ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 01:22

Gardisti vret gruan. E qëlloi në mëngjes me armën e shërbimit

Gardisti vret gruan. E qëlloi në mëngjes me armën e shërbimit
Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muajit shkurt shënon dy vrasje në pak ditë. Një javë më parë Vlora u trondit me mbytjen e gruas nga ...
Top Channel | 12-Feb-2019 15:10
Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muajit shkurt shënon dy vrasje në pak ditë. Një javë më parë Vlora u trondit me mbytjen e gruas nga ...

Ekzekutoi bashkëshorten, zbardhet dëshmia e gardistit: Dyshoja se më tradhëtonte ndaj e vrava, më vjen shumë keq për vajzën e vogël
Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë. 44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte. ‘Gruaja më tradhtonte prandaje vrava. Kohë e ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 14:31
Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë. 44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte. ‘Gruaja më tradhtonte prandaje vrava. Kohë e ...

Zbardhet dëshmia e gardistit që vrau gruan: Dyshoja se më tradhtonte, më vjen keq për vajzën e vogël
Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë. 44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte. ‘Gruaja më tradhtonte prandaje vrava. Kohë e ...
Lapsi | 12-Feb-2019 16:00
Është zbardhur dëshmia e gardistit që ekzekutoi bashkëshorten e tij mëngjesin e sotëm në Tiranë. 44 vjeçari Alket Arapaj është shprehur se e vrau guan pasi ajo e tradhtonte. ‘Gruaja më tradhtonte prandaje vrava. Kohë e ...

Autori: Dyshoja se bashkëshortja më tradhtonte
Vrasja e Ervilma Seferit nga bashkëshorti i saj mëngjesin e kësaj të marte ka lënë pa fjalë fqinjët e tyre në zonën e Alliasit. 44-vjeçari Alket Arapaj, efektiv i Gardës së Republikës e kreu vrasjen me armën e tij të ...
TV Klan | 12-Feb-2019 15:41
Vrasja e Ervilma Seferit nga bashkëshorti i saj mëngjesin e kësaj të marte ka lënë pa fjalë fqinjët e tyre në zonën e Alliasit. 44-vjeçari Alket Arapaj, efektiv i Gardës së Republikës e kreu vrasjen me armën e tij të ...

Dyshime për tradhëti/ Gardisti e vrau gruan në sy të vajzës 3 vjeçe
“ Një tjetër krim në familje trontidi kryeqytetin mëngjesin e së martës. Ervilma Seferaj 36 vjeç u ekzekutua në banesë nga bashkëshorti i saj Alket Arapaj me profesion efektiv pranë gardës së republikës ” Ngjarja ndodhi ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 12:46
“ Një tjetër krim në familje trontidi kryeqytetin mëngjesin e së martës. Ervilma Seferaj 36 vjeç u ekzekutua në banesë nga bashkëshorti i saj Alket Arapaj me profesion efektiv pranë gardës së republikës ” Ngjarja ndodhi ...

Zbardhet dëshmia e gardistit: E vrava gruan se më tradhtonte! Jam familjar i rregullt
Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik. Punonjësi i Gardës së Republikës, Alket Arapaj 44-vjeç vrau me armën e shërbimit bashkëshorten, Ervilma Seferaj 36 vjeçe. “Report Tv” ka zbardhur dëshminë ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 13:49
Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik. Punonjësi i Gardës së Republikës, Alket Arapaj 44-vjeç vrau me armën e shërbimit bashkëshorten, Ervilma Seferaj 36 vjeçe. “Report Tv” ka zbardhur dëshminë ...

Tiranë, gardisti vret me armën e shërbimit gruan e tij
Një krim i rëndë në familje ndodhi në zonën e Alliasit në Tiranë. Gardisti Altin Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Fqinjët, menjëherë pas të shtënave dhe të qarave të vajzës së mitur ...
ABCNews | 12-Feb-2019 14:08
Një krim i rëndë në familje ndodhi në zonën e Alliasit në Tiranë. Gardisti Altin Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj. Fqinjët, menjëherë pas të shtënave dhe të qarave të vajzës së mitur ...

Flasin fqinjët e gardistit që ekzekutoi gruan: Ishin njerëz me fe se faleshin, s’ka mundësi që një njeri aq i mirë të bënte atë gjë
Vrasja e 36 vjeçares Ervilma Seferi nga bashkëshorti i saj i ka shokuar të gjithë. Fqinjët kanë rrëfyer të tronditur se familja ka qenë e rregullt dhe se kanë pasur raporte korrekte. “Familje e mirë, ka kaq vite këtu. ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 10:36
Vrasja e 36 vjeçares Ervilma Seferi nga bashkëshorti i saj i ka shokuar të gjithë. Fqinjët kanë rrëfyer të tronditur se familja ka qenë e rregullt dhe se kanë pasur raporte korrekte. “Familje e mirë, ka kaq vite këtu. ...

Tiranë, polici vret gruan me armën e shërbimit
Një polic nga Tirana ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Kryeqytetin shqiptar rreth orës 06:00. Rreth orës 06:00 të mëngjesit të së martës, (12 shkurt) në ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 18:26
Një polic nga Tirana ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Kryeqytetin shqiptar rreth orës 06:00. Rreth orës 06:00 të mëngjesit të së martës, (12 shkurt) në ...

Gardisti vret gruan. E qëlloi në mëngjes me armën e shërbimit
Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muajit shkurt shënon dy vrasje në pak ditë. Një javë më parë Vlora u trondit me mbytjen e gruas nga ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 17:24
Në katin e katërt të një pallati në zonën e Alliasit, një tjetër grua bëhet viktimë e krimit në familje. Fillimi i muajit shkurt shënon dy vrasje në pak ditë. Një javë më parë Vlora u trondit me mbytjen e gruas nga ...

Zbardhet dëshmia e gardistit: Ja pse e vrava gruan……
Zbardhet dëshmia e gardistit që ekzekutoi gruan mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Alket Arapaj është shprehur se i mori jetën bashkëshortes pasi e tradhtonte. “Gruaja me tradhtonte prandaj e vrava. Edhe në shtëpi ...
Standard | 12-Feb-2019 16:04
Zbardhet dëshmia e gardistit që ekzekutoi gruan mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Alket Arapaj është shprehur se i mori jetën bashkëshortes pasi e tradhtonte. “Gruaja me tradhtonte prandaj e vrava. Edhe në shtëpi ...

Gardisti që vrau gruan, fqinjët: Mund ta ketë bërë pa dashje!
Pak orë pas ngjarjes tragjike në Allias, fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Ata thonë se çifti i bashkëshortëve ka qenë model, duke hedhur ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Pak orë pas ngjarjes tragjike në Allias, fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Ata thonë se çifti i bashkëshortëve ka qenë model, duke hedhur ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret bashkëshorten e tij…
Gardisti Alket Arapi ka vrarë me armë bashkëshorten e tij 36-vjeçare në shtëpinë e tyre në Allias. vrasja ka ndodhur me armën e shërbimit mëngjesin e sotëm. Arapi u arrestua nga Policia dhe është dërguar në komisariatin ...
Standard | 12-Feb-2019 16:04
Gardisti Alket Arapi ka vrarë me armë bashkëshorten e tij 36-vjeçare në shtëpinë e tyre në Allias. vrasja ka ndodhur me armën e shërbimit mëngjesin e sotëm. Arapi u arrestua nga Policia dhe është dërguar në komisariatin ...

Gardisti: Gruaja më tradhtonte prandaj e vrava, më vjen keq për vajzën
Zbardhet dëshmia në Polici e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij mëngjesin e sotëm. Para oficerëve të Policisë, Alket Arapaj ka thënë se gruaja e tradhtonte dhe kjo ishte arsyeja pse e vrau. Në gjendje rë ...
InFokusi | 12-Feb-2019 15:59
Zbardhet dëshmia në Polici e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij mëngjesin e sotëm. Para oficerëve të Policisë, Alket Arapaj ka thënë se gruaja e tradhtonte dhe kjo ishte arsyeja pse e vrau. Në gjendje rë ...

Ku po shkon shoqëria shqiptare? 6 gra të vrara në 40 ditë
Alket Arapaj dhe bashkëshortja e vrarë Numri i grave të vrara po rritet në mënyrë të frikshme dhe po kaq i frikshëm është fakti që nuk ka një reagim nga shoqëria në lidhje me këto tragjedi. Sot, një tjetër grua, nënë e ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 11:55
Alket Arapaj dhe bashkëshortja e vrarë Numri i grave të vrara po rritet në mënyrë të frikshme dhe po kaq i frikshëm është fakti që nuk ka një reagim nga shoqëria në lidhje me këto tragjedi. Sot, një tjetër grua, nënë e ...

“Bëre trimëri me gruan tënde, le vajzën jetime. Allahu të dënoftë!”
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...
TV Klan | 12-Feb-2019 13:20
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...

Dëshmia në polici e gardistit që vrau gruan: Më tradhtonte, e kuptova nga objektet që ndërronin vend në shtëpi
Gardisti Alket Arapaj ka dhënë dëshminë e parë sot në polici pasi u arrestua për vrasjen e bashkëshortes së tij. 44-vjeçari është shprehur se e vrau gruan pasi ajo e tradhtonte dhe këtë e kishte kuptuar kohët e fundit. ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 14:19
Gardisti Alket Arapaj ka dhënë dëshminë e parë sot në polici pasi u arrestua për vrasjen e bashkëshortes së tij. 44-vjeçari është shprehur se e vrau gruan pasi ajo e tradhtonte dhe këtë e kishte kuptuar kohët e fundit. ...

I mori jetën gruas, komentuesit shpërthejnë ndaj Alket Arapajt
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...
Lajmi i Fundit | 12-Feb-2019 14:12
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...

Vrau gruan me armën e shërbimit, zbardhet deklarata e gardistit në polici
Zbardhen detaje të reja nga ngjarja që tronditi mëngjesin e sotëm kryeqytetin. Gardisti Alket Arapaj që vrau bashkëshorten 36-vjeçare E.S me armën e punës ka dhënë deklaratat e para në polici. Ai pohon se e ka kryer ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 14:09
Zbardhen detaje të reja nga ngjarja që tronditi mëngjesin e sotëm kryeqytetin. Gardisti Alket Arapaj që vrau bashkëshorten 36-vjeçare E.S me armën e punës ka dhënë deklaratat e para në polici. Ai pohon se e ka kryer ...

“Bëre trimëri me gruan tënde, le vajzën jetime. Allahu të dënoftë!”
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 13:51
Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i Gardës, Alket Arapaj qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved