ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:54

'Mesjeta e ditëve tona', libri i ri i Ag Apollonit

'Mesjeta e ditëve tona', libri i ri i Ag Apollonit
Qeveria si kishë mesjetare, mediat dhe rrjetet sociale si inkuizicion, ekstremistët fetarë si templarët e dikurshëm, intelektuali si pelegrin që kërkon të çlodhet në një vend të shenjtë, maska si fytyrë e pandjenjë, ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:36
Qeveria si kishë mesjetare, mediat dhe rrjetet sociale si inkuizicion, ekstremistët fetarë si templarët e dikurshëm, intelektuali si pelegrin që kërkon të çlodhet në një vend të shenjtë, maska si fytyrë e pandjenjë, ...

Apolloni boton eseistik “Mesjeta ime”
“Mesjeta ime” mund të cilësohet si autobiografi narrative-eseistike, ku ka shumë dëshpërim, shumë marrëzi, shumë maska dhe shumë pikëllim. Doli nga shtypi libri me ese autobiografike “Mesjeta ime” i autorit Ag Apolloni. ...
24 Ore | 11-Feb-2019 22:38
“Mesjeta ime” mund të cilësohet si autobiografi narrative-eseistike, ku ka shumë dëshpërim, shumë marrëzi, shumë maska dhe shumë pikëllim. Doli nga shtypi libri me ese autobiografike “Mesjeta ime” i autorit Ag Apolloni. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved