ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:06

Për shkak të borës së madhe mbyllen shkollat

Për shkak të borës së madhe mbyllen shkollat
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...
Medial | 12-Feb-2019 00:13
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...

I ftohti ekstrem në SHBA, ndërpritet mësimi në shkolla
SHBA Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e përjetuar një nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 00:11
SHBA Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e përjetuar një nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...

Për shkak të borës mbyllen shkollat në SHBA
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 23:31
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...

Për shkak të borës mbyllen shkollat
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 23:26
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...

Dimri më i ftohtë në historinë e SHBA-së: I ftohti ekstrem dhe stuhia e borës mbyllin shkollat (VIDEO)
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 23:16
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe ...

Për shkak të borës mbyllen shkollat
Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe akullit goditën verilindjen e SHBA'së. Mediat amerikane njoftojnë, se në shtetin e Uashingtonit, tre ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 23:15
Në disa shtete amerikane, shkollat u mbyllën dhe deputetët i shtynë të gjitha sesionet, pasi stuhitë e borës dhe akullit goditën verilindjen e SHBA'së. Mediat amerikane njoftojnë, se në shtetin e Uashingtonit, tre ...

Për shkak të borës mbyllen shkollat në SHBA
Gjatë janarit dhe shkurtit, në disa pjesë të vendin temperaturat kanë arritur deri në -51 gradë Celsiues. Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa ...
Arbresh | 11-Feb-2019 23:09
Gjatë janarit dhe shkurtit, në disa pjesë të vendin temperaturat kanë arritur deri në -51 gradë Celsiues. Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj. Në disa ...

?Për shkak të borës mbyllen shkollat në SHBA
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj.
Kosova Press | 11-Feb-2019 22:47
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke e kaluar njërin nga dimrat më të ftohtë në historinë e saj.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved