ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 05:22

Imitimi i platformës “Nano ik”: Opozita rikthim te “Bashkimi për Fitore”, humbëse e zgjedhjeve të 2001-it

Imitimi i platformës “Nano ik”: Opozita rikthim te “Bashkimi për Fitore”, humbëse e zgjedhjeve të 2001-it
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 09:58
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...

Opozita e Bashkuar/ Zbardhen 8 pikat kryesore të platformës së bashkëpunimit. Kërkohet qeveri tranzitore për zgjedhje të lira
Zbardhen tetë pikat kryesore të platformës së opozitës. Kërkohet Qeveri Tranzitore Opozita e Bashkuar ka hartuar një platformë bashkëpunimi, e cila institucionalizon koalicionin opozitar për zgjedhjet e ardhshme Partitë ...
Telegraf | 12-Feb-2019 09:22
Zbardhen tetë pikat kryesore të platformës së opozitës. Kërkohet Qeveri Tranzitore Opozita e Bashkuar ka hartuar një platformë bashkëpunimi, e cila institucionalizon koalicionin opozitar për zgjedhjet e ardhshme Partitë ...

Platforma e opozitës së bashkuar, zbardhet dokumenti!!!
Duke rikonfirmuar vullnetin se Integrimi Europian është prioritet kombëtar, koalicioni i opozitar shpreh gatishmërinë e plotë për të ndërmarrë çdo hap që bën realitet këtë prioritet. Partitë parlamentare të opozitës ...
Standard | 12-Feb-2019 16:04
Duke rikonfirmuar vullnetin se Integrimi Europian është prioritet kombëtar, koalicioni i opozitar shpreh gatishmërinë e plotë për të ndërmarrë çdo hap që bën realitet këtë prioritet. Partitë parlamentare të opozitës ...

Protesta e 16 shkurtit, Mediu: Të jetë e pandalshme!
Protesta e 16 shkurtit duhet të jetë e pandalshme, gjykon kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu, me qëllimin që ajo të përmbushë qëllimin e saj, rrëzimin e Kryeministrit Rama dhe garantimin e zgjedhjeve të lira ...
RTSH | 12-Feb-2019 13:36
Protesta e 16 shkurtit duhet të jetë e pandalshme, gjykon kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu, me qëllimin që ajo të përmbushë qëllimin e saj, rrëzimin e Kryeministrit Rama dhe garantimin e zgjedhjeve të lira ...

Imitimi i platformës “Nano ik”: Opozita rikthim te “Bashkimi për Fitore”, humbëse e zgjedhjeve të 2001-it
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...
Lexo | 12-Feb-2019 10:43
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...

“Nano ik”, opozita rikthim te “Bashkimi për Fitore”, humbëse e zgjedhjeve të 2001-it
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...
Java News | 12-Feb-2019 10:14
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...

Opozita në koalicion për zgjedhjet
Partitë parlamentare të opozitës kanë vendosur të jenë në një koalicion për zgjedhjet e ardhshme. Ato mbështesin një platformë që mbështetet në 4 çështje kyçe dhe kërkohet: qeveri tranzitore, zgjedhje të parakohshme, ...
TV Klan | 11-Feb-2019 22:47
Partitë parlamentare të opozitës kanë vendosur të jenë në një koalicion për zgjedhjet e ardhshme. Ato mbështesin një platformë që mbështetet në 4 çështje kyçe dhe kërkohet: qeveri tranzitore, zgjedhje të parakohshme, ...

Basha hedh “grepat”! Kërkon koalicion, por s’i fal terren aleatëve për reformën zgjedhore
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 21:56
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...

Oferta për aleatët, njësoj si para çadrës!
Nga Mero Baze Partia Demokratiku u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në shkëmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 21:02
Nga Mero Baze Partia Demokratiku u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në shkëmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë ...

PLATFORMA/ Opozita, rikthim te “Bashkimi për Fitore”, humbëse e zgjedhjeve të 2001-it
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...
Tesheshi | 12-Feb-2019 09:19
Partitë opozitare kanë hartuar një të ashtuquajtur Platformë Bashkëpunimi, që shënon një bashkim opozitar me synim thirrjen e zgjedhjeve të parakohshme dhe shkuarjen drejt tyre me qeveri tranzitore. Por është ky një ...

Oferta për aleatët, njësoj si para çadrës!
Nga Mero Baze/ Partia Demokratike u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në këmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë duket ...
Lexo | 12-Feb-2019 09:16
Nga Mero Baze/ Partia Demokratike u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në këmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë duket ...

Opozita koalicion në zgjedhje
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 07:57
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...

Arrihet marrëveshja/ PD dhe LSI bashkë në zgjedhje
Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se është arritur marrëveshja me Lëvizjen Socialiste për Integrim dhe partitë tjera parlamentare opozitare, për platformën që do të garantojë një koalicion të përbashkët për ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 22:12
Burime nga Partia Demokratike bëjnë me dije se është arritur marrëveshja me Lëvizjen Socialiste për Integrim dhe partitë tjera parlamentare opozitare, për platformën që do të garantojë një koalicion të përbashkët për ...

Basha kërkon koalicion për zgjedhjet vendore, zbardhet drafti i marrëveshjes
Tiranë, 11 shkurt 2019 – Partia Demokratike synon që në zgjedhjet vendore të konkurrojë me kandidatë të përbashkët me partitë aleate, përfshirë Lëvizjen Socialiste për Integrim. Burime të Ora News kanë thënë se ...
Illyriapress | 11-Feb-2019 21:41
Tiranë, 11 shkurt 2019 – Partia Demokratike synon që në zgjedhjet vendore të konkurrojë me kandidatë të përbashkët me partitë aleate, përfshirë Lëvizjen Socialiste për Integrim. Burime të Ora News kanë thënë se ...

Zbardhet platforma e opozitës së bashkuar
Opozita e bashkuar ka rënë dakord për një platformë bashkëpunimi, e cila institucionalizon koalicionin opozitar për zgjedhjet e ardhshme. Partitë opozitare kanë rënë dakord se 4 janë shtyllat kryesore të cilat do tgë ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 20:56
Opozita e bashkuar ka rënë dakord për një platformë bashkëpunimi, e cila institucionalizon koalicionin opozitar për zgjedhjet e ardhshme. Partitë opozitare kanë rënë dakord se 4 janë shtyllat kryesore të cilat do tgë ...

Opozita e bashkuar vendos: Qeveri Tranzitore për në BE dhe zgjedhje të parakohshme parlamentare
Takimi i Bashës dhe Kryemadhit me partitë opozitare ka një platformë e cila është e ngritur në 4 shtylla kryesore. Përveç krijimit të koalicionit, partitë bien dakord se Rruga e vetme për të garantuar zgjedhjet e lira ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 21:41
Takimi i Bashës dhe Kryemadhit me partitë opozitare ka një platformë e cila është e ngritur në 4 shtylla kryesore. Përveç krijimit të koalicionit, partitë bien dakord se Rruga e vetme për të garantuar zgjedhjet e lira ...

Basha u propozon aleatëve kandidatë të përbashkët në zgjedhje
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...
24 Ore | 11-Feb-2019 21:38
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...

Basha negocion platformën me aleatët, drafti: Qeveri tranzitore për zgjedhjet e reja
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...
Medial | 11-Feb-2019 21:11
Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku Partia Demokratike, si partia më e madhe në ...

Zbardhet platforma e PD për aleatët: Kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale
Partia Demokratike synon që drejt zgjedhjeve të bashkuara të dalë me kandidatë të përbashkët me partitë aleate opozitare, përfshirë Lëvizjen Socialiste për Integrim. Ora Neës ka publikuar një draft marrëveshje të cilën ...
Lapsi | 11-Feb-2019 21:00
Partia Demokratike synon që drejt zgjedhjeve të bashkuara të dalë me kandidatë të përbashkët me partitë aleate opozitare, përfshirë Lëvizjen Socialiste për Integrim. Ora Neës ka publikuar një draft marrëveshje të cilën ...

Oferta për aleatët, njësoj si para çadrës!
Mero Baze/ Partia Demokratiku u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në shkëmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë duket ...
Java News | 11-Feb-2019 21:02
Mero Baze/ Partia Demokratiku u ka ofruar aleatëve të vet kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale, në shkëmbim të mbështetjes së strategjisë së PD, për të mos hyrë në zgjedhje lokale. Ajo që në pamje të parë duket ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved