ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 05:12

Promovohen dy libra të autorit Ismail Kastrati

Promovohen dy libra të autorit Ismail Kastrati
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 16:22
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...

Promovohen dy libra të autorit Ismail Kastrati
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...
Koha.net | 12-Feb-2019 15:50
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...

Promovohen dy libra të autorit Ismail Kastrati
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...
InFokusi | 12-Feb-2019 15:41
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit. Me këtë rast, publicisti Mehmet Hajrizi, tha se të dy ...

Promovohen dy libra të autorit Ismail Kastrati
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit.
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:35
“Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh” janë dy veprat e autorit Ismail Kastrati që sot janë promovuar dhe të cilat trajtojnë jetën dhe veprimtarinë e autorit.

Regjimi serb në Kosovë pasqyrohet në veprat e autorit Ismail Kastrati
Janë promovuar librat “Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh”, të autorit Ismail Kastrati, raporton Ekonomia Online. Në këtë promovim publicisti Mehmet Hajrizi, tha se Kastratit, tregojnë jetën e vet-autorit. “Dy ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 13:21
Janë promovuar librat “Kohë ëndërrimesh” dhe “Kohë zhgënjimesh”, të autorit Ismail Kastrati, raporton Ekonomia Online. Në këtë promovim publicisti Mehmet Hajrizi, tha se Kastratit, tregojnë jetën e vet-autorit. “Dy ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved