ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Mij?ra serb? kund?r Vu?i?

Mij?ra serb? kund?r Vu?i?
N?n moton “nj? nd?r pes? milion?” demonstruesit k?rkojn? media t? lira dhe kushte korrekte p?r zgjedhjet. Pavar?sishist k?tyre k?rkesave objektivat politike t? demonstruesve edhe dy muaj e gjysm? pas protestave mbeten ...
ABCNews | 12-Feb-2019 09:08
N?n moton “nj? nd?r pes? milion?” demonstruesit k?rkojn? media t? lira dhe kushte korrekte p?r zgjedhjet. Pavar?sishist k?tyre k?rkesave objektivat politike t? demonstruesve edhe dy muaj e gjysm? pas protestave mbeten ...

Mij?ra serb? kund?r Vu?i?
N?n moton “nj? nd?r pes? milion?” demonstruesit k?rkojn? media t? lira dhe kushte korrekte p?r zgjedhjet. Pavar?sishist k?tyre k?rkesave objektivat politike t? demonstruesve edhe dy muaj e gjysm? pas protestave mbeten ...
TV Klan | 12-Feb-2019 08:27
N?n moton “nj? nd?r pes? milion?” demonstruesit k?rkojn? media t? lira dhe kushte korrekte p?r zgjedhjet. Pavar?sishist k?tyre k?rkesave objektivat politike t? demonstruesve edhe dy muaj e gjysm? pas protestave mbeten ...

Opozita në Serbi bojkoton Kuvendin
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiq dhe partisë së tij në pushtet, ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:40
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiq dhe partisë së tij në pushtet, ...

Serbi, Opozita bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
RTSH | 12-Feb-2019 10:17
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Opozita serbe bojkoton kuvendin
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...
TV Klan | 11-Feb-2019 23:34
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Medial | 12-Feb-2019 07:57
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

?Opozita në Serbi kundër Vuçiqit, bojkotojnë parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha të hënën se ...
Arbresh | 12-Feb-2019 07:56
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Grup i partive opozitare, Aleanca për Serbinë, tha të hënën se ...

Opozita në Serbi bojkoton parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç.
Kosova Press | 12-Feb-2019 07:37
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur bojkotin e parlamentit, në shenjë solidariteti me protestat kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiç.

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 22:00
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Serbi, opozita bojkoton kuvendin
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 21:47
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi njoftuan se kanë bojkotuar Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq.
Kosova Press | 11-Feb-2019 21:13
Partitë opozitare në Serbi njoftuan se kanë bojkotuar Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq.

Serbi, opozita bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 20:28
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Serbi, opozita bojkoton kuvendin
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...
Zeri Amerikes | 11-Feb-2019 19:57
Partitë opozitare serbe filluan të hënën të bojkotojnë seancat parlamentare, si protestë ndaj asaj që ato e shohin si qeverisje gjithnjë e më autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiç dhe partisë së tij në pushtet, ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, transmeton REL. Aleanca për Serbinë, grup i partive ...
Portalb | 11-Feb-2019 19:57
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, transmeton REL. Aleanca për Serbinë, grup i partive ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 19:49
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Shenja | 11-Feb-2019 19:45
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Njësoj si në Shqipëri, edhe opozita serbe kërkon zgjedhje të parakohshme dhe largimin e Vuçiç
Partitë opozitare të Serbisë kanë njoftuar se e kanë nisur bojkotimin e kuvendit kombëtar në shenjë solidarizimi me vargun e protestave kundër presidentit të vendit, Aleksandar Vuçiç. Grupi i partive opozitare dhe disa ...
Lapsi | 11-Feb-2019 18:20
Partitë opozitare të Serbisë kanë njoftuar se e kanë nisur bojkotimin e kuvendit kombëtar në shenjë solidarizimi me vargun e protestave kundër presidentit të vendit, Aleksandar Vuçiç. Grupi i partive opozitare dhe disa ...

Serbi: Opozita bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Arbresh | 11-Feb-2019 19:44
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Opozita në Serbi bojkoton Parlamentin
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...
Radio Evropa e Lire | 11-Feb-2019 19:14
Partitë opozitare në Serbi thanë se kanë nisur të bojkotojnë Parlamentin, në shenjë solidariteti me valën e protestave kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq. Aleanca për Serbinë, grup i partive opozitare, tha të ...

Demonstratat nuk reshtin: Dhjetramij?ra serb? kund?r presidentit Vuçiç
Demonstratat nuk po reshtin – ishte e shtuna e dhjet? n? radh? q? demonstruesit protestuan n? 40 qytete t? Serbis? kund?r presidentit Aleksandar Vu?i?. Q?llimet e demonstrat?ve megjithat? mbeten jo konkrete. N?n moton ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 08:59
Demonstratat nuk po reshtin – ishte e shtuna e dhjet? n? radh? q? demonstruesit protestuan n? 40 qytete t? Serbis? kund?r presidentit Aleksandar Vu?i?. Q?llimet e demonstrat?ve megjithat? mbeten jo konkrete. N?n moton ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved