ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:29

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...
Shenja | 12-Feb-2019 08:21
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...

Mot i ndryshueshëm me vranësira me frymë
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 08:14
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...
Arbresh | 12-Feb-2019 08:11
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...

Moti sot i ftohtë
Moti sot në Maqedoni do të jetë më vranësira të ndryshueshme ndërsa do të fryjë edhe erë në drejtimin verior. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -2 deri në 5 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga zero deri 9 gradë ...
Aktuale.MK | 12-Feb-2019 08:01
Moti sot në Maqedoni do të jetë më vranësira të ndryshueshme ndërsa do të fryjë edhe erë në drejtimin verior. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -2 deri në 5 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga zero deri 9 gradë ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 07:59
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i ftohtë dhe me reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të ...

Ky është parashikimi i motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga dita e djeshme e deri të premten, vendi ynë do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm, shkruan lajmi.net. Sipas IHMK-së, vendi ynë do të ...
Shprehja | 12-Feb-2019 07:56
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se që nga dita e djeshme e deri të premten, vendi ynë do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm, shkruan lajmi.net. Sipas IHMK-së, vendi ynë do të ...

Moti për ditën e martë, 12 shkurt 2019!
Mbetemi nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke ndikuar vranësira dhe shira në territor, më të dukshme paraqiten në Jug-Juglindje të vendit. Pjesa e dytë e ditës sjell përmirësim gradual të motit duke ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 07:39
Mbetemi nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke ndikuar vranësira dhe shira në territor, më të dukshme paraqiten në Jug-Juglindje të vendit. Pjesa e dytë e ditës sjell përmirësim gradual të motit duke ...

Ftohtë, reshje shiu dhe bore
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 07:49
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...
Arbresh | 12-Feb-2019 07:39
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...

Ftohtë, reshje shiu dhe bore
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 07:37
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...

Reshje dhe temperatura në -10°C, çfarë parashikohet për këtë javë
TIRANE Mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët këto ditë, por duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrmje, ndërsa e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 09:01
TIRANE Mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët këto ditë, por duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrmje, ndërsa e ...

Surprizon moti, rikthehet i ftohti, reshje dhe ulje temperaturash deri në -10°C
Mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët këto ditë, por duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrëmje, ndërsa e marta ...
Telegraf | 11-Feb-2019 14:25
Mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët këto ditë, por duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrëmje, ndërsa e marta ...

Ftohtë, me erë, reshje shiu dhe bore
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...
InFokusi | 12-Feb-2019 07:37
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura. Masat e ftohta ajrore do të mbesin mbi rajon edhe ditëve në vijim të ...

Surprizat e motit: Reshje masive dhe temperatura në -10°C, ja çfarë parashikohet nga sinoptikanët për këtë javë
Ditët më të ftohta të dimrit nuk kanë përfunduar ende. Megjithëse gjatë këtyre ditëve mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët, duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 09:17
Ditët më të ftohta të dimrit nuk kanë përfunduar ende. Megjithëse gjatë këtyre ditëve mbi vendin tonë po mban kryesisht mot i kthjellët, duke nisur nga dita e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas ...

Ftohtë, me erë, reshje shiu dhe bore
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura.
Kosova Press | 12-Feb-2019 07:31
Vorbulla ciklonike nga Atlantiku verior, që do të depërtojë mbi rajonin tonë në ditët e ardhshme do të sjellë mot më të ftohtë, erë dhe të reshura.

Moti i keq, termometri zbret në -10 gradë
Mesdita e së hënës ka rikthyer reshjet në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria e mesme dhe jugu janë përfshirë nga reshjet e shiut, ndërsa veriu dhe verilindja nga dëbora. Sinoptikanët parashikojnë që sistemi i reshjeve të ...
TV Klan | 11-Feb-2019 20:07
Mesdita e së hënës ka rikthyer reshjet në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria e mesme dhe jugu janë përfshirë nga reshjet e shiut, ndërsa veriu dhe verilindja nga dëbora. Sinoptikanët parashikojnë që sistemi i reshjeve të ...

Moti në Kosovë, vazhdojnë reshjet e borës
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 07:18
Sot gjatë ditës pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura që do të rriten ndjeshëm. Në fillim të javës nga Atlantiku verior një vorbull ciklonike me masa të ftohta ajrore pritet të depërtojë mbi rajon, që ...

Ja si pritet të jetë moti gjatë orëve të ditës së sotme 11 Shkurt 2019
Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të dominojnë paraditen e sotme në të gjithë vendin, më të dukshme në ekstremin Verior. Pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në rajonin verior dhe atë qendror ...
Telegraf | 11-Feb-2019 09:06
Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të dominojnë paraditen e sotme në të gjithë vendin, më të dukshme në ekstremin Verior. Pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në rajonin verior dhe atë qendror ...

Bëhuni gati, moti do të shkojë sërish në minus 10 gradë celcius!
Mesdita e së hënës ka rikthyer reshjet në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria e mesme dhe jugu janë përfshirë nga reshjet e shiut, ndërsa veriu dhe verilindja nga dëbora. Sinoptikanët parashikojnë që sistemi i reshjeve të ...
Medial | 11-Feb-2019 22:10
Mesdita e së hënës ka rikthyer reshjet në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria e mesme dhe jugu janë përfshirë nga reshjet e shiut, ndërsa veriu dhe verilindja nga dëbora. Sinoptikanët parashikojnë që sistemi i reshjeve të ...

Temperatura deri në -10 gradë, ja çfarë parashikohet këtë javë
Ditën e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrëmje, ndërsa e marta do sjellë ulje të temperaturave dhe reshje bore në lindje dhe juglindje. E ...
Gazeta Shqip | 11-Feb-2019 10:53
Ditën e sotme priten reshje dhe ulje temperaturash. Sipas parashikimit të Meteoalb, sot priten reshje shiu deri në mbrëmje, ndërsa e marta do sjellë ulje të temperaturave dhe reshje bore në lindje dhe juglindje. E ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved