ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:51

Sedorf: Shkaku i krizës te Reali ishte Zidan, ja favoriti në Champions

Sedorf: Shkaku i krizës te Reali ishte Zidan, ja favoriti në Champions
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 23:32
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:07
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Sedorf: Shkaku i krizës te Reali ishte Zidan, ja favoriti në Champions
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...
Medial | 11-Feb-2019 23:35
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...

Marcelo zbulon një sekret të madh të Ronaldos
Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 23:05
Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se ...

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh
Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se ...
Flaka | 11-Feb-2019 20:26
Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se ...

Marcelo i nxjerr sekretin Ronaldos: Ky ishte momenti kur më tregoi për largimin nga Reali
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin.Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
Medial | 11-Feb-2019 18:06
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin.Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Marcelo lë të kuptohet se mund t’i bashkohet Juventusit
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo e ka pranuar se e adhuron Juventusin, në një kohë kur thashethemet për kalimin e tij te kampioni italian nuk kanë të ndalur. Muajve të fundit është raportuar se Cristiano ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 17:50
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo e ka pranuar se e adhuron Juventusin, në një kohë kur thashethemet për kalimin e tij te kampioni italian nuk kanë të ndalur. Muajve të fundit është raportuar se Cristiano ...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 16:44
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 17:44
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 17:41
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Seedorf rrëfehet në 360 gradë; nga krahasimi Messi-Ronaldo deri te favoritët e Champions-it
Clarence Seedorf (Suriname, 1976) fitoi një vend në historinë e Real Madridit më 20 maj 1998, ditën kur të bardhët fituan Champions-in e shtatë. Në atë ndeshje, së bashku me Karembeu, ai çaktivizoi Zidane dhe Del Piero, ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:18
Clarence Seedorf (Suriname, 1976) fitoi një vend në historinë e Real Madridit më 20 maj 1998, ditën kur të bardhët fituan Champions-in e shtatë. Në atë ndeshje, së bashku me Karembeu, ai çaktivizoi Zidane dhe Del Piero, ...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
Lexo | 11-Feb-2019 17:29
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 16:48
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Marcelo shpreh admirimin për Juven
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe ai ka sugjeruar se ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 16:18
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe ai ka sugjeruar se ...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 16:10
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...

Marcelo shpreh admirimin për Juven
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe ai ka sugjeruar se ...
Koha.net | 11-Feb-2019 16:10
Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, dhe ai ka sugjeruar se ...

Seedorf: Reali favorit për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon
Clarence Seedorf e shikon Real Madridin si favorit për të fituar Ligën e Kampionëve edhe në sezonin 2018/19. 42-vjeçari mendon se Los Blancos mund të fitojnë garën më të madhe për klube për të katërtën herë radhazi, ...
E Dua Sportin | 11-Feb-2019 15:43
Clarence Seedorf e shikon Real Madridin si favorit për të fituar Ligën e Kampionëve edhe në sezonin 2018/19. 42-vjeçari mendon se Los Blancos mund të fitojnë garën më të madhe për klube për të katërtën herë radhazi, ...

Bayerni pranon një lajm të madh para ndeshjes me Liverpoolin në ‘UCL’
Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. “Po flasim për një ekip të frikshëm. Kam ndërruar këmisha me Pavel Nedved.” Marcelo ka qenë i lidhur me ndjekjen e Cristiano Ronaldos, në Juve në muajt e fundit dhe ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 15:28
Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. “Po flasim për një ekip të frikshëm. Kam ndërruar këmisha me Pavel Nedved.” Marcelo ka qenë i lidhur me ndjekjen e Cristiano Ronaldos, në Juve në muajt e fundit dhe ...

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 15:14
Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta braktiste klubin. Ronaldo ...

Seedorf: Reali favorit për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon
Clarence Seedorf e shikon Real Madridin si favorit për të fituar Ligën e Kampionëve edhe në sezonin 2018/19. 42-vjeçari mendon se Los Blancos mund të fitojnë garën më të madhe për klube për të katërtën herë radhazi, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 14:56
Clarence Seedorf e shikon Real Madridin si favorit për të fituar Ligën e Kampionëve edhe në sezonin 2018/19. 42-vjeçari mendon se Los Blancos mund të fitojnë garën më të madhe për klube për të katërtën herë radhazi, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved