ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:11

Sanksionet amerikane kundër Iranit dhe Venezuelës rrisin çmimin e naftës për 2%

Sanksionet amerikane kundër Iranit dhe Venezuelës rrisin çmimin e naftës për 2%
Së sesionin tregtar të ditës së martë çmimet e naftës janë rritur me thuajse 2 për qind, duke marrë nxitje nga ulja e prodhimit nga Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) dhe nga sanksionet amerikane kundër ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 16:33
Së sesionin tregtar të ditës së martë çmimet e naftës janë rritur me thuajse 2 për qind, duke marrë nxitje nga ulja e prodhimit nga Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) dhe nga sanksionet amerikane kundër ...

Nafta rritet me mbi 2% – Ulja e prodhimit nga OPEC mbështet çmimet
Çmimet e naftës janë rritur me thuajse 2% në sesionin tregtar të ditës së Martë, duke marrë nxitje nga ulja e prodhimit nga Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës dhe nga sanksionet amerikane kundër Iranit dhe ...
ScanTv | 12-Feb-2019 14:39
Çmimet e naftës janë rritur me thuajse 2% në sesionin tregtar të ditës së Martë, duke marrë nxitje nga ulja e prodhimit nga Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës dhe nga sanksionet amerikane kundër Iranit dhe ...

Bien çmimet e naftës në tregjet botërore
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e ditës së sotme në tregjet botërore. Kështu, që treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 28 cent dhe u tregtuan me 61.93 dollarë amerikanë për fuçi. ...
Shenja | 12-Feb-2019 13:25
Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e ditës së sotme në tregjet botërore. Kështu, që treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 28 cent dhe u tregtuan me 61.93 dollarë amerikanë për fuçi. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved