ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

James Rodriguez vendos për të ardhmen

James Rodriguez vendos për të ardhmen
James Rodriguez dëshiron të rikthehet në Madrid. James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premierliga në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid. ‘Marca’ shkruan se kolumbiani është duke shpresuar që të ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 19:25
James Rodriguez dëshiron të rikthehet në Madrid. James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premierliga në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid. ‘Marca’ shkruan se kolumbiani është duke shpresuar që të ...

Juventusi zbulon të vërtetën për kthimin e Pogbas
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i tillë. Pogba u transferua në ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 18:12
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i tillë. Pogba u transferua në ...

Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 18:12
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

“Viniciusi nuk mund ta zëvendësojë Ronaldon”
Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cuyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk mund të presin që Vincius Junior ta plotësojë hapësirën e lënë nga pesë-herë fituesin e Topit të ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 18:00
Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cuyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk mund të presin që Vincius Junior ta plotësojë hapësirën e lënë nga pesë-herë fituesin e Topit të ...

“Vinicius ende s’është i gatshëm për ta zëvendësuar Ronaldon”
Real Madridi ende po e ndien mungesën e Cristiano Ronaldos dhe nuk mund të pretë që zbrazëtia që është krijuar me largimin e portugezit të mbushet nga i riu Vinicius Junior, thotë Jordi Cruyff. Pesë herë futbollisti më ...
Koha.net | 12-Feb-2019 17:58
Real Madridi ende po e ndien mungesën e Cristiano Ronaldos dhe nuk mund të pretë që zbrazëtia që është krijuar me largimin e portugezit të mbushet nga i riu Vinicius Junior, thotë Jordi Cruyff. Pesë herë futbollisti më ...

“Me Ikardin bënim lëmsh gjithçka, ndaj morëm Ronaldon”
Drejtori i Juventusit dhe arkitekti i merkatos bardhezi, rrëfen në një intervistë ekzkluzive për “Gazzetta dello Sport” shumë gjëra rreth verës së shkuar që pa mbërritjen në Torino të Kristiano Ronaldos. “Marrim Ikardin ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 16:59
Drejtori i Juventusit dhe arkitekti i merkatos bardhezi, rrëfen në një intervistë ekzkluzive për “Gazzetta dello Sport” shumë gjëra rreth verës së shkuar që pa mbërritjen në Torino të Kristiano Ronaldos. “Marrim Ikardin ...

Juventus: Tentuam Icardin, por blemë Ronaldon
Drejtori sportiv i “Juventusit”, Fabio Paratici ka treguar edhe njëherë prapaskenat e merkatos së verës, e cila rezultoi me blerjen e Cristiano Ronaldos. “Ishim të mendimit se duhet të blinim Icardin e të bënim një ...
Java News | 12-Feb-2019 17:58
Drejtori sportiv i “Juventusit”, Fabio Paratici ka treguar edhe njëherë prapaskenat e merkatos së verës, e cila rezultoi me blerjen e Cristiano Ronaldos. “Ishim të mendimit se duhet të blinim Icardin e të bënim një ...

“Vinicius nuk mundet ta zëvendësojë Ronaldon”
Real Madrid vazhdon ta ndjejë mungesën e Cristiano Ronaldos dhe Vinicus Junior nuk mund ta përmbush boshllëkun e lënë nga pesë herë fituesi i Topit të Artë, ka thënë ish lojtari i Barcelonës, Jordi Cruyff. 34 vjeçari ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 17:58
Real Madrid vazhdon ta ndjejë mungesën e Cristiano Ronaldos dhe Vinicus Junior nuk mund ta përmbush boshllëkun e lënë nga pesë herë fituesi i Topit të Artë, ka thënë ish lojtari i Barcelonës, Jordi Cruyff. 34 vjeçari ...

“Vinicius nuk mundet ta zëvendësojë Ronaldon”
34 vjeçari Ronaldo është bashkuar me Juventusin në verën e kaluar për 114 milionë euro, pas nëntë sezoneve të kaluara në ‘Santiago Bernabeu’. Jordi Cruyff, thotë se Ajax mund ta shfrytëzojë këtë boshllëk në përballjen ...
Lajminet | 12-Feb-2019 17:43
34 vjeçari Ronaldo është bashkuar me Juventusin në verën e kaluar për 114 milionë euro, pas nëntë sezoneve të kaluara në ‘Santiago Bernabeu’. Jordi Cruyff, thotë se Ajax mund ta shfrytëzojë këtë boshllëk në përballjen ...

Prapaskenë e çmendur, marrim Icardin e shkaktojmë rrëmujë, ose marrim CR7
Në ditën kur Juve zyrtarizon Aaron Ramsey, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve zbulon një prapaskenë të bujshme të ndodhur gjatë verës. Në intervistën e tij për “La Gazzetta dello Sport”, Paratici zbulon se ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 09:47
Në ditën kur Juve zyrtarizon Aaron Ramsey, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve zbulon një prapaskenë të bujshme të ndodhur gjatë verës. Në intervistën e tij për “La Gazzetta dello Sport”, Paratici zbulon se ...

?“Viniciusi nuk mund ta zëvendësojë Ronaldon”
Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cuyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk mund të presin që Vincius Junior ta plotësojë hapësirën e lënë nga pesë-herë fituesin e Topit të ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 17:05
Ish-lojtari i Barcelonës, Jordi Cuyff, beson se Real Madridit është ende duke i munguar Cristiano Ronaldo dhe ata nuk mund të presin që Vincius Junior ta plotësojë hapësirën e lënë nga pesë-herë fituesin e Topit të ...

Drejtori i Juves: Donim të blinim Icardin, por më pas morëm Ronaldon
Një ditë pasi Juventusi zyrtarizoi afrimin e Aaron Ramsey-t, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve, zbulon prapaskenat e merkatos verore, që kulmoi me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Reali i Maridit, një ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 15:45
Një ditë pasi Juventusi zyrtarizoi afrimin e Aaron Ramsey-t, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve, zbulon prapaskenat e merkatos verore, që kulmoi me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Reali i Maridit, një ...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 17:07
Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ka kaluar në këtë ...

Seedorf rrëfehet në 360 gradë; nga krahasimi Messi-Ronaldo deri te favoritët e Champions-it
Clarence Seedorf (Suriname, 1976) fitoi një vend në historinë e Real Madridit më 20 maj 1998, ditën kur të bardhët fituan Champions-in e shtatë. Në atë ndeshje, së bashku me Karembeu, ai çaktivizoi Zidane dhe Del Piero, ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:18
Clarence Seedorf (Suriname, 1976) fitoi një vend në historinë e Real Madridit më 20 maj 1998, ditën kur të bardhët fituan Champions-in e shtatë. Në atë ndeshje, së bashku me Karembeu, ai çaktivizoi Zidane dhe Del Piero, ...

Real Madrid po e transferon super yllin e gjigantit evropian
Real Madrid është duke u përgatitur për një transferim të madh. Real Madridi po bëhet gati që ta kompletojë një transferim të madh në afatin e verës. Skuadra spanjolle po dëshiron ta transferojë Paulo Dybalan nga ...
Medial | 12-Feb-2019 15:31
Real Madrid është duke u përgatitur për një transferim të madh. Real Madridi po bëhet gati që ta kompletojë një transferim të madh në afatin e verës. Skuadra spanjolle po dëshiron ta transferojë Paulo Dybalan nga ...

?Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 15:18
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:08
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

?Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 14:43
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madridit, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Dybala, edhe më afër transferimit në Real Madrid
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madrid, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 14:40
Paulo Dybala është duke shkuar gjithmonë e më afër transferimit në Real Madrid, i cili mund të kompletohet gjatë afatit kalimtar të verës së këtij viti, pasi që nuk është i kënaqur me situatën dhe minutat e lojës në ...

Paratici zbulon nëse Pogba po rikthehet te Juventusi
Paul Pogba duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Paul Pogba ka kohë që po kërkohet nga Juventusi, por duket se ka vendosur të qëndroj te Manchester United. Drejtori gjeneral i ‘Zonjës së Vjetër’, Fabio Paratici, ...
Medial | 12-Feb-2019 14:28
Paul Pogba duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Paul Pogba ka kohë që po kërkohet nga Juventusi, por duket se ka vendosur të qëndroj te Manchester United. Drejtori gjeneral i ‘Zonjës së Vjetër’, Fabio Paratici, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved