ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:39

Po rikthehet “Grupi Marigona”

Po rikthehet “Grupi Marigona”
Grupi i famshëm muzikor po kthehet me një projekt të ri muzikor. Marigona do të vazhdojë të sjell projekte të veçanta. Përpos realizimeve të reja, Grupi Marigona ka vendosur që kanali i tyre zyrtar në Youtube të ...
Arbresh | 12-Feb-2019 19:18
Grupi i famshëm muzikor po kthehet me një projekt të ri muzikor. Marigona do të vazhdojë të sjell projekte të veçanta. Përpos realizimeve të reja, Grupi Marigona ka vendosur që kanali i tyre zyrtar në Youtube të ...

Gili me projekt të ri për ‘Shën Valentin’, vjen në duet me këngëtarin e njohur
Këngëtarja Gili e ka paralajmëruar këngën e saj të re e cila do të jetë në duet me këngëtarin e njohur. Gili dhe Buraku i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor i cili do të publikohet shumë shpejtë, shkruan ...
Zeri | 12-Feb-2019 19:12
Këngëtarja Gili e ka paralajmëruar këngën e saj të re e cila do të jetë në duet me këngëtarin e njohur. Gili dhe Buraku i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor i cili do të publikohet shumë shpejtë, shkruan ...

Shumë shpejt Anila Muja vjen si “Princeshë”
Pas dy projekteve muzikore që u pritën mirë dhe ishin në bashkëpunim me motrën e saj, tashmë ajo do të vijë me një super projekt vetëm. Po flasim për këngëtaren atraktive Anila Muja, e cila pas disa ditëve do të na ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 18:45
Pas dy projekteve muzikore që u pritën mirë dhe ishin në bashkëpunim me motrën e saj, tashmë ajo do të vijë me një super projekt vetëm. Po flasim për këngëtaren atraktive Anila Muja, e cila pas disa ditëve do të na ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...
Zeri | 12-Feb-2019 16:55
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën ‘Vetëm një mesazh’. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 16:08
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën ‘Vetëm një mesazh’. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë (VIDEO)
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 15:53
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë (VIDEO)
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 15:45
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:22
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin (Video)
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën 'Vetëm një mesazh'. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 14:52
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën 'Vetëm një mesazh'. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën ‘Vetëm një mesazh’. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 14:31
Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën ‘Vetëm një mesazh’. Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”. Ky projekt i dyshes ...

Shumë shpejt Anila Muja vjen si “Princeshë”
Pas dy projekteve muzikore që u pritën mirë dhe ishin në bashkëpunim me motrën e saj, tashmë ajo do të vijë me një super projekt vetëm. Po flasim për këngëtaren atraktive Anila Muja, e cila pas disa ditëve do të na ...
Intervista | 12-Feb-2019 14:00
Pas dy projekteve muzikore që u pritën mirë dhe ishin në bashkëpunim me motrën e saj, tashmë ajo do të vijë me një super projekt vetëm. Po flasim për këngëtaren atraktive Anila Muja, e cila pas disa ditëve do të na ...

Rikthehet grupi Marigona
Grupi Marigona është duke u kthyer. Siç raporton KP, Marigona së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor. Mësohet se tashmë është realizuar kënga dhe videoklipi. I njëjti pritet të publikohet gjatë javës së ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:20
Grupi Marigona është duke u kthyer. Siç raporton KP, Marigona së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor. Mësohet se tashmë është realizuar kënga dhe videoklipi. I njëjti pritet të publikohet gjatë javës së ...

Kthehet grupi Marigona, me muzikë në ndihmë personave në nevojë
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. Sipas KosovaPress, ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 11:10
Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. Sipas KosovaPress, ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka bashkuar edhe ...

Së shpejti do të lansohet ”Je t’aime” nga Anna dhe ABBi [Foto]
Modelja Bernadeta Anna Nikollbibaj së fundmi ka qëndruar në Kosovë. Kësaj radhe atë nuk e lidhi modelingu, por një projekt tjetër. Muzika është ajo që e solli nga Zvicra për në Kosovë. Anna në bashkëpunim me reperin ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 11:06
Modelja Bernadeta Anna Nikollbibaj së fundmi ka qëndruar në Kosovë. Kësaj radhe atë nuk e lidhi modelingu, por një projekt tjetër. Muzika është ajo që e solli nga Zvicra për në Kosovë. Anna në bashkëpunim me reperin ...

Ghetto Geasy po e sjell "bombën"
Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 09:15
Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved