ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/06/2019 08:44

Sa autoktone është lahuta në raport me kërkesat e UNESCO-s

Sa autoktone është lahuta në raport me kërkesat e UNESCO-s
Në këtë hapësirë mediatike nuk është e lehtë t’u përgjigjesh mjaft prej diskutimeve të shumta e të çoroditura, emisioneve televizive me trajtime amatoreske, iniciativave të reja të institucioneve kulturore e shkencore ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 16:33
Në këtë hapësirë mediatike nuk është e lehtë t’u përgjigjesh mjaft prej diskutimeve të shumta e të çoroditura, emisioneve televizive me trajtime amatoreske, iniciativave të reja të institucioneve kulturore e shkencore ...

Sa autoktone është kënga dhe instrumenti i lahutës shqiptare në raport me kërkesat për nominim pranë UNESCO-s
Prof. Dr. Pirro Miso , Etnomuzikolog & Etnoorganolog Në këtë hapësirë mediatike nuk është e lehtë t’u përgjigjesh mjaft prej diskutimeve të shumta e të çoroditura, emisioneve televizive me trajtime amatoreske, ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Prof. Dr. Pirro Miso , Etnomuzikolog & Etnoorganolog Në këtë hapësirë mediatike nuk është e lehtë t’u përgjigjesh mjaft prej diskutimeve të shumta e të çoroditura, emisioneve televizive me trajtime amatoreske, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved