ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 16:01

FOTOT/ Aktori i njohur bëhet baba në moshën 70-vjeçare, nga e dashura e tij 35 vjet më e re

FOTOT/ Aktori i njohur bëhet baba në moshën 70-vjeçare, nga e dashura e tij 35 vjet më e re
Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë nga martesat e ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:32
Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë nga martesat e ...

Aktori i famshëm merr lajmin pozitiv, bëhet baba në moshën 70-vjeçare
Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur fëmijën e tyre, gjinia ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:13
Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur fëmijën e tyre, gjinia ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë
Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 01:50
Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së ...

Richard Gere pak para 70-vjetorit bëhet sërish baba
Richard Gere, pothuajse 70-vjeç është bërë baba për të dytën herë. Aktori, i cili do të festojë ditëlindjen e tij 31 gushtin e ardhshëm, u bë baba i një mashkulli nga Alejandra Silva, gruaja 36 vjeçe me të cilën është ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 16:11
Richard Gere, pothuajse 70-vjeç është bërë baba për të dytën herë. Aktori, i cili do të festojë ditëlindjen e tij 31 gushtin e ardhshëm, u bë baba i një mashkulli nga Alejandra Silva, gruaja 36 vjeçe me të cilën është ...

Richard Gere bëhet sërish baba, pak muaj para se të festojë 70-vjetorin
Aktori 69-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij 36-vjeçare Alejandra Silva janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, në Nju Jork sipas revistës spanjolle “Hola !”. Richard dhe Alejandra ende nuk e kanë ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 21:58
Aktori 69-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij 36-vjeçare Alejandra Silva janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, në Nju Jork sipas revistës spanjolle “Hola !”. Richard dhe Alejandra ende nuk e kanë ...

Richard Gere bëhet baba në moshën 70-vjeçare, partnerja e tij është 35 vjeçe
Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë nga martesat e ...
Lexo | 11-Feb-2019 20:00
Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë nga martesat e ...

Richard Gere baba për herë të dytë
Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa ditë më parë, ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 18:29
Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa ditë më parë, ...

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 70-vjeçare
Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare Alejandra ...
Portalb | 11-Feb-2019 17:45
Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare Alejandra ...

Në moshën 69 vjeçare, aktori i njohu bëhet baba për herë të dytë
Richard Gere thuhet se është bërë babai për herë të dytë, pasi gruaja e tij, Alejandra Silva solli në jetë një djalë pak ditë më parë. Ylli i filmit ‘The Pretty Woman’ dhe Alejandra u martuan në prill të vitit të kaluar ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 17:28
Richard Gere thuhet se është bërë babai për herë të dytë, pasi gruaja e tij, Alejandra Silva solli në jetë një djalë pak ditë më parë. Ylli i filmit ‘The Pretty Woman’ dhe Alejandra u martuan në prill të vitit të kaluar ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara nga revista ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 14:05
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara nga revista ...

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 69-vjeçare
Martesa e tretë për yllin e Hollivudit ndodhi prillin e shkuar dhe tani, Richard Gere pret të bëhet baba në moshën 69-vjeçare për herë të dytë. Bashkëshortja, Alejandra Silva, 35-vjeçare është shtatzënë, sipas shtypit ...
Koha Jone | 09-Aug-2018 17:35
Martesa e tretë për yllin e Hollivudit ndodhi prillin e shkuar dhe tani, Richard Gere pret të bëhet baba në moshën 69-vjeçare për herë të dytë. Bashkëshortja, Alejandra Silva, 35-vjeçare është shtatzënë, sipas shtypit ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara nga revista ...
Koha.net | 11-Feb-2019 15:50
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara nga revista ...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë pas kësaj ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 15:29
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë pas kësaj ...

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 70-vjeçare
Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare Alejandra ...
Bordo | 11-Feb-2019 14:15
Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare Alejandra ...

Richard Gere baba për herë të dytë në moshën 7-vjeçare
Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa ditë më parë, ...
Lapsi | 11-Feb-2019 13:29
Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa ditë më parë, ...

Mosha nuk do të thotë asgjë për yllin e Hollivudit, baba në moshën 70-vjeçe
Aktori i famshëm i Hollivdit, Richard Gere, ka fituar fëmijën e tij të parë me bukuroshen spanjolle Alejandra Silva, e cila vikendin e kaluar ka sjellë në jetë një djalë, transmeton Zeri.info. Alejandra, e cila është 33 ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:50
Aktori i famshëm i Hollivdit, Richard Gere, ka fituar fëmijën e tij të parë me bukuroshen spanjolle Alejandra Silva, e cila vikendin e kaluar ka sjellë në jetë një djalë, transmeton Zeri.info. Alejandra, e cila është 33 ...

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...
Zeri | 11-Feb-2019 13:12
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë pas kësaj ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:57
Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë pas kësaj ...

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 12:29
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 12:17
Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe bashkëshortja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved