ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 05:01

Ministria e Bujqësisë nuk raporton në Komision për dallaveret me grante të zbuluara nga “Koha Ditore”

Ministria e Bujqësisë nuk raporton në Komision për dallaveret me grante të zbuluara nga “Koha Ditore”
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Mevludin Krasniqi dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie Kapllan Halimi, për dyshimet ...
Koha.net | 12-Feb-2019 16:00
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Mevludin Krasniqi dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie Kapllan Halimi, për dyshimet ...

Dyshimet mbi ndarjen e granteve, zëvendësministri i Bujqësisë nuk raporton në komision
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie, për dyshimet se ka pasur keqpërdorime për ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 15:53
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie, për dyshimet se ka pasur keqpërdorime për ...

Dyshimet mbi ndarjen e granteve, zëvendësministri i Bujqësisë nuk raporton në komision
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie, për dyshimet se ka pasur keqpërdorime për ...
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:49
Në Komisionin Parlamentar për Bujqësi ishte paraparë që të raportojnë zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj ministrie, për dyshimet se ka pasur keqpërdorime për ...

Vojo Bregu: Rritja e çmimeve të zarzavateve, qeveria uli subvencionet për fermerët
Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me rritjen e madhe të çmimit të zarzavateve në Shqipëri. Bregu argumentoi se kjo ka ndodhur për ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 11:35
Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me rritjen e madhe të çmimit të zarzavateve në Shqipëri. Bregu argumentoi se kjo ka ndodhur për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved