ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:29

Malaj: Ligji për Arsimin e Lartë është një pamflet i pazbatueshëm

Malaj: Ligji për Arsimin e Lartë është një pamflet i pazbatueshëm
Nora Malaj në studiot e A2 komenton zhvillimet e fundit të debatit mbi ligjin e Arsimit të lartë. Tashmë vala e protestës masive studentore duket se është shuar edhe në fakultetin e Drejtësisë ku ende rezistonte, por ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 12:45
Nora Malaj në studiot e A2 komenton zhvillimet e fundit të debatit mbi ligjin e Arsimit të lartë. Tashmë vala e protestës masive studentore duket se është shuar edhe në fakultetin e Drejtësisë ku ende rezistonte, por ...

Profesorët nuk “lehin “por flasim dhe i japin zgjidhje problemit!
Nga Nora Malaj * 1.Java filloj me dëgjesën e profesorëve të nderuar para Komisionit të Medias . Ata qartë, me respekt dhe vlerësim për Kuvendin e Shqipërisë , me vlerësim për profesoratin dhe me përgjegjshmëri për ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 19:26
Nga Nora Malaj * 1.Java filloj me dëgjesën e profesorëve të nderuar para Komisionit të Medias . Ata qartë, me respekt dhe vlerësim për Kuvendin e Shqipërisë , me vlerësim për profesoratin dhe me përgjegjshmëri për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved