ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Komisioni Evropian publikon raportin për vajin e palmës: Të ndalohet menjëherë, po nxit shpyllëzimin

Komisioni Evropian publikon raportin për vajin e palmës: Të ndalohet menjëherë, po nxit shpyllëzimin
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 09:46
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...

Komisioni Evropian raport kundër vajit të palmës: Po nxit shpyllëzimin
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 08:16
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...

Komisioni Evropian raport kundër vajit të palmës: Po nxit shpyllëzimin
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...
InFokusi | 12-Feb-2019 07:49
Komisioni Evropian ka arritur në përfundimin se kultivimi i vajit të palmës po rezulton në shpyllëzim dhe përdorimi i tij në karburantet e transportit, duhet të hiqet gradualisht, por ambientalistët e kritikuan atë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved