ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:07

Haradinaj: Nuk e largojmë taksën pa marrëveshje përfundimtare

Haradinaj: Nuk e largojmë taksën pa marrëveshje përfundimtare
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Qeverisë, ka thënë se taksa e vendosur ndaj Serbisë nuk do të largohet pa marrëveshje përfundimtare. Në një konferencë për media, Haradinaj ka treguar se ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 15:22
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Qeverisë, ka thënë se taksa e vendosur ndaj Serbisë nuk do të largohet pa marrëveshje përfundimtare. Në një konferencë për media, Haradinaj ka treguar se ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:53
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha ...

Haradinaj i vendosur edhe pas takimit me Kosnettin: Taksa s’hiqet, jemi lodhur duke pritur
Kryeministri Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë, në një konferencë për medie ka thënë se taksa nuk do të hiqet pa njohje nga Serbia. Lidhur me takimin me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett, ai tha se nga ShBA ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 16:11
Kryeministri Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë, në një konferencë për medie ka thënë se taksa nuk do të hiqet pa njohje nga Serbia. Lidhur me takimin me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett, ai tha se nga ShBA ...

Haradinaj: SHBA na kërkon pezullimin e taksës, por ajo do të mbetet
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se Shtetet e Bashkuara sugjerojnë në vazhdimësi që të pezullohet taksa dhe t’i hapet rrugë dialogut. “Është përsëritur edhe sot ( në takimin me ambasadorin Philip Kosnett) ...
Radio Evropa e Lire | 12-Feb-2019 16:04
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se Shtetet e Bashkuara sugjerojnë në vazhdimësi që të pezullohet taksa dhe t’i hapet rrugë dialogut. “Është përsëritur edhe sot ( në takimin me ambasadorin Philip Kosnett) ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:06
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
24 Ore | 12-Feb-2019 16:00
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Haradinaj takim me ambasadorin e SHBA-së: “Marrëdhënia mes nesh e pacënueshme, pavarësisht dallimeve në opinione”
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:17
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Kryeministri kosovar me ambasadorin amerikan: SHBA është gjithçka për Kosovën
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 15:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Haradinaj: Taksa ndaj Serbisë mund të mbetet përjetësisht
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se sot me ambasadorin amerikan, Philip Kosnet kanë biseduar për tema të ndryshme bilaterale. “Kemi biseduar për vizitën, që pritet të vijë një delegacion i kongresmenëve. ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 15:19
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se sot me ambasadorin amerikan, Philip Kosnet kanë biseduar për tema të ndryshme bilaterale. “Kemi biseduar për vizitën, që pritet të vijë një delegacion i kongresmenëve. ...

Haradinaj përsërit: Marrëveshja për njohje e heq taksën
15:19 Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se s’ka asnjë sanksion që mund ta detyrojë të heqë taksën ndaj mallrave serbe. Pas mbledhjes së qeverisë, ai ka komentuar deklarimet e fundit nga SHBA-ja dhe hapat e parë ...
Koha.net | 12-Feb-2019 15:18
15:19 Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se s’ka asnjë sanksion që mund ta detyrojë të heqë taksën ndaj mallrave serbe. Pas mbledhjes së qeverisë, ai ka komentuar deklarimet e fundit nga SHBA-ja dhe hapat e parë ...

Haradinaj komandantit të FSK-së: Kryeje punën tënde, nëse nuk mundesh ka djem të ri
Pas mbledhjes së Qeverisë, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se në takimin me ambasadorin amerikan Philip Kossnet, gjatë ditës së sotme, kanë diskutuar prapë për taksën. Por, ai ka përsëritur se edhe pas ...
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:18
Pas mbledhjes së Qeverisë, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se në takimin me ambasadorin amerikan Philip Kossnet, gjatë ditës së sotme, kanë diskutuar prapë për taksën. Por, ai ka përsëritur se edhe pas ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:11
Prishtinë, 12 shkurt - Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës ...

Haradinaj: S’ka sanksion që na detyron ta heqim taksën
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripotencuar edhe njëherë se taksa ndaj produkteve serbe nuk do të hiqet pa pasur marrëveshje për njohje të Kosovës nga Serbia, raporton "Zëri.info". Madje, gjatë një ...
Zeri | 12-Feb-2019 15:11
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripotencuar edhe njëherë se taksa ndaj produkteve serbe nuk do të hiqet pa pasur marrëveshje për njohje të Kosovës nga Serbia, raporton "Zëri.info". Madje, gjatë një ...

Haradinaj: Komandant Rama nëse nuk mund ta udhëheq ushtrinë le të tregoj
Kryeministri Ramush Haradinaj i është drejtuar komandantit të FSK-së Rrahman Rama pas deklaratave për taksën të mos bëhet subjekt i medieve. Haradinaj ka thënë se nëse Rama nuk mund ta udhëheq ushtrinë le të tregoj. “Sa ...
Arbresh | 12-Feb-2019 15:07
Kryeministri Ramush Haradinaj i është drejtuar komandantit të FSK-së Rrahman Rama pas deklaratave për taksën të mos bëhet subjekt i medieve. Haradinaj ka thënë se nëse Rama nuk mund ta udhëheq ushtrinë le të tregoj. “Sa ...

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA, të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklarua sot vendi ynë mbetet i vendosur në ruajtjen e miqësisë dhe përherë besnik ndaj aleatit të tij strategjik, SHBA.
Kosova Press | 12-Feb-2019 15:06
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklarua sot vendi ynë mbetet i vendosur në ruajtjen e miqësisë dhe përherë besnik ndaj aleatit të tij strategjik, SHBA.

Haradinaj pas takimit me Kosnett: Taksa nuk hiqet pa marrëveshje
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripotencuar edhe njëherë se taksa ndaj produkteve serbe nuk do të hiqet pa pasur marrëveshje për njohje të Kosovës nga Serbia, raporton "Zëri.info". Megjithëkëtë, Haradinaj ...
Zeri | 12-Feb-2019 14:59
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ripotencuar edhe njëherë se taksa ndaj produkteve serbe nuk do të hiqet pa pasur marrëveshje për njohje të Kosovës nga Serbia, raporton "Zëri.info". Megjithëkëtë, Haradinaj ...

Haradinaj takon ambasadorin e SHBA: Marrëdhëniet të pacenueshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 14:56
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një takim me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka bashkëbiseduaar për intensifikimin e angazhimeve të përbashkëta në fuqizimin e Kosovës në të gjitha aspektet ...

Presion për heqjen e taksës ndaj Serbisë, Haradinaj: Kosova e vendosur në ruajtjen e miqësisë me SHBA-në
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...
Java News | 12-Feb-2019 14:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...

Haradinaj: Kosova e vendosur në ruajtjen e miqësisë me SHBA-në
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...
Portalb | 12-Feb-2019 14:29
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me të cilin ka biseduar për bashkëpunimin në fuqizimin e Kosovës dhe avancimin e agjendës ...

Haradinaj pas takimit me Kosnett: Do ta ruajmë miqësinë me Amerikën
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme e ka pritur në takim ambasadorin amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett. Haradinaj është shprehur se me ambasadorin amerikan folën për angazhimet e dy ...
InFokusi | 12-Feb-2019 14:12
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme e ka pritur në takim ambasadorin amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett. Haradinaj është shprehur se me ambasadorin amerikan folën për angazhimet e dy ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved