ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Irani feston Revulocionin Islamik, lideri i saj ka një mesazh për Amerikën: Do të ju mundim

Irani feston Revulocionin Islamik, lideri i saj ka një mesazh për Amerikën: Do të ju mundim
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për të sfiduar ...
Medial | 12-Feb-2019 07:57
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për të sfiduar ...

Matoshi reagon ashpër me mos respektimin e GJUHËS SHQIPE nga Qeveria
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për të sfiduar ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 23:45
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për të sfiduar ...

Përplasja e ashpër me SHBA, presidenti i Iranit nuk tërhiqet: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Java News | 11-Feb-2019 22:51
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Irani shënon 40 vjetorin e revolucionit islamik, Rohani: do t`i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 19:35
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Presidenti i Iranit Ruhani, për programin rraketor
Presidenti i Iranit Hasan Ruhani u shpreh këtë të hënë se vendi i tij është i vendosur për të rritur fuqinë e tij ushtarake si dhe zhvilluar programin e raketave balistike pavarësisht presionit në rritje nga vendet ...
RTSH | 11-Feb-2019 18:55
Presidenti i Iranit Hasan Ruhani u shpreh këtë të hënë se vendi i tij është i vendosur për të rritur fuqinë e tij ushtarake si dhe zhvilluar programin e raketave balistike pavarësisht presionit në rritje nga vendet ...

Edhe pas ultimatumeve Irani nuk ndalet: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 15:50
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Arbresh | 11-Feb-2019 17:38
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Portalb | 11-Feb-2019 16:46
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Irani kujton 40 vjetorin e Revolucionit Islamik
Qindra mijëra iranianë u mblodhën sot për të shënuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik të vendit. Revolucioni Islamik solli rënien e qeverisë së Shahut Mohammad Reza Pahlavi që kishte mbështetjen e Shteteve të ...
Zeri Amerikes | 11-Feb-2019 16:27
Qindra mijëra iranianë u mblodhën sot për të shënuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik të vendit. Revolucioni Islamik solli rënien e qeverisë së Shahut Mohammad Reza Pahlavi që kishte mbështetjen e Shteteve të ...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Alsat-M | 11-Feb-2019 15:04
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Irani feston 40 vjetorin e revolucionit islamik
Irani festoi 40 vjetorin e krijimit të rpeublikës islamike. Me dhjetëra mijëra persona u mblodhën në Teheran, ndërsa presidenti Rohani premtoi se vendi do të përforcojë pushtetin e tij ushtarak. Dhjetëra mijëra iranianë ...
ABCNews | 11-Feb-2019 12:44
Irani festoi 40 vjetorin e krijimit të rpeublikës islamike. Me dhjetëra mijëra persona u mblodhën në Teheran, ndërsa presidenti Rohani premtoi se vendi do të përforcojë pushtetin e tij ushtarak. Dhjetëra mijëra iranianë ...

Rohani: Do t'i zgjerojmë kapacitetet ushtarake
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...
Radio Evropa e Lire | 11-Feb-2019 14:46
Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur në Sheshin Azadi ...

Rouhani: Irani do të vazhdojë të zgjerojë fuqinë ushtarake
Presidenti iranian Hassan Rouhani tha se Irani është i vendosur të zgjerojë programin e saj ushtarak dhe të raketave balistike, pavarësisht nga presioni në rritje i siç tha ai “vendeve armiqësore dhe përpjekjet e tyre ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 14:29
Presidenti iranian Hassan Rouhani tha se Irani është i vendosur të zgjerojë programin e saj ushtarak dhe të raketave balistike, pavarësisht nga presioni në rritje i siç tha ai “vendeve armiqësore dhe përpjekjet e tyre ...

Irani, kremtime të 40-vjetorit të Revolucionit Islamik (video)
Njerëzit iranian u mblodhën në të gjithë vendin për të festuar 40-vjetorin e përmbysjes së regjimit të Reza Pahlevit dhe krijimin e Revolucionit Islamik. Ceremonia filloi në orën 9:00 lokale dhe po mbahet në më shumë se ...
Tesheshi | 11-Feb-2019 13:21
Njerëzit iranian u mblodhën në të gjithë vendin për të festuar 40-vjetorin e përmbysjes së regjimit të Reza Pahlevit dhe krijimin e Revolucionit Islamik. Ceremonia filloi në orën 9:00 lokale dhe po mbahet në më shumë se ...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 12:22
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellë me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar në ...
Koha.net | 11-Feb-2019 11:53
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellë me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar në ...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 11:25
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 11:12
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...
Portalb | 11-Feb-2019 10:40
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...
Ina-Online | 11-Feb-2019 10:37
Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved