ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:41

Parashikimi i yjeve për sot 12 Shkurt 2019

Parashikimi i yjeve për sot 12 Shkurt 2019
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim suksesin. Kjo e martë nuk është dita e duhur për të krijuar ...
Telegraf | 12-Feb-2019 16:22
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim suksesin. Kjo e martë nuk është dita e duhur për të krijuar ...

Kjo është dhurata ideale për Shën Valentin, sipas shenjës së horoskopit
Shën Valentini, festa e të dashuruarve, është shumë pranë dhe shumë prej nesh mund të ketë vështirësi për të gjetur dhuratën e duhur për partnerin/en e tij/saj. Yjet na vijnë në ndihmë duke na dhënë ide për të dhuruar ...
Java News | 12-Feb-2019 15:52
Shën Valentini, festa e të dashuruarve, është shumë pranë dhe shumë prej nesh mund të ketë vështirësi për të gjetur dhuratën e duhur për partnerin/en e tij/saj. Yjet na vijnë në ndihmë duke na dhënë ide për të dhuruar ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 shkurt 2019
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të punës, mund të shtrihen edhe në sferën private, çka do ju bëjë që të jeni të largët me partnerin/en. Bëni kujdes ndaj debateve, pasi ...
Portalb | 12-Feb-2019 15:11
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të punës, mund të shtrihen edhe në sferën private, çka do ju bëjë që të jeni të largët me partnerin/en. Bëni kujdes ndaj debateve, pasi ...

Ja shenjat që do të hasin vështirësi këtë të martë
Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
Lexo | 12-Feb-2019 15:08
Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 13 Shkurt 2019
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të punës, mund të shtrihen edhe në sferën private, çka do ju bëjë që të jeni të largët me partnerin/en. Bëni kujdes ndaj debateve, pasi ...
Java News | 12-Feb-2019 14:43
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të punës, mund të shtrihen edhe në sferën private, çka do ju bëjë që të jeni të largët me partnerin/en. Bëni kujdes ndaj debateve, pasi ...

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je të të them cila është ëndrra jote në sirtar!
Disa ëndrra janë bërë për t’u mbajtur mend, ca më shumë për për t’u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh derisa një forcë, herë e dukshme dhe herë e padukshme guxon t’i nxjerrë në dritë. Mos ...
Lexo | 12-Feb-2019 11:08
Disa ëndrra janë bërë për t’u mbajtur mend, ca më shumë për për t’u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh derisa një forcë, herë e dukshme dhe herë e padukshme guxon t’i nxjerrë në dritë. Mos ...

Horoskopi për ditën e martë, 12 shkurt 2019!
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 07:50
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Horoskopi për sot, datë 12 shkurt 2019
DASHI Sot do të jetë një ditë interesante. Ju do të takoni disa persona të rëndësishëm, që do të ndikojnë në fillimin e një projekti të ri. Bëni realitet dëshirën për të bërë udhëtime. DEMI Sot do të jetë një ditë ...
Bordo | 12-Feb-2019 09:15
DASHI Sot do të jetë një ditë interesante. Ju do të takoni disa persona të rëndësishëm, që do të ndikojnë në fillimin e një projekti të ri. Bëni realitet dëshirën për të bërë udhëtime. DEMI Sot do të jetë një ditë ...

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
IliriaNews | 12-Feb-2019 08:38
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Horoskopi për ditën e sotme
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim suksesin. Kjo e martë nuk është dita e duhur për të krijuar ...
Lajminet | 12-Feb-2019 07:49
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim suksesin. Kjo e martë nuk është dita e duhur për të krijuar ...

E martë e zezë – Ja shenjat që do kenë probleme të mëdha
Dashi- Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 22:57
Dashi- Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...
Telegraf | 11-Feb-2019 08:45
Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është se do të ...

E martë e zezë, cilat janë shenjat që do kenë probleme të mëdha
Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
Lajmi i Fundit | 11-Feb-2019 22:38
Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 shkurt 2019!
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 07:45
Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni. Demi Kjo e hënë ...

Më thuaj çfarë shenje HOROSKOPI je të të them cila është ËNDRRA jote në sirtar!
Disa ëndrra janë bërë për t’u mbajtur mend, ca më shumë për për t’u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh derisa një forcë, herë e dukshme dhe herë e padukshme guxon t’i nxjerrë në dritë. Mos ...
Bota.al | 11-Feb-2019 22:37
Disa ëndrra janë bërë për t’u mbajtur mend, ca më shumë për për t’u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh derisa një forcë, herë e dukshme dhe herë e padukshme guxon t’i nxjerrë në dritë. Mos ...

Fati yt sot, horoskopi 12 shkurt 2019
DASHI Ky është shkurt i komplikuar për Dashin, duhet të bëni kujdes dhe të shmangni diskutimet e panevojshme. Të dyja, puna dhe dashuria nuk kënaqen plotësisht, dhe këtë mund ta vini re edhe në këtë 12 shkurt. Ju jeni ...
Lexo | 11-Feb-2019 21:03
DASHI Ky është shkurt i komplikuar për Dashin, duhet të bëni kujdes dhe të shmangni diskutimet e panevojshme. Të dyja, puna dhe dashuria nuk kënaqen plotësisht, dhe këtë mund ta vini re edhe në këtë 12 shkurt. Ju jeni ...

Hapa falsë, durimi që vihet në provë, rigjetja e qetësisë: HOROSKOPI JAVOR i PAOLO FOX 11-17 shkurt 2019
DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte paralajmëruar se në këtë kohë ju duhet të bëni ...
Lexo | 11-Feb-2019 16:42
DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte paralajmëruar se në këtë kohë ju duhet të bëni ...

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
Portalb | 11-Feb-2019 15:26
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 00:59
Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet të kini kujdes ...

Horoskopi ditor, e Martë 12 Shkurt 2019
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...
Java News | 11-Feb-2019 15:04
Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved