ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:17

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar
TIRANË Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:33
TIRANË Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se ...

Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Finalizimi i operacionit të ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 15:35
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Finalizimi i operacionit të ...

Goditen 4 banda droge. Operacioni në Shqipëri dhe në Itali. 27 arrestime
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve.
Top Channel | 12-Feb-2019 14:59
Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve.

Kapen në banesë me mbi 90 kg drogë, në pranga shqiptari dhe dy italianë
Një tjetër operacion antidrogë është ekzekutuar gjatë ditës së sotme në Itali. Antidroga e Romës në bashkëpunim me repartin operativ të provincës së Castelverdes, ka arrestuar 3 persona, mes të cilëve një shqiptar me ...
Telegraf | 12-Feb-2019 15:30
Një tjetër operacion antidrogë është ekzekutuar gjatë ditës së sotme në Itali. Antidroga e Romës në bashkëpunim me repartin operativ të provincës së Castelverdes, ka arrestuar 3 persona, mes të cilëve një shqiptar me ...

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, shqiptarët tonelata me drogë e armë drejt Italisë/VIDEO
Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane u finalizua me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë nga të ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 15:22
Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane u finalizua me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë nga të ...

Kapen dy ton drogë në Turqi, në pranga 200 trafikantë
TURQI Policia e Stambollit gjatë një aksion të zhvilluar gjatë ditës së sotme ka bllokuar mbi dy ton drogë. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Punëve të Brendshme të Turqisë Suleyman Soylu, i cili iu tha mediave se ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 13:22
TURQI Policia e Stambollit gjatë një aksion të zhvilluar gjatë ditës së sotme ka bllokuar mbi dy ton drogë. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Punëve të Brendshme të Turqisë Suleyman Soylu, i cili iu tha mediave se ...

Operacioni anti-drogë, Lleshaj: Një goditje kundër krimit
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare. Në një ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 16:04
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare. Në një ...

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar nga 4 grupe kriminale
Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë dhe 6 ...
Telegraf | 12-Feb-2019 14:08
Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë shqiptarë dhe 6 ...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar. Aksion edhe në Itali
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit dhe Policia e Vlorës janë përfshirë në një operacion të gjerë antidrogë për të arrestuar disa persona të dyshuar si trafikantë droge që kërkohen nga shteti italian.
Top Channel | 12-Feb-2019 12:32
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit dhe Policia e Vlorës janë përfshirë në një operacion të gjerë antidrogë për të arrestuar disa persona të dyshuar si trafikantë droge që kërkohen nga shteti italian.

Lumenj droge mes Italisë e Shqipërisë, në pranga 21 shqiptarë e 6 italianë
Mediat italiane kanë pasqyruar gjerësisht operacionin e bujshëm “Lulet e Pranverës, një bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe asaj italiane, që çoi në shpërbërjen e katër grupeve që merreshin me prodhim e trafik droge. ...
ABCNews | 12-Feb-2019 15:30
Mediat italiane kanë pasqyruar gjerësisht operacionin e bujshëm “Lulet e Pranverës, një bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe asaj italiane, që çoi në shpërbërjen e katër grupeve që merreshin me prodhim e trafik droge. ...

“Lulet e Pranverës”, publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve
Pak pas finalizimit të operacionit policor italo-shqiptar, ku u shkatërruan disa grupe kriminale të trafikut të drogës në të dyja vendet, mediat italiane kanë publikuar pamjet. Gjatë operacionit ‘Lulet e Pranverës”, në ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 14:09
Pak pas finalizimit të operacionit policor italo-shqiptar, ku u shkatërruan disa grupe kriminale të trafikut të drogës në të dyja vendet, mediat italiane kanë publikuar pamjet. Gjatë operacionit ‘Lulet e Pranverës”, në ...

Goditet grupi italo-shqiptar i trafikut të drogës, 21 të arrestuar në të dy vendet
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Hetimi dy vjeçar i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Prokurorisë së Antimafias Italiane solli arrestimin e 21 personave ...
Reporter | 12-Feb-2019 16:18
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Hetimi dy vjeçar i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Prokurorisë së Antimafias Italiane solli arrestimin e 21 personave ...

Shqipëri-Itali, goditen 4 organizata kriminale
Një operacion i përbashkët i policisë shqiptare dhe autoriteteve italiane çoi sot në goditjen e katër grupeve kriminale të cilat dyshohen për trafik droge dhe armësh nga Shqipëria drejt Italisë. Të paktën 20 persona, ...
Zeri Amerikes | 12-Feb-2019 16:11
Një operacion i përbashkët i policisë shqiptare dhe autoriteteve italiane çoi sot në goditjen e katër grupeve kriminale të cilat dyshohen për trafik droge dhe armësh nga Shqipëria drejt Italisë. Të paktën 20 persona, ...

“Lulet e Pranverës”, si u filmuan trafikantët shqiptarë nga policia
Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin e trafikimit e ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:07
Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin e trafikimit e ...

Trafik droge/ Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni ka goditur 4 ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 12:09
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni ka goditur 4 ...

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar
Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se operacioni ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 16:07
Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash se operacioni ...

Arrestimi i 27 trafikantëve, reagon Lleshaj: Provë e vullnetit për të çmontuar krimin
Ministri i Brendshmë Sandër Llëshaj, përmes një postimi në “Facebook”, ka reaguar në lidhje më operacionin e zhvilluar nga autoritetet shqiptare në bashkë punimim me ato italiane. Në këtë operacion uarrestuan 27 persona ...
Java News | 12-Feb-2019 15:31
Ministri i Brendshmë Sandër Llëshaj, përmes një postimi në “Facebook”, ka reaguar në lidhje më operacionin e zhvilluar nga autoritetet shqiptare në bashkë punimim me ato italiane. Në këtë operacion uarrestuan 27 persona ...

Kapen 2 ton drogë në Turqi, në pranga 200 trafikantë
Policia e Stambollit bllokoi sot mbi dy ton drogë. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Punëve të Brendshme të Turqisë Suleyman Soylu. Soylu deklaroi për mediat se mbi 200 trafikantë droge janë vënë në prangat e ...
Lapsi | 12-Feb-2019 13:47
Policia e Stambollit bllokoi sot mbi dy ton drogë. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Punëve të Brendshme të Turqisë Suleyman Soylu. Soylu deklaroi për mediat se mbi 200 trafikantë droge janë vënë në prangat e ...

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, në pranga 21 shqiptarë dhe 6 italianë (EMRA)
Një mega-operacion policor i zhvilluar nga Guardia di Finanza dhe forcat RENEA, i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali ka çuar në arrestimin e 27 personave dhe shkatërrimin e 4 grupeve kriminale. Deri më tani nuk jepen ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Një mega-operacion policor i zhvilluar nga Guardia di Finanza dhe forcat RENEA, i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali ka çuar në arrestimin e 27 personave dhe shkatërrimin e 4 grupeve kriminale. Deri më tani nuk jepen ...

“Lulet e Pranverës”, ja kush janë 12 shqiptarët e arrestuar për trafik droge (EMRAT)
Prokuroria shqiptare e Krimeve të Rënda dhe drejtues të Guardia di Finanza që kanë drejtuar mega-operacionin antidrogë “Lulet e Pranverës” që është zhvilluar sot paralelisht në Vlorë, Lezhë, Durrës dhe në Itali, kanë ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Prokuroria shqiptare e Krimeve të Rënda dhe drejtues të Guardia di Finanza që kanë drejtuar mega-operacionin antidrogë “Lulet e Pranverës” që është zhvilluar sot paralelisht në Vlorë, Lezhë, Durrës dhe në Itali, kanë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved