ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:21

Ismaili takohet me ambasadorin amerikan, diskutojnë për situatën politike

Ismaili takohet me ambasadorin amerikan, diskutojnë për situatën politike
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili ka shkruar në Facebook, se ambasadorin e ka njoftuar për luftën kundër ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 17:26
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili ka shkruar në Facebook, se ambasadorin e ka njoftuar për luftën kundër ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:53
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha ...

Ismaili merr mbështetje nga ambasadori amerikan
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, temë e bisedës ka qenë reformat e zhvillimit në sektorin shëndetësor. ...
InFokusi | 12-Feb-2019 18:14
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, temë e bisedës ka qenë reformat e zhvillimit në sektorin shëndetësor. ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Ismaili: SHBA-të aleate e jona edhe në reformat për shëndetësi
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se me ambasadorin Kosnett kanë ...
Arbresh | 12-Feb-2019 18:11
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se me ambasadorin Kosnett kanë ...

Haradinaj: Kosova e vendosur në ruajtjen e miqësisë me SHBA-në
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...
TV Klan | 12-Feb-2019 16:47
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...

Ismaili merr mbështetje nga ambasadori amerikan për reformat në shëndetësi
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 18:07
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...

Ismaili takohet me ambasadorin amerikan, diskutojnë për situatën politike
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili ka shkruar në Facebook, se ambasadorin e ka njoftuar për luftën kundër ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 17:33
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili ka bërë të ditur se sot ka pasur një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett. Ismaili ka shkruar në Facebook, se ambasadorin e ka njoftuar për luftën kundër ...

Ismaili merr mbështetje nga ambasadori amerikan për reformat në shëndetësi
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 17:27
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...

Haradinaj takim me ambasadorin e SHBA-së: “Marrëdhënia mes nesh e pacënueshme, pavarësisht dallimeve në opinione”
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:17
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Ismaili merr mbështetje nga ambasadori amerikan për reformat në shëndetësi
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 17:21
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...

Ismaili merr mbështetje nga ambasadori amerikan për reformat në shëndetësi
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...
Zeri | 12-Feb-2019 17:20
Ministri i shëndetësisë, Uran Ismaili, ka pritur në një takim sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Gjatë këtij takimi, ministri Ismaili e ka njoftuar ambasadorin amerikan për reformat që ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
24 Ore | 12-Feb-2019 16:00
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Kryeministri kosovar me ambasadorin amerikan: SHBA është gjithçka për Kosovën
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 15:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:11
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës ...

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA, të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklarua sot vendi ynë mbetet i vendosur në ruajtjen e miqësisë dhe përherë besnik ndaj aleatit të tij strategjik, SHBA.
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:06
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklarua sot vendi ynë mbetet i vendosur në ruajtjen e miqësisë dhe përherë besnik ndaj aleatit të tij strategjik, SHBA.

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 14:56
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Presion për heqjen e taksës ndaj Serbisë, Haradinaj: Kosova e vendosur në ruajtjen e miqësisë me SHBA-në
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...
Java News | 12-Feb-2019 14:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...

Haradinaj: Kosova e vendosur në ruajtjen e miqësisë me SHBA-në
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...
Portalb | 12-Feb-2019 14:29
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...

Haradinaj pas takimit me Kosnett: Do ta ruajmë miqësinë me Amerikën
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme e ka pritur në takim ambasadorin amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett. Haradinaj është shprehur se me ambasadorin amerikan folën për angazhimet e dy ...
InFokusi | 12-Feb-2019 14:12
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme e ka pritur në takim ambasadorin amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett. Haradinaj është shprehur se me ambasadorin amerikan folën për angazhimet e dy ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved