ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Shpëtim Gjika, ish-kryebashkiaku vlonjat poston foton me Saimir Tahirin: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë

Shpëtim Gjika, ish-kryebashkiaku vlonjat poston foton me Saimir Tahirin: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ‘shfaqet’ i qeshur përkrah ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në një foto të publikuar sot në profilin e tij në Facebook. Megjithëse fotografia është e vjetër, kjo ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 22:00
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ‘shfaqet’ i qeshur përkrah ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në një foto të publikuar sot në profilin e tij në Facebook. Megjithëse fotografia është e vjetër, kjo ...

Ish-ministri Tahiri: Ka kohë të mendoj për politikë
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili kundërshtoi zgjatjen e hetimeve ndaj tij me 3 muaj. Pas përfundimit të seancës dhe vendimit, Saimir Tahiri ka thënë ...
Telegraf | 12-Feb-2019 08:38
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili kundërshtoi zgjatjen e hetimeve ndaj tij me 3 muaj. Pas përfundimit të seancës dhe vendimit, Saimir Tahiri ka thënë ...

Felaj: PD “sabotoi” komisionin “Tahiri”, kishte frikë për disa të vërteta të hidhura për ta!
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:38
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, këtë të hënë, për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe ...

Vendimi për Tahirin, PD: I shërbeu skenarit
TIRANE Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ka reaguar edhe PD. Përmes deputetit demokrat Flamur Noka, PD shprehet se ky vendim ishte i ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 18:03
TIRANE Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ka reaguar edhe PD. Përmes deputetit demokrat Flamur Noka, PD shprehet se ky vendim ishte i ...

FOTOLAJM/ “Miq të mirë në kohë të vështira”, Saimir Tahiri dhe…
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori një lajm të gëzueshëm ditën e sotme, teksa Gjykata për Krimet e Rënda i kërkoi Prokurorisë që të mbyllë hetimet për të deri në 10 mars. Tahiri në një prononcim për mediat e ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 23:54
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori një lajm të gëzueshëm ditën e sotme, teksa Gjykata për Krimet e Rënda i kërkoi Prokurorisë që të mbyllë hetimet për të deri në 10 mars. Tahiri në një prononcim për mediat e ...

Saimir Tahiri i shpëton hetimit nga SPAK
Dje, Gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e ish-Ministrit, Saimir Tahiri për mos shtyrje të hetimeve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Sipas vendimit të Gjykatës, Prokuroria duhet të përfundojë hetimet deri më 10 ...
Lapsi | 12-Feb-2019 14:56
Dje, Gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e ish-Ministrit, Saimir Tahiri për mos shtyrje të hetimeve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Sipas vendimit të Gjykatës, Prokuroria duhet të përfundojë hetimet deri më 10 ...

Noka: Rama bëri gjithçka për të mbrojtur ish-ministrin e Brendshëm
Opozita e konsideron vendimin per te mos zgjatur hetimin ndaj Saimir Tahirit, një goditje ndaj reformës në drejtësi. Përmes një deklarate për mediat deputetii PD-së Flamur Noka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 18:38
Opozita e konsideron vendimin per te mos zgjatur hetimin ndaj Saimir Tahirit, një goditje ndaj reformës në drejtësi. Përmes një deklarate për mediat deputetii PD-së Flamur Noka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka ...

Vendimi për Tahirin, PD: Tjetër goditje e reformës në drejtësi
PD e quan këtë vendim të gjykatës si një vendim për ndërprerjen e hetimeve nga prokuroria për Saimir Tahirin. Sipas deputetit Flamur Noka, ky vendim është një tjetër goditje e Reformës në Drejtësi. “Sa herë që Saimir ...
ABCNews | 11-Feb-2019 20:02
PD e quan këtë vendim të gjykatës si një vendim për ndërprerjen e hetimeve nga prokuroria për Saimir Tahirin. Sipas deputetit Flamur Noka, ky vendim është një tjetër goditje e Reformës në Drejtësi. “Sa herë që Saimir ...

Gjykata pranon ankimin dhe i vendos afat Prokurorisë, Tahiri: Filloi numërimi mbrapsht
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Saimir Tahirit për të mos u zgjatur hetimet ndaj tij. Në një prononcim për media, Tahiri u shpreh se kjo maratonë po shkon drejt fundit dhe se prokurorët do të kenë kohë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:50
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Saimir Tahirit për të mos u zgjatur hetimet ndaj tij. Në një prononcim për media, Tahiri u shpreh se kjo maratonë po shkon drejt fundit dhe se prokurorët do të kenë kohë ...

PD: Rama po pengon hetimin ndaj Tahirit
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nëpërmjet një deklarate për mediat, deputeti i opozitës Flamur Noka, tha ...
TV Klan | 11-Feb-2019 19:31
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të mos zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nëpërmjet një deklarate për mediat, deputeti i opozitës Flamur Noka, tha ...

Si po i shpëton Saimir Tahiri, SPAK-ut
Dje, Gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e ish-Ministrit, Saimir Tahiri për mos shtyrje të hetimeve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Sipas vendimit të Gjykatës, Prokuroria duhet të përfundojë hetimet deri më 10 ...
Lajmi i Fundit | 12-Feb-2019 14:43
Dje, Gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e ish-Ministrit, Saimir Tahiri për mos shtyrje të hetimeve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Sipas vendimit të Gjykatës, Prokuroria duhet të përfundojë hetimet deri më 10 ...

Gjykata i lë Prokurorisë afat 10 marsin të mbyllë dosjen e Tahirit
Tiranë, 12 shkurt - Gjykata për Krime të Rënda vendosi dje të pranojë kërkesën e ish-ministrit të Punëve të Brendshme. Prokuroria duhet të dorëzojë dosjen për gjykim ose nëse do të mbyllë hetimet për ish-ministrin e ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 09:50
Tiranë, 12 shkurt - Gjykata për Krime të Rënda vendosi dje të pranojë kërkesën e ish-ministrit të Punëve të Brendshme. Prokuroria duhet të dorëzojë dosjen për gjykim ose nëse do të mbyllë hetimet për ish-ministrin e ...

Shpëtim Gjika publikon foton krah Saimir Tahirit: Miq të mirë, edhe në kohë të vështirë
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ka publikuar ka publikuar ditën e sotme në “Facebook” një foto ku shfaqet i qeshur së bashku ish-ministrin e Brendshmë Saimir Tahiri. Fotoja e publikuar nga ish-kryebashkiaku i ...
Java News | 11-Feb-2019 22:25
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ka publikuar ka publikuar ditën e sotme në “Facebook” një foto ku shfaqet i qeshur së bashku ish-ministrin e Brendshmë Saimir Tahiri. Fotoja e publikuar nga ish-kryebashkiaku i ...

Do rikthehesh në politikë? Ja çfarë tha Tahiri
Sot gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, pasi ankimoi vendimin për shtyrjen e hetimeve. Tahiri nënvizoi se do i shkojë deri në fund kësaj historie, teksa shtoi se ndaj tij janë hedhur ...
Telegraf | 11-Feb-2019 16:06
Sot gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, pasi ankimoi vendimin për shtyrjen e hetimeve. Tahiri nënvizoi se do i shkojë deri në fund kësaj historie, teksa shtoi se ndaj tij janë hedhur ...

“Tahiri”, hetimet nuk zgjaten
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ajo i ka vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do të mbyllen ...
Flaka | 11-Feb-2019 20:17
Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ajo i ka vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do të mbyllen ...

Çfarë e bashkon Shpëtim Gjikën me Saimir Tahirin?
Ish-kreu i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka postuar një foto në Facebook me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. “Miq të mirë, edhe ne kohë të vështirë !”,- shkruan Gjika në postimin e tij. Duket se Gjika dhe ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 19:59
Ish-kreu i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka postuar një foto në Facebook me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. “Miq të mirë, edhe ne kohë të vështirë !”,- shkruan Gjika në postimin e tij. Duket se Gjika dhe ...

FOTOT/ Prapaskenat: Seanca për ish-ministrin e Brendshëm, fanset e Saimir Tahirit në gjykatë me bluza të stampuara
Sot u zhvillua seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi sipas ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:07
Sot u zhvillua seanca për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kjo seancë u shty gjatë javës së kaluar dhe ka të njëjtin objekt: kundërshtimin e ish-ministrit, i cili refuzon zgjatjen e afateve hetimore, pasi sipas ...

Fanset e Saimir Tahirit në Gjykatë me bluze të stampuara: Je gjigant! (FOTO)
Përpara se të zhvillohej seanca për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dy përkrahëse janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të stampuara me portretin e tij. Sikurse shihet edhe nga fotot e ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 19:44
Përpara se të zhvillohej seanca për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dy përkrahëse janë paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda me bluza të stampuara me portretin e tij. Sikurse shihet edhe nga fotot e ...

Moszgjatje e hetimit për Tahirin, PD: U orkestrua nga Rama e Marku lirimi i ish Ministrit
Këtë të hënë gjykata e krimeve të rënda i dha të drejtë Tahirit dhe hodhi poshtë prokurorinë, duke e ndaluar kohëzgjatjen e hetimit të organit të akuzës ndaj ish Ministrit, një veprim që sipas PD-së tregon qartë sesi ...
Medial | 11-Feb-2019 19:15
Këtë të hënë gjykata e krimeve të rënda i dha të drejtë Tahirit dhe hodhi poshtë prokurorinë, duke e ndaluar kohëzgjatjen e hetimit të organit të akuzës ndaj ish Ministrit, një veprim që sipas PD-së tregon qartë sesi ...

Felaj: PD “sabotoi” komisionin “Tahiri”
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe Cakajn, duke pretenduar se ai ndaj Tahirit do ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 18:59
Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për Tahirin dhe Cakajn, duke pretenduar se ai ndaj Tahirit do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved