ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 03:35

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar
TIRANË Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:33
TIRANË Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se ...

Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Finalizimi i operacionit të ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 15:35
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Finalizimi i operacionit të ...

Goditen 4 banda droge. Operacioni në Shqipëri dhe në Itali. 27 arrestime
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve.
Top Channel | 12-Feb-2019 14:59
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve.

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, shqiptarët tonelata me drogë e armë drejt Italisë/VIDEO
Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane u finalizua me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë nga të ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 15:22
Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane u finalizua me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë nga të ...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar. Aksion edhe në Itali
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit dhe Policia e Vlorës janë përfshirë në një operacion të gjerë antidrogë për të arrestuar disa persona të dyshuar si trafikantë droge që kërkohen nga shteti italian.
Top Channel | 12-Feb-2019 12:32
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit dhe Policia e Vlorës janë përfshirë në një operacion të gjerë antidrogë për të arrestuar disa persona të dyshuar si trafikantë droge që kërkohen nga shteti italian.

Operacioni anti-drogë, Lleshaj: Një goditje kundër krimit
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare. Në një ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 16:04
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare. Në një ...

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar nga 4 grupe kriminale
Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë dhe 6 ...
Telegraf | 12-Feb-2019 14:08
Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë dhe 6 ...

Operacioni “Lulet e pranverës”, arrestohen 27 persona në Itali e Shqipëri
Prokuroria e Krimeve të Rënda e Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni thanë ata ka ...
AlbInfo | 12-Feb-2019 17:43
Prokuroria e Krimeve të Rënda e Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni thanë ata ka ...

Trafik droge/ Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni ka goditur 4 ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 12:09
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni ka goditur 4 ...

Operacioni kundër drogës në Shqipëri dhe Itali, arrestohen 27 persona
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve. Ata krijuan një skuadër të përbashkët ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 17:20
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve. Ata krijuan një skuadër të përbashkët ...

Lumenj droge mes Italisë e Shqipërisë, në pranga 21 shqiptarë e 6 italianë
Mediat italiane kanë pasqyruar gjerësisht operacionin e bujshëm “Lulet e Pranverës, një bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe asaj italiane, që çoi në shpërbërjen e katër grupeve që merreshin me prodhim e trafik droge. ...
ABCNews | 12-Feb-2019 15:30
Mediat italiane kanë pasqyruar gjerësisht operacionin e bujshëm “Lulet e Pranverës, një bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe asaj italiane, që çoi në shpërbërjen e katër grupeve që merreshin me prodhim e trafik droge. ...

“Finalizimi i operacionit të përbashkët mes policive të të dy vendeve, një provë tjetër e qartë vullneti për çmontimin e krimit të organizuar”
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet operacionit të kryer në bashkëpunim mes forcave policore të Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë ...
Lexo | 12-Feb-2019 16:52
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet operacionit të kryer në bashkëpunim mes forcave policore të Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë ...

“Lulet e Pranverës”, publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve
Pak pas finalizimit të operacionit policor italo-shqiptar, ku u shkatërruan disa grupe kriminale të trafikut të drogës në të dyja vendet, mediat italiane kanë publikuar pamjet. Gjatë operacionit ‘Lulet e Pranverës”, në ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 14:09
Pak pas finalizimit të operacionit policor italo-shqiptar, ku u shkatërruan disa grupe kriminale të trafikut të drogës në të dyja vendet, mediat italiane kanë publikuar pamjet. Gjatë operacionit ‘Lulet e Pranverës”, në ...

Goditet grupi italo-shqiptar i trafikut të drogës, 21 të arrestuar në të dy vendet
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Hetimi dy vjeçar i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Prokurorisë së Antimafias Italiane solli arrestimin e 21 personave ...
Reporter | 12-Feb-2019 16:18
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Hetimi dy vjeçar i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Prokurorisë së Antimafias Italiane solli arrestimin e 21 personave ...

Shqipëri-Itali, goditen 4 organizata kriminale
Një operacion i përbashkët i policisë shqiptare dhe autoriteteve italiane çoi sot në goditjen e katër grupeve kriminale të cilat dyshohen për trafik droge dhe armësh nga Shqipëria drejt Italisë. Të paktën 20 persona, ...
Zeri Amerikes | 12-Feb-2019 16:11
Një operacion i përbashkët i policisë shqiptare dhe autoriteteve italiane çoi sot në goditjen e katër grupeve kriminale të cilat dyshohen për trafik droge dhe armësh nga Shqipëria drejt Italisë. Të paktën 20 persona, ...

“Lulet e Pranverës”, si u filmuan trafikantët shqiptarë nga policia
Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin e trafikimit e ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:07
Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin e trafikimit e ...

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar
Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se operacioni ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:07
Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se operacioni ...

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, në pranga 21 shqiptarë dhe 6 italianë (EMRA)
Një mega-operacion policor i zhvilluar nga Guardia di Finanza dhe forcat RENEA, i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali ka çuar në arrestimin e 27 personave dhe shkatërrimin e 4 grupeve kriminale. Deri më tani nuk jepen ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Një mega-operacion policor i zhvilluar nga Guardia di Finanza dhe forcat RENEA, i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali ka çuar në arrestimin e 27 personave dhe shkatërrimin e 4 grupeve kriminale. Deri më tani nuk jepen ...

“Lulet e Pranverës”, ja kush janë 12 shqiptarët e arrestuar për trafik droge (EMRAT)
Prokuroria shqiptare e Krimeve të Rënda dhe drejtues të Guardia di Finanza që kanë drejtuar mega-operacionin antidrogë “Lulet e Pranverës” që është zhvilluar sot paralelisht në Vlorë, Lezhë, Durrës dhe në Itali, kanë ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Prokuroria shqiptare e Krimeve të Rënda dhe drejtues të Guardia di Finanza që kanë drejtuar mega-operacionin antidrogë “Lulet e Pranverës” që është zhvilluar sot paralelisht në Vlorë, Lezhë, Durrës dhe në Itali, kanë ...

Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, ja të arrestuarit në Vlorë
Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe policia shqiptare, në bashkëpunim me policinë italiane, kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar "Lulet e Pranverës".
Top Channel | 12-Feb-2019 11:52
Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe policia shqiptare, në bashkëpunim me policinë italiane, kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar "Lulet e Pranverës".

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved