ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 13:30

Basha: Ju do i jepni fund qeverisjes dhe do diktoni zgjidhjen

Basha: Ju do i jepni fund qeverisjes dhe do diktoni zgjidhjen
ELBASAN Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Elbasanit të marrin pjesë masivisht në protestën e 16 shkurtit në Tiranë kundër qeverisë “Rama”. Ai tha se Elbasani nuk do lëmoshë, ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 17:06
ELBASAN Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve të Elbasanit të marrin pjesë masivisht në protestën e 16 shkurtit në Tiranë kundër qeverisë “Rama”. Ai tha se Elbasani nuk do lëmoshë, ...

Basha në Elbasan: Ka arritur aty ku nuk mban më, duhet ta ndryshojmë
Kryedemokrati Lulzim Basha pasditen e kësaj të marte ka qenë në Elbasan, ku ka deklaruar se 16 shkurti është finalja e madhe. Kreu i PD-së është shprehur ndër të tjera se domethënia kryesore e protestës është nderimi i ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 17:29
Kryedemokrati Lulzim Basha pasditen e kësaj të marte ka qenë në Elbasan, ku ka deklaruar se 16 shkurti është finalja e madhe. Kreu i PD-së është shprehur ndër të tjera se domethënia kryesore e protestës është nderimi i ...

Basha: Më 16 shkurt finalja, populli kundër një grushti njerëzish
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin finalen e madhe. Ai ka qenë pasditen e sotme në Elbasan ku është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të. ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 16:34
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin finalen e madhe. Ai ka qenë pasditen e sotme në Elbasan ku është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të. ...

Elbasan/ Basha pritet nga qindra vetë: Era e ndryshimit po vjen
TIRANE Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 16:19
TIRANE Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është ...

Basha në Pogradec, fton banorët në protestë në Tiranë
Një tjetër ligj për të cilin Lulzim Basha zotohet se do e anulojë kur të vijë në pushtet, është ai i pronave.
Top Channel | 12-Feb-2019 15:31
Një tjetër ligj për të cilin Lulzim Basha zotohet se do e anulojë kur të vijë në pushtet, është ai i pronave.

Kreu i PD, Basha: “Vendi në krizë të thellë. Koha e fjalëve ka mbaruar. T’i hapim rrugë një plani që e nxjerr ekonominë nga koma!”
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar serinë e takimeve ku u ka bërë apel qytetarëve që t’i bashkohen protestës së opozitës me 16 shkurt. Gjatë takimeve në Pogradec dhe Elbasan, Basha është ndalur te situata ...
ScanTv | 12-Feb-2019 17:57
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar serinë e takimeve ku u ka bërë apel qytetarëve që t’i bashkohen protestës së opozitës me 16 shkurt. Gjatë takimeve në Pogradec dhe Elbasan, Basha është ndalur te situata ...

Basha: Më dhemb në shpirt kur ju shoh me lot, jepini fund qeverisjes
Lulzim Basha ka vijuar turin me takimet e qytetarëve shqiptarë, të cilët i ka ftuar t’i bashkohen protestës së 16 shkurtit. Sot, kryedemokrati është takuar me qytetarë të Elbasanit, ku tha se ata nuk duan lëmoshë, por ...
Lajmi i Fundit | 12-Feb-2019 17:32
Lulzim Basha ka vijuar turin me takimet e qytetarëve shqiptarë, të cilët i ka ftuar t’i bashkohen protestës së 16 shkurtit. Sot, kryedemokrati është takuar me qytetarë të Elbasanit, ku tha se ata nuk duan lëmoshë, por ...

Basha bën paralajmërimin e fortë çdo të ndodhë në 16 shkurt
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha nga qyteti i Elbasanit ka deklaruar se protesta e 16 shkurtit do të tubim final.Basha në ftesën e tij ka thënë se në shesh do të jetë i gjithë populli dhe shtresat në nevojë. Gjatë fjalës ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 17:24
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha nga qyteti i Elbasanit ka deklaruar se protesta e 16 shkurtit do të tubim final.Basha në ftesën e tij ka thënë se në shesh do të jetë i gjithë populli dhe shtresat në nevojë. Gjatë fjalës ...

Basha përsërit edhe në Elbasan: Të shtunën i zëmë në çark Ramën dhe krimin
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha nga qyteti i Elbasanit ka deklaruar se protesta e 16 shkurtit do të tubim final. Basha në ftesën e tij ka thënë se në shesh do të jetë i gjithë populli dhe shtresat në nevojë. Gjatë fjalës ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:41
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha nga qyteti i Elbasanit ka deklaruar se protesta e 16 shkurtit do të tubim final. Basha në ftesën e tij ka thënë se në shesh do të jetë i gjithë populli dhe shtresat në nevojë. Gjatë fjalës ...

Basha-Ramës: Ke kohë deri në 15 shkurt për zgjidhje politike
Nga Pogradeci ku është ndalur në turin e takimeve me qytetarë, kryetari i PD i ka bërë thirrjen e fortë kryeministrit Rama, që të largohet deri më 15 shkurt. Në të kundërt tha Basha, më 16 shkurt qytetarët do të marrin ...
ABCNews | 12-Feb-2019 16:03
Nga Pogradeci ku është ndalur në turin e takimeve me qytetarë, kryetari i PD i ka bërë thirrjen e fortë kryeministrit Rama, që të largohet deri më 15 shkurt. Në të kundërt tha Basha, më 16 shkurt qytetarët do të marrin ...

“Këto fytyra të poshtra”… Basha, takime në rrugët e Elbasanit
Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është pritur nga ...
Java News | 12-Feb-2019 16:33
Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është pritur nga ...

Basha në Pogradec: Ejani në protestë, Rama i trajton njerëzit si qenër
Lulzim Basha u ndal ne Pogradec, ndërsa ftoi qytetarët ti bashkohen protestës së 16 shkurtit. Gjatë takimeve me qytetarët dhe bizneset, kreu i PD tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin ke një njeri që i ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:10
Lulzim Basha u ndal ne Pogradec, ndërsa ftoi qytetarët ti bashkohen protestës së 16 shkurtit. Gjatë takimeve me qytetarët dhe bizneset, kreu i PD tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin ke një njeri që i ...

“Kam pritur shumë nga ju dhe nuk kam marrë asgjë”, Basha debaton me tregtarin në Pogradec
Kryetari i opozitës Lulzim Basha gjëtë një takimi me qytetarët e Pogradecit pati një diskutim me një tregtarë. Tregtari iu drejtua Bashës duke i thënë që ka pritur shumë nga ai dhe nuk ka marrë asgjë. Ai tha se ka pasur ...
Telegraf | 12-Feb-2019 13:31
Kryetari i opozitës Lulzim Basha gjëtë një takimi me qytetarët e Pogradecit pati një diskutim me një tregtarë. Tregtari iu drejtua Bashës duke i thënë që ka pritur shumë nga ai dhe nuk ka marrë asgjë. Ai tha se ka pasur ...

Basha nga Pogradeci: Rama do ta marrë Pogradecin me kriminelët e qytetit
Tiranë, 12 shkurt - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se Edi Rama ka menduar që të marrë Bashkinë e Pogradecit, dhe për këtë ka mbledhur të gjithë kriminelët rreth vetes. Basha tha nga qyteti liqenor se ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:08
Tiranë, 12 shkurt - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se Edi Rama ka menduar që të marrë Bashkinë e Pogradecit, dhe për këtë ka mbledhur të gjithë kriminelët rreth vetes. Basha tha nga qyteti liqenor se ...

Basha: PD do anulojë ligjin e pronës, na jepni votën, t’iu japim ofertën
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...
Medial | 12-Feb-2019 14:28
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...

Basha “ultimatum” Ramës nga Pogradeci: Largohu deri në 15 shkurt, në 16-të vendosin qytetarët!
Kreu Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ka bërë apel Kryeministrit Rama nga Pogradeci, që të reflektojë deri në 15 shkurt. Në të kundërt tha ai, fjala do të jetë e qytetarëve, në protestën e 16 shkurtit në Tiranë. ...
RTSH | 12-Feb-2019 14:00
Kreu Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ka bërë apel Kryeministrit Rama nga Pogradeci, që të reflektojë deri në 15 shkurt. Në të kundërt tha ai, fjala do të jetë e qytetarëve, në protestën e 16 shkurtit në Tiranë. ...

Basha: PD do anulojë ligjin e pronës, na jepni votën, t’iu japim ofertën
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 13:14
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...

Lulzim Basha, Pogradec: Hajdeni me 16 shkurt t’i zemë në çark si minjtë!
Nga fjala e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me qytetarët e Pogradecit. Kupa është mbushur! Kupa është mbushur apo jo?! Kupa është mbushur dhe po derdhet! Ndaj t’i hapim rrugë një plani ekonomik, që këta të ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 13:25
Nga fjala e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me qytetarët e Pogradecit. Kupa është mbushur! Kupa është mbushur apo jo?! Kupa është mbushur dhe po derdhet! Ndaj t’i hapim rrugë një plani ekonomik, që këta të ...

VIDEO/ Kreu i PD-së përballet me pogradecarin mosbesues, ndiqni dialogun e Bashës me Spartakun
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është përballur sot në qytetin e Pogradecit, sapo nisi takimet me qytetarët, me një tregtar të zhgënyer nga qeveria dhe mosbesues edhe ndaj opozitës. Tregtari, pa ndrojtje, ia ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 13:25
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është përballur sot në qytetin e Pogradecit, sapo nisi takimet me qytetarët, me një tregtar të zhgënyer nga qeveria dhe mosbesues edhe ndaj opozitës. Tregtari, pa ndrojtje, ia ...

Basha krah çunit të Fahriut në Pogradec: Rama është i lidhur me qentë e krimit, ejani në protestë të rrëzojmë këtë kryeqen
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar turin e tij në qytetet e vendit për t’i bërë thirrje qytetarëve të dalin në protestë më 16 shkurt. Ditën e sotme kryedemokrati është ndalur në Pogradec ku i bëri ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 12:59
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar turin e tij në qytetet e vendit për t’i bërë thirrje qytetarëve të dalin në protestë më 16 shkurt. Ditën e sotme kryedemokrati është ndalur në Pogradec ku i bëri ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved