ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 14:58

Përpjekjet për ndryshim kufijsh të rrezikshme për rajonin

Përpjekjet për ndryshim kufijsh të rrezikshme për rajonin
Faleminderit Zoti President, Po vrisja mendjen kur ishim ulur rreth tryezës të hënën për të diskutuar mbi programin se pse ju këmbëngulnit kaq shumë për të pasur këtë debat për UNMIK. Pasi dëgjimit të 46 minutave plot ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 13:47
Faleminderit Zoti President, Po vrisja mendjen kur ishim ulur rreth tryezës të hënën për të diskutuar mbi programin se pse ju këmbëngulnit kaq shumë për të pasur këtë debat për UNMIK. Pasi dëgjimit të 46 minutave plot ...

Përpjekjet për ndryshim kufijsh të rrezikshme për rajonin
Nga Christoph Heusgen* Faleminderit Zoti President, Po vrisja mendjen kur ishim ulur rreth tryezës të hënën për të diskutuar mbi programin se pse ju këmbëngulnit kaq shumë për të pasur këtë debat për UNMIK. Pasi ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 13:50
Nga Christoph Heusgen* Faleminderit Zoti President, Po vrisja mendjen kur ishim ulur rreth tryezës të hënën për të diskutuar mbi programin se pse ju këmbëngulnit kaq shumë për të pasur këtë debat për UNMIK. Pasi ...

Si duhet ta “lexojmë” ? që KB zvogëlojn takimet për Kosovën nën presionin e SHBA, Evropës, kur, deri tani SHBA nuk permendin fare kufirin….!
Nga Beqir SINA Me perjashtim të Gjermanisë, që hapur në mënyrë diplomatike është shprehur “kundra një marrëveshje për ndryshim kufiri mes Serbis dhe Kosovës,”, SHBA, deri tani nuk kan permendur as edhe një her kufirin ...
Ina-Online | 10-Feb-2019 17:23
Nga Beqir SINA Me perjashtim të Gjermanisë, që hapur në mënyrë diplomatike është shprehur “kundra një marrëveshje për ndryshim kufiri mes Serbis dhe Kosovës,”, SHBA, deri tani nuk kan permendur as edhe një her kufirin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved