ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:49

Partneret e futbollistëve “ndezin” sfidën Man. United-PSG (Foto)

Partneret e futbollistëve “ndezin” sfidën Man. United-PSG (Foto)
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.
Top Channel | 11-Feb-2019 23:17
Nesër në mbrëmje vëmendja e botës së futbollit do të jetë në “Old Trafford”, ku Manchester United do të presë Paris Saint Germain, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

FOTOT: Man United-PSG, një sfidë e zjarrtë edhe jashtë fushe
Manchester United-PSG, do të luajë të martën aktin e parë të sfidës së fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampionëve. Një duel që nuk do të ketë vemëndjen vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Është dhe sfidë e ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:58
Manchester United-PSG, do të luajë të martën aktin e parë të sfidës së fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampionëve. Një duel që nuk do të ketë vemëndjen vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Është dhe sfidë e ...

Gjesti i turpshëm që Higuain ka bërë në ‘Etihad’
Anthony Martial është një nga lojtarët më të mirë të Manchester United – por francezi ka një talent tjetër që u bë i dobishëm sot! Ai pritet të luajë kundër PSG në Ligën e Kampionëve të martën në mbrëmje, shkruan ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 23:22
Anthony Martial është një nga lojtarët më të mirë të Manchester United – por francezi ka një talent tjetër që u bë i dobishëm sot! Ai pritet të luajë kundër PSG në Ligën e Kampionëve të martën në mbrëmje, shkruan ...

Liverpool udhëton në Spanjë për t’u përgatitur për ndeshjen ndaj Bayernit
Trajneri francez, Laurent Blanc dhe ish-lojtar i Manchester United dhe PSG foli për The Times para ndeshjes mes të dy skuadrave në Old Trafford. Manchester United dhe PSG takohen nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 22:48
Trajneri francez, Laurent Blanc dhe ish-lojtar i Manchester United dhe PSG foli për The Times para ndeshjes mes të dy skuadrave në Old Trafford. Manchester United dhe PSG takohen nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër ...

Pepe: Porto synon finalen e Ligës së Kampionëve
Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka folur për mediat në prag të ndeshjes që kampionët e Francës do të luajnë nesër në mbrëmje në “Old Trafford” ndaj Manchester United, në Champions League. Në këtë sfidë delikate dhe ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 21:32
Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka folur për mediat në prag të ndeshjes që kampionët e Francës do të luajnë nesër në mbrëmje në “Old Trafford” ndaj Manchester United, në Champions League. Në këtë sfidë delikate dhe ...

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin
Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani, të cilët nuk ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 21:19
Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani, të cilët nuk ...

Tuchel: Tek United më tremb vetëm ky lojtar
Federata e Futbollit Italian ka njoftuar për ndryshimet e orareve për ndeshjet Cagliari-Inter dhe Atalanta-Fiorentina. Fillimisht ishte planifikuar për 3 mars, por Nerazzurët tani do të udhëtojnë në Sardenjë për t’u ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 21:13
Federata e Futbollit Italian ka njoftuar për ndryshimet e orareve për ndeshjet Cagliari-Inter dhe Atalanta-Fiorentina. Fillimisht ishte planifikuar për 3 mars, por Nerazzurët tani do të udhëtojnë në Sardenjë për t’u ...

Buffon ‘e vajton’ mungesën e Neymar para ndeshjes me Man Utd
Kampionët e Francës udhëtojnë në ‘Old Trafford’ për ndeshjen që është e vlefshme për fazën e 1/16-ës së finales, në Ligën e Kampionëve. Për këtë ndeshje, parisienët nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Edinson ...
Lajminet | 11-Feb-2019 21:05
Kampionët e Francës udhëtojnë në ‘Old Trafford’ për ndeshjen që është e vlefshme për fazën e 1/16-ës së finales, në Ligën e Kampionëve. Për këtë ndeshje, parisienët nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Edinson ...

Lajm i rëndësishëm për tifozët e Interit
UEFA ka prezantuar VAR në fazat e eliminimit të Ligës së Kampionëve. Roma – Porto dhe Manchester United – PSG janë ndeshjet e para, ku do të inkuadrohet VAR-i në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaBlic . Testet ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 20:48
UEFA ka prezantuar VAR në fazat e eliminimit të Ligës së Kampionëve. Roma – Porto dhe Manchester United – PSG janë ndeshjet e para, ku do të inkuadrohet VAR-i në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaBlic . Testet ...

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin
Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani, të cilët nuk do të jenë të gatshëm për ndeshje. Gjithashtu, ai nuk do të mund të llogarisë 100% as në Marco Verrattin, i ...
Lajminet | 11-Feb-2019 20:48
Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe Cavani, të cilët nuk do të jenë të gatshëm për ndeshje. Gjithashtu, ai nuk do të mund të llogarisë 100% as në Marco Verrattin, i ...

Di Maria: United nuk ma dha mundësinë të tregoja aftësitë e mia
Në prag të sfidës së 1/16-ve të Champions League ndërmjet Manchester United dhe PSG, futbollisti argjentinas Angel di Maria ka rrëfyer për periudhën e vështirë që kaloi sa ishte pjesë e “djajve të kuq”. 30-vjeçari ka ...
Flaka | 11-Feb-2019 20:26
Në prag të sfidës së 1/16-ve të Champions League ndërmjet Manchester United dhe PSG, futbollisti argjentinas Angel di Maria ka rrëfyer për periudhën e vështirë që kaloi sa ishte pjesë e “djajve të kuq”. 30-vjeçari ka ...

Solskjaer frikëson PSG-në, ua kujton fitoren 7-1 ndaj Romës
Ole Gunnar Solskjaer është gati që të debutojë në Champions League me Manchester Unitedin E mori skuadrën në një kohë shumë të keqe, por ka arritur ta rikthejë në zonën Champions, pas një mori fitoresh me radhë, që pak ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 20:19
Ole Gunnar Solskjaer është gati që të debutojë në Champions League me Manchester Unitedin E mori skuadrën në një kohë shumë të keqe, por ka arritur ta rikthejë në zonën Champions, pas një mori fitoresh me radhë, që pak ...

PSG zyrtarisht pa Neymar e Cavani kundër Man Utd
Skuadra franceze Paris Saint Germain ka bërë zyrtare vendimin që Edinson Cavani nuk do të luaj kundër Manchester United. Sulmuesi uruguajan u lënduar në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij dhe pritet të mos luaj as në ...
Lexo | 11-Feb-2019 20:08
Skuadra franceze Paris Saint Germain ka bërë zyrtare vendimin që Edinson Cavani nuk do të luaj kundër Manchester United. Sulmuesi uruguajan u lënduar në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij dhe pritet të mos luaj as në ...

Martial: Nuk jemi favorit, edhe pse PSG-ja ka mungesa
Martial mendon se nuk ka favorit në sfidën mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint Germainit Pas pothuajse dy muajsh, të martën rikthehen emocionet e Champions League, raporton Gazeta Express. Ndeshja United – PSG, e ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 20:03
Martial mendon se nuk ka favorit në sfidën mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint Germainit Pas pothuajse dy muajsh, të martën rikthehen emocionet e Champions League, raporton Gazeta Express. Ndeshja United – PSG, e ...

Superkompjuteri bën parashikimin, zbuloni ekipin fitues të Premier League
Ish lojtari i United – Louis Saha beson se PSG do të ketë shumë punë për të bërë në ndeshjen e nesërme të Ligës së Kampionëve. Ai beson se PSG ka aftësi të jashtëzakonshme, kryesisht për shkak Kylian Mbappe, i cili ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 19:48
Ish lojtari i United – Louis Saha beson se PSG do të ketë shumë punë për të bërë në ndeshjen e nesërme të Ligës së Kampionëve. Ai beson se PSG ka aftësi të jashtëzakonshme, kryesisht për shkak Kylian Mbappe, i cili ...

PSG zyrtarisht pa Neymar e Cavani kundër Man Utd
Indeks Online | 11-Feb-2019 19:35

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së
Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Man United do të ndeshen me Paris SG këtë javë në kuadër të ‘Chamiponsit’ dhe me gjasë pritet të jetë ...
Koha.mk | 11-Feb-2019 19:15
Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Man United do të ndeshen me Paris SG këtë javë në kuadër të ‘Chamiponsit’ dhe me gjasë pritet të jetë ...

Kjo është paga astronomike e Ramsey tek Juventusi!
Manchester United dhe PSG do të takohen nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’, me ‘Djajtë e Kuq’ që llogaritën si favorit për të ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 19:09
Manchester United dhe PSG do të takohen nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’, me ‘Djajtë e Kuq’ që llogaritën si favorit për të ...

Zyrtare: Ramsey nënshkruan kontratë katër-vjeçare me Juventusin
Liga e Kampionëve do të rikthehet nesër dhe ish futbollisti i mirënjohur, tashmë analisti – Charlie Nicholas ka dhuruar parashikimet e tij për duelet e para. Manchester United – PSG, Roma – Porto, Tottenham – Dortmund ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 18:29
Liga e Kampionëve do të rikthehet nesër dhe ish futbollisti i mirënjohur, tashmë analisti – Charlie Nicholas ka dhuruar parashikimet e tij për duelet e para. Manchester United – PSG, Roma – Porto, Tottenham – Dortmund ...

Milot Rashica vendosi një rekord mbrëmë – kjo është arritja e madhe personale e futbollistit të Kosovës
Skuadra e Manchester United do të ketë punë mjaft të vështirë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ‘Djajtë e Kuq’ do të ndeshen me PSG-në nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 18:15
Skuadra e Manchester United do të ketë punë mjaft të vështirë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ‘Djajtë e Kuq’ do të ndeshen me PSG-në nesër me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved