë shtrenjtë Maurizio Sarrit, shkruan Gazeta Express. Sipas mediave angleze, ...

Abramovich nuk duron më…
Pas humbjes së turpshme 6-0 të së dielën ndaj Manchester Cityt. Ka mbetur që Roman Abramovich të marrë një vendim për të ardhmen e italianit. Raportohet se Zola mund të mbetet deri në fund të sezonit para se të emërohet ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 17:42
Pas humbjes së turpshme 6-0 të së dielën ndaj Manchester Cityt. Ka mbetur që Roman Abramovich të marrë një vendim për të ardhmen e italianit. Raportohet se Zola mund të mbetet deri në fund të sezonit para se të emërohet ...

Chelsea po mendon shkarkimin e Sarrit, në vend të tij Zola deri në fund të sezonit
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 17:41
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...

Milot Rashica merr një lajm fantastik pas dy golave të shënuar
Skuadra e Manchester Cityt mbrëmë ka deklasuar Chelsean me rezultatin e thellë 6-0 në ‘Etihad’. Pas përfundimit të ndeshjes, Sarri u drejtuar menjëherë në dhomat e zhveshjes duke mos e përshëndetur fare Pep Guardiolan – ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 17:38
Skuadra e Manchester Cityt mbrëmë ka deklasuar Chelsean me rezultatin e thellë 6-0 në ‘Etihad’. Pas përfundimit të ndeshjes, Sarri u drejtuar menjëherë në dhomat e zhveshjes duke mos e përshëndetur fare Pep Guardiolan – ...

Chelsea po mendon shkarkimin e Sarrit, në vend të tij Zola deri në fund të sezonit
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 17:35
Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë nën akuzë pas ...

Sarri: Puna ime është gjithmonë në rrezik
Maurizio Sarri këmbëngul se puna e tij ishte “gjithmonë në rrezik” pas një humbje poshtëruese ndaj Manchester Cityt, që vë presion të mëtejshëm tek trajneri i Chelsea-t. Chelsea pësoi humbjen e tretë në katër ndeshje ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 16:51
Maurizio Sarri këmbëngul se puna e tij ishte “gjithmonë në rrezik” pas një humbje poshtëruese ndaj Manchester Cityt, që vë presion të mëtejshëm tek trajneri i Chelsea-t. Chelsea pësoi humbjen e tretë në katër ndeshje ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan
Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierligës. Sarri refuzoi ta ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 16:30
Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierligës. Sarri refuzoi ta ...

Sarri i tupëruar nuk i jep dorën Guardiolës! (Video)
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...
Gazeta Shqip | 10-Feb-2019 22:53
Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, Guardiola u nis nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved