ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:00

Lahi Brahimaj ftohet nga Specialja

Lahi Brahimaj ftohet nga Specialja
Lahi Brahimaj në të kaluarën ka qenë i akuzuar për krime lufte nga Tribunali i Hagës dhe nga akuzat që kanë rënduar mbi të, pati dalë i pafajshëm. Edhe kësaj here ai ka thënë se do të bashkëpunojë me drejtësinë. ...
AlbInfo | 11-Feb-2019 21:02
Lahi Brahimaj në të kaluarën ka qenë i akuzuar për krime lufte nga Tribunali i Hagës dhe nga akuzat që kanë rënduar mbi të, pati dalë i pafajshëm. Edhe kësaj here ai ka thënë se do të bashkëpunojë me drejtësinë. ...

Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Prokuroria Speciale
Lahi Brahimaj, ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Dukagjinit, është i ftuari i radhës i Prokurorisë Speciale në Hagë. Këtë e ka konfirmuar vetë Brahimaj, për KALLXO.com. “Po, jam ftuar ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 20:49
Lahi Brahimaj, ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Dukagjinit, është i ftuari i radhës i Prokurorisë Speciale në Hagë. Këtë e ka konfirmuar vetë Brahimaj, për KALLXO.com. “Po, jam ftuar ...

Brahimaj: Do të intervistohem nga Specialja më 1, 2 dhe 3 mars
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj, ka treguar datat kur do të intervistohet nga Specialja. Në një lidhje telefonike për emisionin “Dossier D” në RTV Dukagjini, ai ka thënë se është ftuar për ...
Zeri | 11-Feb-2019 20:46
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj, ka treguar datat kur do të intervistohet nga Specialja. Në një lidhje telefonike për emisionin “Dossier D” në RTV Dukagjini, ai ka thënë se është ftuar për ...

Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Prokuroria Speciale
Prishtinë, 11 shkurt 2019 – Lahi Brahimaj, ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Dukagjinit, është i ftuari i radhës i Prokurorisë Speciale në Hagë. Këtë e ka konfirmuar vetë Brahimaj, për ...
Illyriapress | 11-Feb-2019 20:39
Prishtinë, 11 shkurt 2019 – Lahi Brahimaj, ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Dukagjinit, është i ftuari i radhës i Prokurorisë Speciale në Hagë. Këtë e ka konfirmuar vetë Brahimaj, për ...

Lahi Brahimaj konfirmon: Jam ftuar nga Specialja për intervistim më 1, 2 dhe 3 mars
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj ka konfirmuar se është ftuar për intervistim nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale në Hagë. Në një lidhje telefonike për ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 19:49
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj ka konfirmuar se është ftuar për intervistim nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale në Hagë. Në një lidhje telefonike për ...

Lahi Brahimaj konfirmon: Do të intervistohem nga Specialja më 1, 2 dhe 3 mars
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj ka konfirmuar se është ftuar për intervistim nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale në Hagë. Në një lidhje telefonike për ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 19:44
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lahi Brahimaj ka konfirmuar se është ftuar për intervistim nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale në Hagë. Në një lidhje telefonike për ...

Gjykata Speciale thërret një ish-gjeneral të UÇK-së
Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Listës së eprorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që kanë marrë ftesë për t’u intervistuar nga Zyra e Prokurorit të ...
Lapsi | 11-Feb-2019 19:26
Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Listës së eprorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që kanë marrë ftesë për t’u intervistuar nga Zyra e Prokurorit të ...

Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Brahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 17:50
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Brahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...

Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Brahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 17:38
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Brahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...

Lahi Ibrahimaj: Po do t’i përgjigjem Gjykatës Speciale
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Ibrahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...
InFokusi | 11-Feb-2019 17:44
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Ibrahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale. Ai ka pohuar se ka marrë këtë ftesë nga dhomat e ...

Lahi Ibrahimaj: Po, do t’i përgjigjem Gjykatës Speciale
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Ibrahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale.
Kosova Press | 11-Feb-2019 17:38
Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini, Lahi Ibrahimaj është i ftuari i radhës nga Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale.

Gjykata Speciale fton për intervistë të dënuarin nga Tribunali i Hagës
Lahi Brahimaj, është ish-ushtari i radhës i UÇK-së, që ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj, shkurt përmes telefonit i ka thënë KTV-së se do t’i përgjigjet ftesës. “Kam ofruar bashkëpunim në tri ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 17:27
Lahi Brahimaj, është ish-ushtari i radhës i UÇK-së, që ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj, shkurt përmes telefonit i ka thënë KTV-së se do t’i përgjigjet ftesës. “Kam ofruar bashkëpunim në tri ...

Lahi Brahimaj, i ftuari i ardhshëm i Gjykatës Speciale
Ish-Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga zona e Dukagjinit, Lahi Brahimaj, është i ftuari i fundit nga Gjykata Speciale. Këtë e ka bërë të ditur vetë Brahimaj, në një prononcim për “Zeri.info. Ai ka thënë se ...
Zeri | 11-Feb-2019 17:01
Ish-Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga zona e Dukagjinit, Lahi Brahimaj, është i ftuari i fundit nga Gjykata Speciale. Këtë e ka bërë të ditur vetë Brahimaj, në një prononcim për “Zeri.info. Ai ka thënë se ...

Specialja fton Lahi Brahimajn
Lahi Brahimaj, është ish-ushtari i radhës i UÇK-së, që ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Siç merr vesh KTV-ja, ai do të paraqitet pranë kësaj Gjykate në muajin mars. Brahimaj, shkurt përmes telefonit ...
Koha.net | 11-Feb-2019 16:57
Lahi Brahimaj, është ish-ushtari i radhës i UÇK-së, që ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Siç merr vesh KTV-ja, ai do të paraqitet pranë kësaj Gjykate në muajin mars. Brahimaj, shkurt përmes telefonit ...

Gjykata Speciale i çon ftesë edhe një komandanti tjetër të UÇK’së
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...
InFokusi | 11-Feb-2019 16:44
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...

Lahi Brahimaj merr ftesë nga Gjykata Speciale
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...
Arbresh | 11-Feb-2019 16:41
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...

Lahi Brahimaj merr ftesë nga Gjykata Speciale
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët. ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 16:23
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët. ...

Lahi Brahimaj merr ftesë nga Gjykata Speciale
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 16:18
Prokuroria e Dhomave të Specializuara pranë Gjykatës Speciale i ka dërguar ftesë për intervistë edhe Lahi Brahimaj. Gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Dukagjini do të intervistohet këto ditë nga prokurorët, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved