ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:07

Prapaskenë e çmendur, marrim Icardin e shkaktojmë rrëmujë, ose marrim CR7

Prapaskenë e çmendur, marrim Icardin e shkaktojmë rrëmujë, ose marrim CR7
Në ditën kur Juve zyrtarizon Aaron Ramsey, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve zbulon një prapaskenë të bujshme të ndodhur gjatë verës. Në intervistën e tij për “La Gazzetta dello Sport”, Paratici zbulon se ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 09:47
Në ditën kur Juve zyrtarizon Aaron Ramsey, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve zbulon një prapaskenë të bujshme të ndodhur gjatë verës. Në intervistën e tij për “La Gazzetta dello Sport”, Paratici zbulon se ...

Sedorf: Shkaku i krizës te Reali ishte Zidan, ja favoriti në Champions
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 23:32
Klarent Sedorf është një nga ata lojtar të shumëshëtitur në Europë, pasi ka luajtur me klube të mëdha si Real, Milan, Inter apo Ajaks. Mendimet e tij në futboll, janë gjithmonë të vyera dhe merren për bazë nga analistët ...

Navas dhe Marcelo drejt largimit nga Real Madridi
Keylor Navas dhe Marcelo raportohet se mund të largohen nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, sipas raportimeve të Don Balon. Pos tyre, edhe Marianos thuhet se mund t’i tregohet dera nga presidenti i klubit, ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 16:37
Keylor Navas dhe Marcelo raportohet se mund të largohen nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, sipas raportimeve të Don Balon. Pos tyre, edhe Marianos thuhet se mund t’i tregohet dera nga presidenti i klubit, ...

Kush janë dy ‘shokët’ e CR7 që po kërkojnë largimin nga Reali?
Lojtarët që ndihmuan Real Madridin në sukseset më të mëdha në histori të klubit kanë filluar të largohen. Pas Cristiano Ronaldos që verën e kaluar u largua në drejtim të Juventusit, janë tani edhe dy lojtarë tjerë që po ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 16:33
Lojtarët që ndihmuan Real Madridin në sukseset më të mëdha në histori të klubit kanë filluar të largohen. Pas Cristiano Ronaldos që verën e kaluar u largua në drejtim të Juventusit, janë tani edhe dy lojtarë tjerë që po ...

Kush janë dy ‘shokët’ e CR7 që po kërkojnë largimin nga Reali?
Lojtarët që ndihmuan Real Madridin në sukseset më të mëdha në histori të klubit kanë filluar të largohen. Pas Cristiano Ronaldos që verën e kaluar u largua në drejtim të Juventusit, janë tani edhe dy lojtarë tjerë që po ...
Medial | 12-Feb-2019 16:30
Lojtarët që ndihmuan Real Madridin në sukseset më të mëdha në histori të klubit kanë filluar të largohen. Pas Cristiano Ronaldos që verën e kaluar u largua në drejtim të Juventusit, janë tani edhe dy lojtarë tjerë që po ...

Drejtori i Juves: Donim të blinim Icardin, por më pas morëm Ronaldon
Një ditë pasi Juventusi zyrtarizoi afrimin e Aaron Ramsey-t, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve, zbulon prapaskenat e merkatos verore, që kulmoi me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Reali i Maridit, një ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 15:45
Një ditë pasi Juventusi zyrtarizoi afrimin e Aaron Ramsey-t, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve, zbulon prapaskenat e merkatos verore, që kulmoi me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Reali i Maridit, një ...

Real Madrid po e transferon super yllin e gjigantit evropian
Real Madrid është duke u përgatitur për një transferim të madh. Real Madridi po bëhet gati që ta kompletojë një transferim të madh në afatin e verës. Skuadra spanjolle po dëshiron ta transferojë Paulo Dybalan nga ...
Medial | 12-Feb-2019 15:31
Real Madrid është duke u përgatitur për një transferim të madh. Real Madridi po bëhet gati që ta kompletojë një transferim të madh në afatin e verës. Skuadra spanjolle po dëshiron ta transferojë Paulo Dybalan nga ...

?Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:18
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:08
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

?Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 14:43
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madrid, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 14:40
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madrid, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Paratici zbulon nëse Pogba po rikthehet te Juventusi
Paul Pogba duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Paul Pogba ka kohë që po kërkohet nga Juventusi, por duket se ka vendosur të qëndroj te Manchester United. Drejtori gjeneral i ‘Zonjës së Vjetër’, Fabio Paratici, ...
Medial | 12-Feb-2019 14:28
Paul Pogba duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Paul Pogba ka kohë që po kërkohet nga Juventusi, por duket se ka vendosur të qëndroj te Manchester United. Drejtori gjeneral i ‘Zonjës së Vjetër’, Fabio Paratici, ...

E kërkonte Milani, Herrera përfundon tek klubi i madh francez
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 14:19
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...

Riikthimi i Pogbës te Juventusi vështirë se do të ndodhë
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...
Koha.mk | 12-Feb-2019 14:16
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...

Rikthimi i Pogbës te Juventusi vështirë se do të ndodhë
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 13:47
Juventus duket të kenë hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbës, sipas mediumit Goal. Francezi kishte vazhduar të lidhej me një rikthim të mundshëm te Zonja e Vjetër, por si duket kjo histori ka marrë fund. Kështu së ...

?Drejtori i Juventusit: E refuzuam Icardin për ta blerë Ronaldon
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ta transferojnë ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 13:47
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ta transferojnë ...

James – Juventus, ky është lajmi i fundit nga Italia
James Rodriguez është duke u lidhur me një kalim te Juventusi. James Rodriguez do të largohet nga Bayern Munich pas huazimit dy vjeçar nga Real Madridi. Ylli kolumbian nuk është në planet e Real Madridit, andaj do të ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 12:30
James Rodriguez është duke u lidhur me një kalim te Juventusi. James Rodriguez do të largohet nga Bayern Munich pas huazimit dy vjeçar nga Real Madridi. Ylli kolumbian nuk është në planet e Real Madridit, andaj do të ...

Drejtori i Juventusit: E refuzuam Icardin për ta blerë Ronaldon
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ta transferojnë ...
Koha.mk | 12-Feb-2019 12:29
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ta transferojnë ...

Kaos te Chelsea, lojtarët thonë se nuk i kuptojnë udhëzimet taktike të Sarrit
E ardhmja e Paulo Dybalas te Juventusi është para një dileme të madhe. Paulo Dybala nuk po luan standard te Juventusi, andaj lojtari ka filluar t’i shfaq pakënaqësitë e tij. Por, Fabio Paratici ka zbuluar se sulmuesi ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 12:09
E ardhmja e Paulo Dybalas te Juventusi është para një dileme të madhe. Paulo Dybala nuk po luan standard te Juventusi, andaj lojtari ka filluar t’i shfaq pakënaqësitë e tij. Por, Fabio Paratici ka zbuluar se sulmuesi ...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:07
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved