ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:51

Pas grindjes me bashkëshortin, kinezja e nervozuar hedh nga dritarja e veturës para (Video)

Pas grindjes me bashkëshortin, kinezja e nervozuar hedh nga dritarja e veturës para (Video)
Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë, ku një grua derisa po kalonte me veturë hapë dritaren dhe hedh një shumë të majme të parave. Në fakt ajo ishte grindur me bashkëshortin që gjithashtu ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 12:06
Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë, ku një grua derisa po kalonte me veturë hapë dritaren dhe hedh një shumë të majme të parave. Në fakt ajo ishte grindur me bashkëshortin që gjithashtu ...

Pas grindjes me bashkëshortin, kinezja e nervozuar hedh nga dritarja e veturës para (Video)
Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë, ku një grua derisa po kalonte me veturë hapë dritaren dhe hedh një shumë të majme të parave. Në fakt ajo ishte grindur me bashkëshortin që gjithashtu ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 11:58
Një ngjarje e pazakontë është filmuar në rrugët e një qyteti në Kinë, ku një grua derisa po kalonte me veturë hapë dritaren dhe hedh një shumë të majme të parave. Në fakt ajo ishte grindur me bashkëshortin që gjithashtu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved