ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:41

“Urime çika jonë, krenarë për ty!”, Majlinda Bregu urim Dua Lipës nga Sarajeva

“Urime çika jonë, krenarë për ty!”, Majlinda Bregu urim Dua Lipës nga Sarajeva
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...
GazetaTema | 11-Feb-2019 18:02
Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy. Përmes një postimi të saj në ...

Dua Lipa, emri më i komentuar i ditës! Presidenti Thaçi i gëzohet suksesit të saj
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...
Telegraf | 11-Feb-2019 20:53
Dua Lipa ka qenë tema e ditës sot prej fitores së saj në “Grammy Awards”. Ajo ia doli që të krenonte të gjithë shqiptarët dhe fansat e saj në mbarë botën pasi u vlerësua si artistja më e mirë e vitit 2018. Një tjetër ...

Ledri Vula gëzon për suksesin e ish-të dashurës, komenti për Lipën
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 15:00
Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga ...

Bebe Rexha me mesazh për dizajnerët që refuzuan ta vishnin për Grammy Awards
Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta veshin atë për këtë ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 21:41
Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta veshin atë për këtë ...

Alicia Keys i befason fansat, pas Grammyt publikon këngën e re
Pasi e udhëhoqi ceremoninë e sivjetme të Grammy Awards, Alicia Keys e ka publikuar këngën e re të titulluar “Raise a Man”, e cila flet për meshkujt e mirë dhe se të tillë duhet të ketë më shumë. Këngëtarja amerikane ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 20:56
Pasi e udhëhoqi ceremoninë e sivjetme të Grammy Awards, Alicia Keys e ka publikuar këngën e re të titulluar “Raise a Man”, e cila flet për meshkujt e mirë dhe se të tillë duhet të ketë më shumë. Këngëtarja amerikane ...

Adelina Berisha feston ditëlindjen, urohet nga miqtë dhe familjarët e saj
Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha ka festuar sot (e hënë) ditëlindjen e saj. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. E njëjta ndau me ndjekësit një fotografi në InstaStory, ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 19:59
Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha ka festuar sot (e hënë) ditëlindjen e saj. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. E njëjta ndau me ndjekësit një fotografi në InstaStory, ...

‘Grammy Awards’ – ceremonia që vlerëson, nderon dhe mbështet të tashmen dhe të shkuarën në industrinë muzikore
Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, shkroi historinë në edicionin e 61-të të Grammy Awards duke fituar dy çmime prestigjioze në ceremoninë e zhvilluar të dielën mbrëma në Staples Center të Los Angelesit. ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 19:26
Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, shkroi historinë në edicionin e 61-të të Grammy Awards duke fituar dy çmime prestigjioze në ceremoninë e zhvilluar të dielën mbrëma në Staples Center të Los Angelesit. ...

Berisha uron Dua Lipën: Çika e Kosovës në zenitin e suksesit
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 12:45
Ish-kryeministri, Sali Berisha është i njohur për promovimin që iu bën talenteve shqiptare që shkëlqejnë kryesisht në fushën e muzikës e bëhen të njohura botërisht. Atij nuk i ka shpëtuar sot as lajmi për Dua Lipën e ...

Presidenti Thaçi i gëzohet suksesit të Duas në prag të festës së Pavarësisë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, shkroi historinë duke fituar dy çmime në ceremoninë e sivjetme të Grammy Awards. Ylli nga Kosova u shpall artistja e re më e mirë, si dhe e fitoi çmimin për këngën më të ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 16:27
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, shkroi historinë duke fituar dy çmime në ceremoninë e sivjetme të Grammy Awards. Ylli nga Kosova u shpall artistja e re më e mirë, si dhe e fitoi çmimin për këngën më të ...

Ariana Grande tregon se pse tha “ndyrësirë” kur Cardi B mori një çmim në Grammy Awards
Mbrëmë është ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve prestigjioze muzikore “Grammy Awards”. Pasi Cardi B fitoi çmimin për albumin më të mirë të rap me albumin e saj “Invasion of Privacy”, Ariana Grande publikoi tre fjalë ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 15:57
Mbrëmë është ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve prestigjioze muzikore “Grammy Awards”. Pasi Cardi B fitoi çmimin për albumin më të mirë të rap me albumin e saj “Invasion of Privacy”, Ariana Grande publikoi tre fjalë ...

Triumfi i Dua Lipës, Ramush Haradinaj: Kosova është me fat
KOSOVË Triumfi i këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa në çmimin prestigjioz “Grammy Awards” ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët. Por ky sukses nuk kishte se si të kalonte në heshtje në vendin e origjinës. ...
BalkanWeb | 11-Feb-2019 11:32
KOSOVË Triumfi i këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa në çmimin prestigjioz “Grammy Awards” ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët. Por ky sukses nuk kishte se si të kalonte në heshtje në vendin e origjinës. ...

Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”
Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një befasi Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë vetëm tri ditë që na ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 01:55
Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një befasi Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë vetëm tri ditë që na ...

Dua Lipa për çmimet ‘Grammy’, një moment që nuk do ta harrojë
Mbrëmjen që kaloi, Dua Lipa, shkruajti historinë në ndarjen e çmimeve “Grammy Aëards”, duke u bërë shqiptarja e parë që ka fituar dy prej tyre. Dua arriti të rrëmbej cmime në dy kategoritë në të cilat ishte e nominuar, ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 01:53
Mbrëmjen që kaloi, Dua Lipa, shkruajti historinë në ndarjen e çmimeve “Grammy Aëards”, duke u bërë shqiptarja e parë që ka fituar dy prej tyre. Dua arriti të rrëmbej cmime në dy kategoritë në të cilat ishte e nominuar, ...

Ky është detaji i cili vërteton se çifti i shoubizit u nda përfundimisht
Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . E kjo e vërteton se dyshja përfundimisht i ...
Lajminet | 11-Feb-2019 23:20
Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, shkruajnë mediat e huaja, transmeton . E kjo e vërteton se dyshja përfundimisht i ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë (FOTO)
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 23:07
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej ...

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’
Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor dhe të dya këngët do të jenë solo, shkruan . Emri i grupit ...
Lajminet | 11-Feb-2019 23:05
Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një projekt të ri muzikor dhe të dya këngët do të jenë solo, shkruan . Emri i grupit ...

Bebe Rexha ka një mesazh për kreatorët që refuzuan ta veshnin në “Grammy Awards”
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në ‘Grammy Awards’ ani pse disa prej kreatorëve kishin refuzuar ta veshinin pasi sipas tyre ajo kishte përmasa të mëdha, shkruan . Ky fakt e ka ...
Lajminet | 11-Feb-2019 22:59
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në ‘Grammy Awards’ ani pse disa prej kreatorëve kishin refuzuar ta veshinin pasi sipas tyre ajo kishte përmasa të mëdha, shkruan . Ky fakt e ka ...

Dua Lipa fiton dy çmime në “Grammy Awards”, artistët i gëzohen suksesit të shqiptares
Dua Lipa ka shkruar historinë me arritjen e mbrëmshme në ngjarjen kryesore botërore të muzikës. Këngëtarja shqiptare ka fituar dy çmime prestigjioze duke konfirmuar se kishte një vit të jashtëzakonshëm që e lamë pas ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 15:25
Dua Lipa ka shkruar historinë me arritjen e mbrëmshme në ngjarjen kryesore botërore të muzikës. Këngëtarja shqiptare ka fituar dy çmime prestigjioze duke konfirmuar se kishte një vit të jashtëzakonshëm që e lamë pas ...

“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne”, JLo joshëse në shtrat pranë partnerit
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në “Grammy” edhe pse disa kreatorë kishin refuzuar ta veshin shkak i përmasave të mëdha trupore. Disa kreatorë të modës javë më parë kanë thënë se nuk po mund ta veshin Bebe Rexhën për ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 22:53
Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në “Grammy” edhe pse disa kreatorë kishin refuzuar ta veshin shkak i përmasave të mëdha trupore. Disa kreatorë të modës javë më parë kanë thënë se nuk po mund ta veshin Bebe Rexhën për ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Dua Lipa duket se ende nuk po mund ta besoj se ka fituar dy çmime të rëndësishme në “Grammy” andaj ka ardhur edhe me një reagim. Këngëtarja, Dua Lipa, është bërë artistja e parë shqiptare që fiton çmim “Grammy”. ...
GazetaBlic | 11-Feb-2019 22:38
Dua Lipa duket se ende nuk po mund ta besoj se ka fituar dy çmime të rëndësishme në “Grammy” andaj ka ardhur edhe me një reagim. Këngëtarja, Dua Lipa, është bërë artistja e parë shqiptare që fiton çmim “Grammy”. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved