ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Hedh qese me narkotik në Qendrën Korrektuese në Lipjan

Hedh qese me narkotik në Qendrën Korrektuese në Lipjan
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit. Sipas raportit të policisë, një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga ...
InFokusi | 12-Feb-2019 11:06
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit. Sipas raportit të policisë, një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga ...

Arrestohet një person në Gjakovë, iu gjet marihuanë në shtëpi
Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që pas kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 19.13 gramë, 3 pako rizlla dhe një celular. Si të ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 11:06
Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që pas kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 19.13 gramë, 3 pako rizlla dhe një celular. Si të ...

Gjuhet marihuanë në oborrin e qendrës korrektuese në Lipjan
Një person i panjohur raportohet se me veturën e tij në lëvizje e sipër ka hedhur nga dritarja e veturës në oborrin e qendrës korrektuese në Lipjan pesë qese të vogla me substancë të dyshuar marihuanë. Sipas raportit të ...
Koha.net | 12-Feb-2019 10:56
Një person i panjohur raportohet se me veturën e tij në lëvizje e sipër ka hedhur nga dritarja e veturës në oborrin e qendrës korrektuese në Lipjan pesë qese të vogla me substancë të dyshuar marihuanë. Sipas raportit të ...

Rast i pazakontë në Lipjan: Një person në mënyrë spektakolare fut drogë në burg
Në oborrin e Qendrës Korrektuese në Lipjan një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër ka hedhur nga dritarja e automjetit pesë qese të vogla substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë Policia e ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 10:48
Në oborrin e Qendrës Korrektuese në Lipjan një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër ka hedhur nga dritarja e automjetit pesë qese të vogla substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë Policia e ...

Nga vetura hedh qese me drogë në oborrin e Qendrës Korrektuese në Lipjan
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit. Sipas raportit të policisë, një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:46
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit. Sipas raportit të policisë, një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga ...

Hedh qese me narkotik në Qendrën Korrektuese në Lipjan
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit.
Kosova Press | 12-Feb-2019 10:33
Policia e Kosovës është vënë në ndjekje të një personi i cili ka futur marihuanë në Qendrën Korrektuese të Lipjanit.

Gjendet marihuanë në oborrin e Qendrës Korrektuese të Lipjanit
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Qendrën Korrektuese të Lipjanit ka konfiskuar 145 gramë marihuanë. Të shtunën në ora 15:15, është raportuar se në Qendrën Korrektuese të Lipjanit, një person i panjohur me ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:29
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Qendrën Korrektuese të Lipjanit ka konfiskuar 145 gramë marihuanë. Të shtunën në ora 15:15, është raportuar se në Qendrën Korrektuese të Lipjanit, një person i panjohur me ...

Një person fut substancë narkotike brenda qendrës korrektuese në Lipjan
Raportohet se një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga dritarja e automjetit në oborrin e qendrës korrektuese pesë qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, me ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 10:14
Raportohet se një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër, ka hedhur nga dritarja e automjetit në oborrin e qendrës korrektuese pesë qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, me ...

Një muaj paraburgim për tentim vrasje në Pejë
Gjykata Themelore në Pejë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore për caktimin e masës prej një muaji paraburgim ndaj të pandehurit F.Q. për veprën penale "Vrasje në tentativë". Incidenti kishte ndodhur kur i ...
Zeri | 11-Feb-2019 16:38
Gjykata Themelore në Pejë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore për caktimin e masës prej një muaji paraburgim ndaj të pandehurit F.Q. për veprën penale "Vrasje në tentativë". Incidenti kishte ndodhur kur i ...

Policia e Kosovës arreston tre shqiptarë nga Maqedoni me 200 kilogramë drogë, ja kush janë (Foto)
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e zhvilluar në dy lokacione të ndryshme në Ferizaj, me ç’rast janë arrestuar gjashtë persona dhe janë konfiskuar 209 kilogram substancë e dyshuar narkotike e llojit ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 16:14
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e zhvilluar në dy lokacione të ndryshme në Ferizaj, me ç’rast janë arrestuar gjashtë persona dhe janë konfiskuar 209 kilogram substancë e dyshuar narkotike e llojit ...

Vinte nga Shqipëria, sekuestrohen 220 kg drogë në Ferizaj
Departamenti për Krime të Rënda, në Prokurorinë Themelore në Ferizaj, ka njoftuar përmes një komunikate se pas një hetimi të gjatë, në bashkëpunim me njësitin antidrogë, kanë arritur të konfiskojnë 220 kilogramë ...
BalkanWeb | 10-Feb-2019 15:00
Departamenti për Krime të Rënda, në Prokurorinë Themelore në Ferizaj, ka njoftuar përmes një komunikate se pas një hetimi të gjatë, në bashkëpunim me njësitin antidrogë, kanë arritur të konfiskojnë 220 kilogramë ...

Një muaj paraburgim për vrasje në tentativë në Pejë
Gjykata Themelore në Pejë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Pejë për caktimin e masës së prej një muaji paraburgim ndaj të pandehurit F.Q. për shkak se më datën 9 shkurt 2019, rreth orës 22:00, përballë ...
Kosova Press | 11-Feb-2019 16:10
Gjykata Themelore në Pejë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Pejë për caktimin e masës së prej një muaji paraburgim ndaj të pandehurit F.Q. për shkak se më datën 9 shkurt 2019, rreth orës 22:00, përballë ...

Kërkohet paraburgim për 9 personat e arrestuar që u kapën me afro 210 kg substancë narkotike
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit pranë Gjykatës Themelore në Ferizaj, kundër nëntë personave të pandehur B.S., G.K., ...
Gazeta Observer | 11-Feb-2019 14:15
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit pranë Gjykatës Themelore në Ferizaj, kundër nëntë personave të pandehur B.S., G.K., ...

Prokuroria e Ferizajt kërkon paraburgim për personat që u kapën me 210 kg substancë narkotike
Prokuroria Themelore e Ferizajt, ka kërkuar paraburgim për personat që u arrestuan ditë më parë, që u kapën me 210 kilogramë substancë narkotike. Komunikata për media e Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Departamenti për ...
Gazeta Monitor | 11-Feb-2019 14:11
Prokuroria Themelore e Ferizajt, ka kërkuar paraburgim për personat që u arrestuan ditë më parë, që u kapën me 210 kilogramë substancë narkotike. Komunikata për media e Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Departamenti për ...

Abuzoi seksualisht me të miturën, Gjykata Themelore lë në burg abuzuesin
Gjykata Themelore në Gjilan ka njoftuar përmes një komunikate se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë ditësh të pandehurit M. S. I pandehuri ...
VizionPlus | 11-Feb-2019 09:28
Gjykata Themelore në Gjilan ka njoftuar përmes një komunikate se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë ditësh të pandehurit M. S. I pandehuri ...

Kërkohet paraburgim për personat e arrestuar që u kapën me rreth 210 kg substancë narkotike
Kërkohet paraburgim për personat e arrestuar që u kapën me rreth 210 kg substancë narkotike Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 14:08
Kërkohet paraburgim për personat e arrestuar që u kapën me rreth 210 kg substancë narkotike Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së ...

Vinte nga Shqipëria, sekuestrohen 220 kg drogë në Ferizaj
Departamenti për Krime të Rënda, në Prokurorinë Themelore në Ferizaj, ka njoftuar përmes një komunikate se pas një hetimi të gjatë, në bashkëpunim me njësitin antidrogë, kanë arritur të konfiskojnë 220 kilogramë ...
Telegraf | 10-Feb-2019 15:23
Departamenti për Krime të Rënda, në Prokurorinë Themelore në Ferizaj, ka njoftuar përmes një komunikate se pas një hetimi të gjatë, në bashkëpunim me njësitin antidrogë, kanë arritur të konfiskojnë 220 kilogramë ...

Prokuroria e Ferizajt kërkon paraburgim për personat që u kapën me 210 kg substancë narkotike
Prokuroria Themelore e Ferizajt, ka kërkuar paraburgim për personat që u arrestuan ditë më parë, që u kapën me 210 kilogramë substancë narkotike. Komunikata për media e Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Departamenti për ...
Zeri | 11-Feb-2019 14:07
Prokuroria Themelore e Ferizajt, ka kërkuar paraburgim për personat që u arrestuan ditë më parë, që u kapën me 210 kilogramë substancë narkotike. Komunikata për media e Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Departamenti për ...

Kërkohet paraburgim për 9 personat e arrestuar që u kapën me afro 210 kg substancë narkotike
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit pranë Gjykatës Themelore në Ferizaj, kundër nëntë personave të pandehur B.S., G.K., ...
Indeks Online | 11-Feb-2019 14:05
Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit pranë Gjykatës Themelore në Ferizaj, kundër nëntë personave të pandehur B.S., G.K., ...

Kërkohet paraburgim për personat e arrestuar që u kapën me rreth 210 kg drogë
Prokuroria Themelore në Ferizaj ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit kundër nëntë personave të pandehur pasi dje gjatë një bastisje në Ferizaj janë gjetur dhe sekuestruar mbi 209 kg marihuanë, të ...
Kosova Press | 11-Feb-2019 14:01
Prokuroria Themelore në Ferizaj ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit kundër nëntë personave të pandehur pasi dje gjatë një bastisje në Ferizaj janë gjetur dhe sekuestruar mbi 209 kg marihuanë, të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved