ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Sa i duhet Shqipëria njerëzimit? – Jemi shteti i dytë më i padobishëm në Europë

Sa i duhet Shqipëria njerëzimit? – Jemi shteti i dytë më i padobishëm në Europë
Në një klasifikim të 153 shteteve të botës sipas kontributit të gjithsecilit në zhvillimin dhe të mirën e njerëzimit, Shqipëria renditet e 70-ta, nga vendi i 69-të i një viti më parë. Pra, Shqipëria është vendi i ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 15:11
Në një klasifikim të 153 shteteve të botës sipas kontributit të gjithsecilit në zhvillimin dhe të mirën e njerëzimit, Shqipëria renditet e 70-ta, nga vendi i 69-të i një viti më parë. Pra, Shqipëria është vendi i ...

A i duhet Shqipëria njerëzimit? – Shteti i dytë më i padobishëm në Europë, keq me shkencën, mirë me kulturën
Në nja klasifikim të 153 shteteve të botës sipas kontributit të gjithsecilit në zhvillimin dhe të mirën e njerëzimit, Shqipëria renditet e 70-ta, nga vendi i 69-të i një viti më parë. Pra, Shqipëria është vendi i ...
ScanTv | 12-Feb-2019 13:31
Në nja klasifikim të 153 shteteve të botës sipas kontributit të gjithsecilit në zhvillimin dhe të mirën e njerëzimit, Shqipëria renditet e 70-ta, nga vendi i 69-të i një viti më parë. Pra, Shqipëria është vendi i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved