ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 09:25

I keqësohet gjendja duke pritur autobusin, vdes në spital

I keqësohet gjendja duke pritur autobusin, vdes në spital
Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë. Ai është dërguar në spital për t’u trajtuar dhe aty ka ndërruar jetë, njofton Klan Kosova. Me vendim të ...
Zeri | 12-Feb-2019 11:40
Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë. Ai është dërguar në spital për t’u trajtuar dhe aty ka ndërruar jetë, njofton Klan Kosova. Me vendim të ...

I keqësohet gjendja duke pritur autobus, ndërron jetë në spital
Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në Pejë. Një person në lagjen Dardania në Pejë, në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net. Sipas Policisë, viktima gjersa ishte duke pritur në ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 11:28
Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në Pejë. Një person në lagjen Dardania në Pejë, në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net. Sipas Policisë, viktima gjersa ishte duke pritur në ...

Duke pritur autobusin i keqësohet gjendja
Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në Pejë. Një person në lagjen Dardania në Pejë, në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndërruar jetë. Sipas Policisë, viktima gjersa ishte duke pritur në një stacion të ...
Arbresh | 12-Feb-2019 11:27
Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në Pejë. Një person në lagjen Dardania në Pejë, në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndërruar jetë. Sipas Policisë, viktima gjersa ishte duke pritur në një stacion të ...

Vdekje e dyshimtë në Pejë
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Pejë. Sipas raportit të Policisë, gjersa viktima ishte duke pritur në një stacion të autobusëve, i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore. Viktima është dërguar në spital, nga mjeku ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:26
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Pejë. Sipas raportit të Policisë, gjersa viktima ishte duke pritur në një stacion të autobusëve, i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore. Viktima është dërguar në spital, nga mjeku ...

Vdekje e dyshimtë në Pejë
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Pejë. Sipas raportit të Policisë, gjersa viktima ishte duke pritur në një stacion të autobusëve, i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore. Viktima është dërguar në spital, nga mjeku ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 10:14
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Pejë. Sipas raportit të Policisë, gjersa viktima ishte duke pritur në një stacion të autobusëve, i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore. Viktima është dërguar në spital, nga mjeku ...

Prokuroria jep detaje për vetëvrasjen e të riut në Gjilan
Prokuroria Themelore e Gjilanit i ka dhënë detaje lidhur me vetëvrasjen e një 25-vjeçari, i cili është gjetur sot pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Prokuroria është njoftuar për rastin dhe ka dalë në vendin e ngjarjes ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 16:45
Prokuroria Themelore e Gjilanit i ka dhënë detaje lidhur me vetëvrasjen e një 25-vjeçari, i cili është gjetur sot pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Prokuroria është njoftuar për rastin dhe ka dalë në vendin e ngjarjes ...

Prokuroria jep detaje rreth vetëvrasjes së 25-vjeçarit në Gjilan
Prokuroria Themelore e Gjilanit ka thënë se një 25-vjeçar është gjetur i varur pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Në momentin kur Prokuroria është njoftuar për rastin, ka dalë në vendin e ngjarjes Prokurori kujdestar, ...
InFokusi | 11-Feb-2019 16:33
Prokuroria Themelore e Gjilanit ka thënë se një 25-vjeçar është gjetur i varur pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Në momentin kur Prokuroria është njoftuar për rastin, ka dalë në vendin e ngjarjes Prokurori kujdestar, ...

Detaje të reja rreth vetëvrasjes së 25-vjeçarit në Gjilan
Prokuroria Themelore të Gjilanit i kanë thënë Express se një 25-vjeçar është gjetur i varur pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Në momentin kur Prokuroria është njoftuar për rastin, ka dalë në vendin e ngjarjes Prokurori ...
Zeri | 11-Feb-2019 16:00
Prokuroria Themelore të Gjilanit i kanë thënë Express se një 25-vjeçar është gjetur i varur pa shenja jete në shtëpinë e tij. “Në momentin kur Prokuroria është njoftuar për rastin, ka dalë në vendin e ngjarjes Prokurori ...

Gjilan, 26 vjeçari gjendet i varur në katin e tretë të shtëpisë
Një person i moshës 26 vjeçare është gjetur i varur në litar në katin e tretë të shtëpisë së tij në Gjilan. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësja e Prokurorisë Themelore në Gjilan, Liridona Xheladini. Sipas ...
Zhurnal | 11-Feb-2019 15:54
Një person i moshës 26 vjeçare është gjetur i varur në litar në katin e tretë të shtëpisë së tij në Gjilan. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësja e Prokurorisë Themelore në Gjilan, Liridona Xheladini. Sipas ...

Vetëvritet një 25-vjeçar në Gjilan
Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij në Gjilan Burime brenda Policisë së Kosovës, tregojnë për mediat se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 15:03
Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij në Gjilan Burime brenda Policisë së Kosovës, tregojnë për mediat se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e ...

Vetvaret një 25 vjeçar në shtëpinë e tij në Gjilan
Një 25 vjeçar i ka dhënë fund sot jetës së tij. I linduri në vitin 1993, është vetvarë në shtëpinë e tij në Gjilan. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se tashmë trupi i pajetë i viktimës është nisur për obduksion, ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 14:53
Një 25 vjeçar i ka dhënë fund sot jetës së tij. I linduri në vitin 1993, është vetvarë në shtëpinë e tij në Gjilan. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se tashmë trupi i pajetë i viktimës është nisur për obduksion, ...

Vetëvritet një 25-vjeçar në Gjilan
Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij në Gjilan Burimet e Gazetës Express brenda policisë tregojnë se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e tij i ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 14:46
Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij në Gjilan Burimet e Gazetës Express brenda policisë tregojnë se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e tij i ...

Vetëvritet një 25-vjeçar në Gjilan
Një person i moshës 25 –vjeçare është gjetur i vdekur sot në banesë e tij në Gjilan. Burimet e Gazetës Zëri brenda policisë së Gjilanit kanë bërë të ditur se i njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje mirëpo ende nuk ...
Zeri | 11-Feb-2019 14:46
Një person i moshës 25 –vjeçare është gjetur i vdekur sot në banesë e tij në Gjilan. Burimet e Gazetës Zëri brenda policisë së Gjilanit kanë bërë të ditur se i njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje mirëpo ende nuk ...

Gjendet një person i vdekur në Klinë
Një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 10:16 ndërsa i vdekuri sipas policisë është i komunitetit serb. Siç njofton Policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 14:32
Një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 10:16 ndërsa i vdekuri sipas policisë është i komunitetit serb. Siç njofton Policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...

Një 26 vjeçar dyshohet të ketë kryer vetëvrasje në Gjilan
Një person i moshës 26 vjeçare me inicialet Sh.K dyshohet të ketë kryer vetëvrasje në komunën e Gjilanit. Ai është i gjetur i varur në litar në shtëpinë e banimit e cila gjendet në lagjen e 8. Për Kohën Ditore, Policia ...
Koha.net | 11-Feb-2019 14:19
Një person i moshës 26 vjeçare me inicialet Sh.K dyshohet të ketë kryer vetëvrasje në komunën e Gjilanit. Ai është i gjetur i varur në litar në shtëpinë e banimit e cila gjendet në lagjen e 8. Për Kohën Ditore, Policia ...

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet
Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar. Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi ...
InFokusi | 11-Feb-2019 12:22
Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar. Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi ...

Gjendet i vdekur një serb në Kosovë
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 11:27
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...

Gjendet një serb i vdekur në Klinë
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...
Zeri | 11-Feb-2019 11:21
Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, ...

Gruaja 70-vjeçare vdes pas rënies nga kati i katërt në Prishtinë, dyshohet për vetëvrasje
Një grua dyshohet se ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese, në zonën e njohur si Rruga B, në Prishtinë, të shtunën. Ajo ka rënë në beton dhe ka vdekur në vendin e ngjarjes, ka thënë për ...
TetovaSot | 10-Feb-2019 20:20
Një grua dyshohet se ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga kati i katërt i një ndërtese, në zonën e njohur si Rruga B, në Prishtinë, të shtunën. Ajo ka rënë në beton dhe ka vdekur në vendin e ngjarjes, ka thënë për ...

Gjendet një person pa shenja jete në Çagllavicë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë fundjavë, në fshatin Çagllavicë, afër Prishtinës. Atje, një person dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës së tij, të shtunën. Lajmin e ka konfirmuar për Express, kryeprokurori i ...
Zeri | 10-Feb-2019 19:39
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë fundjavë, në fshatin Çagllavicë, afër Prishtinës. Atje, një person dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës së tij, të shtunën. Lajmin e ka konfirmuar për Express, kryeprokurori i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved