ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 19:58

Formacionet/ Mançesteri me armatim të rëndë, PSG pa Kavanin

Formacionet/ Mançesteri me armatim të rëndë, PSG pa Kavanin
Janë zyrtarizuar formacionet e përballjes më të rëndësishme të mbrëmjes, ajo që do të shohë përballë njëri-tjetrit në mitikun “Old Trafford” Mançester Junajtidin dhe Paris Sën Zhëmenin. Solskjaer ka rreshtuar nga minuta ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 20:11
Janë zyrtarizuar formacionet e përballjes më të rëndësishme të mbrëmjes, ajo që do të shohë përballë njëri-tjetrit në mitikun “Old Trafford” Mançester Junajtidin dhe Paris Sën Zhëmenin. Solskjaer ka rreshtuar nga minuta ...

Video/ Champions, tifozët e PSG “djegin” Mançesterin
Pas thuajse 3 orësh do të nisë një nga ndeshjet më të zjarrta të kësaj faze të Ligës së Kampioneve, që do të shohë përballë Mançester Junajtidin dhe Paris Sën Zhërmenin. Tifozët e PSG-së janë nga më të zjarrtët dhe më ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 18:39
Pas thuajse 3 orësh do të nisë një nga ndeshjet më të zjarrta të kësaj faze të Ligës së Kampioneve, që do të shohë përballë Mançester Junajtidin dhe Paris Sën Zhërmenin. Tifozët e PSG-së janë nga më të zjarrtët dhe më ...

Formacionet zyrtare: United dhe PSG zhvillojnë sfidën e parë në Ligën e Kampionëve
Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Është kjo njëra prej përballjeve të shumëpritura nga futbolldashësit, ndërsa takimi i parë ndërmjet këtyre ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 19:53
Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Është kjo njëra prej përballjeve të shumëpritura nga futbolldashësit, ndërsa takimi i parë ndërmjet këtyre ...

Mbrojtësi i Romës: Do të mposhtim Porton
Manchester United dhe PSG do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’ dhe pritet të jetë një sfidë e zjarrtë, shkruan ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 20:17
Manchester United dhe PSG do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’ dhe pritet të jetë një sfidë e zjarrtë, shkruan ...

Irani i fshin logon skuadrës së Manchesterit/ Ja si e quan
Manchester United sonte luan ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër PSG-së. Logoja e skuadrës angleze është ndaluar të transmetohet në një televizion iranian. Ata i kanë larguar “djallin” nga logo duke e zëvendësuar atë ...
Lexo | 12-Feb-2019 20:15
Manchester United sonte luan ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër PSG-së. Logoja e skuadrës angleze është ndaluar të transmetohet në një televizion iranian. Ata i kanë larguar “djallin” nga logo duke e zëvendësuar atë ...

Saha: PSG është favorit ndaj Unitedit
Ish-sulmuesi i Manchester United, Louis Saha, ka paralajmëruar skuadrën e tij të vjetër se do të përballet me një sulmues të jashtëzakonshëm, i cili nuk mund të ndalet. Këtu ka parasysh yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. ...
Flaka | 12-Feb-2019 20:11
Ish-sulmuesi i Manchester United, Louis Saha, ka paralajmëruar skuadrën e tij të vjetër se do të përballet me një sulmues të jashtëzakonshëm, i cili nuk mund të ndalet. Këtu ka parasysh yllin e PSG-së, Kylian Mbappe. ...

Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë nga sonte, ku na presin dy lojë. Manchester United vs PSG Gjërat kanë ndryshuar në mënyrë ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 20:08
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë nga sonte, ku na presin dy lojë. Manchester United vs PSG Gjërat kanë ndryshuar në mënyrë ...

Pritja merr fund, Champions League rikthehet në fushën e lojës
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:44
Pritjes i ka ardhur fundit. Champions League kthehet në fushën e lojës për sfidat e para në fazën e parë me eliminim direkt. Duke nisur nga ora 21:00 mbrëmja e sotme rezervon dy ndeshje, por të gjithë prozhektorët ...

Formacionet zyrtare: Roma – Porto
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë nga sonte, ku na presin dy lojë. Roma vs Porto Një fitoren 3-0 ndaj Chievo Verona i ka lejuar ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 20:08
Dy muaj kanë kaluar që nga shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve dhe kompeticionit më të madh Evropian do të rifillojë nga sonte, ku na presin dy lojë. Roma vs Porto Një fitoren 3-0 ndaj Chievo Verona i ka lejuar ...

Formacionet zyrtare: United – PSG
Liga e Kampionëve fillon fazën e eliminimit direkt me ndeshjen kryesore të së martës që zhvillohet mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germainit. Eric Bailly është ndryshimi i vetëm tek Unitedi që prej ndeshjes së ...
Koha.net | 12-Feb-2019 20:07
Liga e Kampionëve fillon fazën e eliminimit direkt me ndeshjen kryesore të së martës që zhvillohet mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germainit. Eric Bailly është ndryshimi i vetëm tek Unitedi që prej ndeshjes së ...

Formacionet zyrtare: Manchester United – PSG
Sonte nisë faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Dueli kryesor i mbrëmjes zhvillohet në Manchester, aty ku në stadiumin “Old Trafford”, Manchester Unitedi e pret skuadrën e Paris Saint ...
InFokusi | 12-Feb-2019 19:59
Sonte nisë faza e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Dueli kryesor i mbrëmjes zhvillohet në Manchester, aty ku në stadiumin “Old Trafford”, Manchester Unitedi e pret skuadrën e Paris Saint ...

Tifozët e PSG pushtojnë Manchesterin, ja super atmosfera para duelit (VIDEO)
Pas më shumë se një orë Manchester United do të sfidojë PSG në duelin e luajtur në “Old Trafford”. Tifozët e klubit francez kanë pushtuar qytetin e Manchesterit në prag të super sfidës. Dy skuadrat do të ndeshen në ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 19:59
Pas më shumë se një orë Manchester United do të sfidojë PSG në duelin e luajtur në “Old Trafford”. Tifozët e klubit francez kanë pushtuar qytetin e Manchesterit në prag të super sfidës. Dy skuadrat do të ndeshen në ...

Tifozët e PSG-së e ‘kallin’ Mançesterin
Tifozët e Paris Saint Germian kanë mbërritur në Mançester. Manchester United me fillim nga ora 21:00, pret Paris Saint Germian për të zhvilluar ndeshjen e parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve. ‘Djajtë e Kuq’ janë duke ...
Medial | 12-Feb-2019 19:56
Tifozët e Paris Saint Germian kanë mbërritur në Mançester. Manchester United me fillim nga ora 21:00, pret Paris Saint Germian për të zhvilluar ndeshjen e parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve. ‘Djajtë e Kuq’ janë duke ...

Një orë deri te fillimi i super ndeshjes, Man United - PSG: Formacionet zyrtare
Sonte rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve me dy ndeshje tejet interesante. Në "Old Trafford", zhvillohet ndeshja e parë e fazës së eliminimit direkt mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain ...
Zeri | 12-Feb-2019 19:56
Sonte rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve me dy ndeshje tejet interesante. Në "Old Trafford", zhvillohet ndeshja e parë e fazës së eliminimit direkt mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain ...

Rikthehet Champions League, sot United-PSG dhe Roma-Porto
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.
Top Channel | 12-Feb-2019 11:40
Nis sot në mbrëmje faza e 1/8 të finaleve të Ligës së Kampioneve me sfidat Manchester United-Paris Saint Germain dhe Roma-Porto.

Liga e Kampionëve është kthyer: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:23
Dy muaj kanë kaluar prej se është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Kampionëve, ku gara më e madhe në Evropë, kthehet pas po aq muajsh pushim. Në javën e parë janë katër ndeshje, dy të martën dhe dy të mërkurën. ...

Manchester United – PSG, formacionet zyrtare
Manchester United dhe PSG do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’ dhe pritet të jetë një sfidë e zjarrtë, shkruan ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 19:56
Manchester United dhe PSG do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’ dhe pritet të jetë një sfidë e zjarrtë, shkruan ...

Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG
Manchester United në ‘Old Trafford’ pret kampionët dhe liderët e Francës, skuadrën e PSG-së. Ndeshja mes Manchester United dhe PSG-së e vlefshme për 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve fillon nga ora 21:00. Formacionet ...
Lajminet | 12-Feb-2019 19:55
Manchester United në ‘Old Trafford’ pret kampionët dhe liderët e Francës, skuadrën e PSG-së. Ndeshja mes Manchester United dhe PSG-së e vlefshme për 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve fillon nga ora 21:00. Formacionet ...

Përballje titanësh, rikthehet sonte Champions League
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Uefa Champions League rikthehet sonte në mbrëmje në orën 21:00 me 2 ndeshje për fazën e 1/8-ave. Në “Old Trafford” skuadra e Manchester United do të presë skuadrën e PSG në një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj ...

‘Champions!’ Tifozët e PSG-së janë nga më të zjarrtët, e “djegin” Mançesterin!
Ultrasit francezë këndojë dhe ndezin flakadane, duke e bërë edhe më të zjarrtë sfidën që na pret sot në orën 21:00 Pas thuajse 3 orësh do të nisë një nga ndeshjet më të zjarrta të kësaj faze të Ligës së Kampioneve, që ...
Standard | 12-Feb-2019 19:45
Ultrasit francezë këndojë dhe ndezin flakadane, duke e bërë edhe më të zjarrtë sfidën që na pret sot në orën 21:00 Pas thuajse 3 orësh do të nisë një nga ndeshjet më të zjarrta të kësaj faze të Ligës së Kampioneve, që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved