ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 05:22

Pompeo porosit Evropën: Rezistojini ndikimit rus dhe kinez

Pompeo porosit Evropën: Rezistojini ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:33
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo në Evropë, paralajmëron kundër Huawei-t
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA.
Top Channel | 12-Feb-2019 13:35
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA.

Pompeo porosit Europën: Rezistoini ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 14:43
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo porosi Evropës: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 13:21
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo viziton Europën, takohet në Budapest me Orban
Sekretari amerikan i shtetit Majk Pompeo ka nisur një tur vizitash në Europë, ku fillimisht është ndalur në Budapest ku është takuar me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Një rast për të përballur me këndvështrime të ...
ABCNews | 12-Feb-2019 17:32
Sekretari amerikan i shtetit Majk Pompeo ka nisur një tur vizitash në Europë, ku fillimisht është ndalur në Budapest ku është takuar me kryeministrin hungarez Viktor Orban. Një rast për të përballur me këndvështrime të ...

Pompeo kërkon rritjen e influencës amerikane në Sllovaki
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo bëri sot ndalesën e radhës në Sllovaki, si pjesë e turneut në Evropën qendrore, për të kundërshtuar influencën në rritje të Rusisë dhe Kinës.
Kosova Press | 12-Feb-2019 18:29
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo bëri sot ndalesën e radhës në Sllovaki, si pjesë e turneut në Evropën qendrore, për të kundërshtuar influencën në rritje të Rusisë dhe Kinës.

Pompeo paralajmëron evropianët për ndikimin rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo të martën ishte në kryeqytetin e Sllovakisë, Bratislavë, në vijim të një turneu që po zhvillon në disa vende evropiane. Ai mbajti një konferencë për gazetarë, ku i paralajmëroi ...
Zeri Amerikes | 12-Feb-2019 18:14
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo të martën ishte në kryeqytetin e Sllovakisë, Bratislavë, në vijim të një turneu që po zhvillon në disa vende evropiane. Ai mbajti një konferencë për gazetarë, ku i paralajmëroi ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistojini ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 17:51
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit të teknologjisë së Huaweit
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, tha se Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të detyrohet të rishikojë bashkëpunimin me Bashkimin Evropian nëse këto vende do të bëjnë biznes me Huawein. Pompeo këto komente i ...
Gazeta Ekonomia | 12-Feb-2019 17:32
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, tha se Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të detyrohet të rishikojë bashkëpunimin me Bashkimin Evropian nëse këto vende do të bëjnë biznes me Huawein. Pompeo këto komente i ...

Porosia e sekretarit amerikan për Europën: Rezistoni ndaj ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Lexo | 12-Feb-2019 15:36
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo paralajmëron Evropën për Huawein Kinez
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA. Duke folur në Hungari, ndalesa e parë e turneut ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:08
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA. Duke folur në Hungari, ndalesa e parë e turneut ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Java News | 12-Feb-2019 14:52
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo paralajmëron Evropën për Huawein Kinez
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA. Duke folur në Hungari, ndalesa e parë e turneut ...
Koha.net | 12-Feb-2019 14:43
Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo ka paralajmëruar vendet evropiane të hënën se përdorimi i teknologjisë nga Huawei mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me SHBA. Duke folur në Hungari, ndalesa e parë e turneut ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 14:27
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Medial | 12-Feb-2019 14:16
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Sekretari amerikan ka një porosi pë Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...
Arbresh | 12-Feb-2019 14:09
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit, transmeton ...
Portalb | 12-Feb-2019 13:33
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez. Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit, transmeton ...

Pompeo i tërheq vërejtjen Evropës nëse blen teknologjinë e Huawei
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, tha se SHBA mund të detyrohet të rishikojë bashkëpunimin me Bashkimin Evropian nëse këto vende do të bëjnë biznes me Huawein. Pompeo këto komente i bëri nga Budapesti, ndërsa ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 12:09
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, tha se SHBA mund të detyrohet të rishikojë bashkëpunimin me Bashkimin Evropian nëse këto vende do të bëjnë biznes me Huawein. Pompeo këto komente i bëri nga Budapesti, ndërsa ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në Bratisllavë të Sllovakisë se Kina dhe Rusia përbëjnë një kërcënim të dyfishtë për përparimin e demokracisë dhe tregun e lirë, që nga ...
Lajminet | 12-Feb-2019 13:20
Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Ai tha në Bratisllavë të Sllovakisë se Kina dhe Rusia përbëjnë një kërcënim të dyfishtë për përparimin e demokracisë dhe tregun e lirë, që nga ...

Pompeo porosit Evropën: Rezistoni ndikimit rus dhe kinez
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez.Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit.Ai tha në ...
Shenja | 12-Feb-2019 13:14
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, porositi vendet e Evropës Lindore dhe Qëndrore që t’i rezistojnë ndikimit rus dhe kinez.Pompeo po merr pjesë në manifestimet për 30 vjetorin e rënies së komunizmit.Ai tha në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved