ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:41

Hapet libraria më e madhe në Kosovë

Hapet libraria më e madhe në Kosovë
Vikendi që lamë pas e ka bërë Prizrenin dhe Kosovën me librarinë më të madhe në vend. Lokali i ri i librarisë “Altera” hapur në rrugën Tirana, pranë Abi Çarshisë. Me koncept atraktiv dhe tejet inspriues, Altera vjen me ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 11:07
Vikendi që lamë pas e ka bërë Prizrenin dhe Kosovën me librarinë më të madhe në vend. Lokali i ri i librarisë “Altera” hapur në rrugën Tirana, pranë Abi Çarshisë. Me koncept atraktiv dhe tejet inspriues, Altera vjen me ...

Përurohet “Altera”, libraria më e madhe në Kosovë
Me më shumë se 10 mijë tituj librash, materiale shkollore, për zyre e pajisje për laboratorë, libraria “Altera”, që po vlerësohet si më e madhja në Kosovë, sot ka hapur dyert për klientët e vet.
Kosova Press | 10-Feb-2019 16:14
Me më shumë se 10 mijë tituj librash, materiale shkollore, për zyre e pajisje për laboratorë, libraria “Altera”, që po vlerësohet si më e madhja në Kosovë, sot ka hapur dyert për klientët e vet.

Hapet libraria “Altera” (Drejtpërdrejt)
Në Prizren po hapet libraria “Altera”, që vjen me alternativa të shumta për kënaqësinë e adhuruesve të fjalës së shkruar si dhe pajisjeve cilësore.
Kosova Press | 10-Feb-2019 14:07
Në Prizren po hapet libraria “Altera”, që vjen me alternativa të shumta për kënaqësinë e adhuruesve të fjalës së shkruar si dhe pajisjeve cilësore.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved