ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:16

Marsela Çibukaj konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar

Marsela Çibukaj konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar
TIRANE Pak ditë më parë Vitmar Basha gjatë një interviste për emisionin ‘Lart e Poshtë’ zbuloi se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Çibukaj. Më 31 janar këngëtari prezantoi me një koncert album e tij ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 20:08
TIRANE Pak ditë më parë Vitmar Basha gjatë një interviste për emisionin ‘Lart e Poshtë’ zbuloi se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Çibukaj. Më 31 janar këngëtari prezantoi me një koncert album e tij ...

Më në fund, Ledri Vula dhe Gashi do të sjellin këngën e re
Reperët, Ledri Vula dhe Gashi do ta lansojnë projektin e paralajmëruar para disa muajve, shkruan . Është vetë Ledri, i cili solli një imazh me Gashin në Instagram teksa bëri të ditur se kënga do të publikohet me 15 ...
Lajminet | 12-Feb-2019 20:06
Reperët, Ledri Vula dhe Gashi do ta lansojnë projektin e paralajmëruar para disa muajve, shkruan . Është vetë Ledri, i cili solli një imazh me Gashin në Instagram teksa bëri të ditur se kënga do të publikohet me 15 ...

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore
Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të cilin presin ta ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 19:53
Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të cilin presin ta ...

Harrojeni ‘Lulen n’saksi’, Xhek Setra vjen me një hit të ri
Javë më parë në rrjetet sociale u bë hit performanca e Leze Qenës ‘Lulja n’saksi’ që e bëri gjatë episodit të serialit komik ‘Çka Ka Shpija’. Me një performancë po kaq kreative, madje befasuese vjen edhe Naser Rafuna, ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 19:42
Javë më parë në rrjetet sociale u bë hit performanca e Leze Qenës ‘Lulja n’saksi’ që e bëri gjatë episodit të serialit komik ‘Çka Ka Shpija’. Me një performancë po kaq kreative, madje befasuese vjen edhe Naser Rafuna, ...

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore
Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të cilin presin ta ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 19:41
Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të cilin presin ta ...

2 arsye pse njerëzit u zhgënjyen nga ”Grammy 2019”
Albumi “Everything Is Love” i Beyonce-s dhe Jay-Z pothuajse u përjashtua nga kategoritë më të rëndësishme të çmimeve ”Grammy 2019”. “Sweetener” i Ariana Grande-s gjithashtu u nominua në vetëm dy çmime. Taylor Swift dhe ...
Lexo | 12-Feb-2019 19:40
Albumi “Everything Is Love” i Beyonce-s dhe Jay-Z pothuajse u përjashtua nga kategoritë më të rëndësishme të çmimeve ”Grammy 2019”. “Sweetener” i Ariana Grande-s gjithashtu u nominua në vetëm dy çmime. Taylor Swift dhe ...

Video/ Policia ndan nga grushtet tifozin e Bokës me të Riverit
River Plejt-Boka Juniors ishte padyshim një nga evenimentet më të mëdha të shekullit. Superklasikja që vendosi dhe fituesen e Kupës Libertadores pati shumë telashe, pasi finalja e parë u zhvillua në stadiumin ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 17:59
River Plejt-Boka Juniors ishte padyshim një nga evenimentet më të mëdha të shekullit. Superklasikja që vendosi dhe fituesen e Kupës Libertadores pati shumë telashe, pasi finalja e parë u zhvillua në stadiumin ...

Mësohet data e publikimit të këngës së re të Bebe Rexhës
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka bërë publike datën e projektit të ri muzikor, shkruan . “Last Hurrah”, titullohet kënga e re e Bebes që do të lansohet me 15 shkurt dhe është projekti i saj i parë ...
Lajminet | 12-Feb-2019 19:25
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka bërë publike datën e projektit të ri muzikor, shkruan . “Last Hurrah”, titullohet kënga e re e Bebes që do të lansohet me 15 shkurt dhe është projekti i saj i parë ...

Kështu e festoi Dua Lipa triumfin në Grammy Awards
Të dielën në LA u mbajt edicioni i 61-të i eventit prestigjioz të muzikës Grammy Awards. Në këtë ngjarje ishte Dua Lipa, ajo që rrëmbeu dy çmime të rëndësishme, duke u bërë shqiptarja e parë që del me trofe. Ylli ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 19:19
Të dielën në LA u mbajt edicioni i 61-të i eventit prestigjioz të muzikës Grammy Awards. Në këtë ngjarje ishte Dua Lipa, ajo që rrëmbeu dy çmime të rëndësishme, duke u bërë shqiptarja e parë që del me trofe. Ylli ...

Tayna vjen provokuese në imazhin e fundit, shfaqet me telefon nga vaska
Reperja e re Tayna vazhdon të jetë një prej emrave të shumë komentuar në media. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese. Lexo po ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 18:29
Reperja e re Tayna vazhdon të jetë një prej emrave të shumë komentuar në media. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese. Lexo po ...

Veshjet më të shëmtuara të Grammys Awards bëhen meme (Foto)
SHBA Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Mes personazheve të veshur ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 17:06
SHBA Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Mes personazheve të veshur ...

Gili me projekt të ri për ‘Shën Valentin’, vjen në duet me këngëtarin e njohur
Gili dhe Buraku i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor i cili do të publikohet shumë shpejtë, shkruan . Kjo u bë e ditur nga të dy këngëtarët të cilët i kanë publikuar në Instagram disa sekuenca të këngës së ...
Lajminet | 12-Feb-2019 19:00
Gili dhe Buraku i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor i cili do të publikohet shumë shpejtë, shkruan . Kjo u bë e ditur nga të dy këngëtarët të cilët i kanë publikuar në Instagram disa sekuenca të këngës së ...

Ramsey letër lamtumirëse tifozëve të Arsenalit: Më keni mirëpritur si adoleshent dhe më keni mbështetur ndër vite
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...
E Dua Sportin | 12-Feb-2019 18:41
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 10:40
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Dua Lipa artistja e re më e mirë në Grammy 2019
Pasi mori çmimin, Dua Lipa tha: “Jam nervoze dhe mirenjohese pasi kam marre nje nga shperblimet me te medha te çmimeve Grammy”. Gjithashtu ne postimin ne Instagram Dua falenderoi familjen, fansat dhe gjithe artistet me ...
ikub.al | 11-Feb-2019 09:47
Pasi mori çmimin, Dua Lipa tha: “Jam nervoze dhe mirenjohese pasi kam marre nje nga shperblimet me te medha te çmimeve Grammy”. Gjithashtu ne postimin ne Instagram Dua falenderoi familjen, fansat dhe gjithe artistet me ...

Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 13:47
Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve. “Fitova apo humba, ne ...

Ramsey letër lamtumirëse tifozëve të Arsenalit: Më keni mirëpritur si adoleshent dhe më keni mbështetur ndër vite
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:47
Aaron Ramsey u ka thënë lamtumirë tifozëve të Arsenalit pas 11 vitesh dhe është duke u përgatitur për kapitullin e ri me Juventusin. Kontrata e mesfushorit uellsian me Topçinjtë skadon në fund të sezonit, ndërsa ai ...

Enca arrin dy milionë ndjekës në Instagram
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka pak kohë që lansoi këngën e saj më të re “Balad”. Ky projekt muzikor u prit mirë nga fansat e këngëtares, e cila njëherësh është një prej emrave më të ndjekur në rrjetet ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:43
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka pak kohë që lansoi këngën e saj më të re “Balad”. Ky projekt muzikor u prit mirë nga fansat e këngëtares, e cila njëherësh është një prej emrave më të ndjekur në rrjetet ...

Ledri Vula gëzon për suksesin e ish-të dashurës, komenti për Lipën
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 15:00
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...

Berisha uron Dua Lipën: Çika e Kosovës në zenitin e suksesit
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 12:45
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved