ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:07

Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë

Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 13:47
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 10:40
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Bebe Rexha hedh valle pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...
Telegraf | 12-Feb-2019 12:54
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...

Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. Ajo po vazhdon të sjell imazhe ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. Ajo po vazhdon të sjell imazhe ...

Dj Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 14:28
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Ambasadori amerikan, Kosnett për suksesin e Dua Lipës: Është e mrekullueshme të shohësh talentet nga Kosova në skenat botërore
Dua Lipa po vazhdon të marr urime dhe përgëzime pas suksesit të arritur gjatë ditëve të kaluara. Të dielën është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, ku këngëtarja shqiptare nuk doli duar ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 13:10
Dua Lipa po vazhdon të marr urime dhe përgëzime pas suksesit të arritur gjatë ditëve të kaluara. Të dielën është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, ku këngëtarja shqiptare nuk doli duar ...

“Urime çika jonë, krenarë për ty!”, Majlinda Bregu urim Dua Lipës nga Sarajeva
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:02
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...

Geti pohon se është “koha për ta lëshuar një bombë”
Ai është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, por që kohët e fundit ishte mjaft pasiv me këngë të reja. Bëhet fjalë për Ghetoo Geasin, i cili nuk ka folur as rreth problemeve që shfaqen kohët e fundit në labelin ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 11:48
Ai është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, por që kohët e fundit ishte mjaft pasiv me këngë të reja. Bëhet fjalë për Ghetoo Geasin, i cili nuk ka folur as rreth problemeve që shfaqen kohët e fundit në labelin ...

Dua Lipa: Lady Gaga më dhuroi një puthje sa që ishte e mjaftueshme për të mu ndalur truri
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit në arenën ndërkombëtare. Këtë epitet bukuroshja jonë e përforcoi edhe gjatë 48 orëve të fundit duke u shpërblye me çmime për punë e palodhshme. Këngëtarja ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 10:40
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit në arenën ndërkombëtare. Këtë epitet bukuroshja jonë e përforcoi edhe gjatë 48 orëve të fundit duke u shpërblye me çmime për punë e palodhshme. Këngëtarja ...

Dua Lipa, emri më i komentuar i ditës! Presidenti Thaçi i gëzohet suksesit të saj
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...
Telegraf | 11-Feb-2019 20:53
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. View this post on ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 10:13
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. View this post on ...

Dua Lipa tregon puthjen që mori nga këngëtarja e njohur në Grammy (Foto)
Dua Lipa ka bërë një postim në Tëitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila ...
Lapsi | 12-Feb-2019 11:10
Dua Lipa ka bërë një postim në Tëitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila ...

Ledri Vula gëzon për suksesin e ish-të dashurës, komenti për Lipën
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 15:00
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...

Përveç Duas dhe Bebes edhe këngëtari prizrenas pjesë e “Grammy Awards”
Kjo mund të ju ketë ikur por edhe këngëtari prizrenas ishte prezent në ngjarjen e madhe “Grammy Awards”. Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve ...
Arbresh | 12-Feb-2019 16:33
Kjo mund të ju ketë ikur por edhe këngëtari prizrenas ishte prezent në ngjarjen e madhe “Grammy Awards”. Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve ...

Bebe Rexha hedh valle pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. ? Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ...
Lexo | 12-Feb-2019 16:19
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. ? Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ...

Përveç Duas dhe Bebes, edhe këngëtari prizrenas pjesë e “Grammy Awards”
Kjo mund të ju ketë ikur por edhe këngëtari prizrenas ishte prezent në ngjarjen e madhe “Grammy Awards”. Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:52
Kjo mund të ju ketë ikur por edhe këngëtari prizrenas ishte prezent në ngjarjen e madhe “Grammy Awards”. Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve ...

Përveç Duas dhe Bebes edhe këngëtari prizrenas pjesë e “Grammy Awards”
Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Grammy”, shkruan . Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram, ...
Lajminet | 12-Feb-2019 15:45
Këngëtari shqiptar, Durim Morina, i cili njihet me nofkën Mirud ishte pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Grammy”, shkruan . Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram, ...

“Me rëndësi pjesëmarrja”: Bebe Rexha hedh valle pas humbjes
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:35
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Bebe Rexha me mesazh për dizajnerët që refuzuan ta vishnin për Grammy Awards
Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta veshin atë për këtë ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 21:41
Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta veshin atë për këtë ...

Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. [embedded content] Ajo po ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 15:32
Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale. [embedded content] Ajo po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved