ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 19:58

Kërçovë, objekti spitalor përfundon pas 3 vitesh

Kërçovë, objekti spitalor përfundon pas 3 vitesh
Sekretari shtetëror i Ministrisë së Shëndetësisë, Vlladimir Milloshev, vizitoi spitalin e Kërçovës dhe bëri të ditur se objekti spitalor i Kërçovës, i filluar para më shumë se 25 vitesh, do të jetë i gatshëm për ...
Flaka | 12-Feb-2019 19:19
Sekretari shtetëror i Ministrisë së Shëndetësisë, Vlladimir Milloshev, vizitoi spitalin e Kërçovës dhe bëri të ditur se objekti spitalor i Kërçovës, i filluar para më shumë se 25 vitesh, do të jetë i gatshëm për ...

Kërçovë, Milloshev: objekti spitalor përfundon pas 3 vitesh
Kërçovë, 12 shkurt - Sekretari shtetëror i Ministrisë së Shëndetësisë, Vlladimir Milloshev, vizitoi spitalin e Kërçovës dhe bëri të ditur se objekti spitalor i Kërçovës, i filluar para më shumë se 25 vitesh, do të jetë ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 19:00
Kërçovë, 12 shkurt - Sekretari shtetëror i Ministrisë së Shëndetësisë, Vlladimir Milloshev, vizitoi spitalin e Kërçovës dhe bëri të ditur se objekti spitalor i Kërçovës, i filluar para më shumë se 25 vitesh, do të jetë ...

Në Kërçovë do të ndërtohet objekti i papërfunduar i spitalit
Në Kërçovë do të fillojnë aktivitetet ndërtuese për përfundimin e objektit të spitalit në këtë qytet. Punët priten që të fillojnë në prill ose maj të këtij viti. Këtë e paralajmëroi gjatë vizitës së sotme sekretari ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Në Kërçovë do të fillojnë aktivitetet ndërtuese për përfundimin e objektit të spitalit në këtë qytet. Punët priten që të fillojnë në prill ose maj të këtij viti. Këtë e paralajmëroi gjatë vizitës së sotme sekretari ...

Në Kërçovë do të ndërtohet objekti i papërfunduar i spitalit
Kërçovë, 12 shkurt – Në Kërçovë do të fillojnë aktivitetet ndërtuese për përfundimin e objektit të spitalit në këtë qytet. Punët priten që të fillojnë në prill ose maj të këtij viti. Këtë e paralajmëroi gjatë vizitës së ...
Koha.mk | 12-Feb-2019 14:31
Kërçovë, 12 shkurt – Në Kërçovë do të fillojnë aktivitetet ndërtuese për përfundimin e objektit të spitalit në këtë qytet. Punët priten që të fillojnë në prill ose maj të këtij viti. Këtë e paralajmëroi gjatë vizitës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved