ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:23

Gazeta serbe: Marrëveshja Kosovë-Serbi, deri në fund të vitit

Gazeta serbe: Marrëveshja Kosovë-Serbi, deri në fund të vitit
Në një artikull të botuar sot, e përditshmja serbe “Danas” që është rreshtuar pranë qeverisë së Aleksandër Vuçic, ka zbuluar sipas saj planin amerikan për ndarjen e veriut të Kosovës. “Danas” shkruan se afati i fundit ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 11:38
Në një artikull të botuar sot, e përditshmja serbe “Danas” që është rreshtuar pranë qeverisë së Aleksandër Vuçic, ka zbuluar sipas saj planin amerikan për ndarjen e veriut të Kosovës. “Danas” shkruan se afati i fundit ...

Gazeta serbe pretendon se ka zbuluar planin e SHBA-së për ndarjen e territorit të Kosovës
Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërsa fuqitë ndërkombëtare janë duke u rreshtuar secila krah marrëveshjes që mendojnë se është më ...
Arbresh | 12-Feb-2019 11:38
Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërsa fuqitë ndërkombëtare janë duke u rreshtuar secila krah marrëveshjes që mendojnë se është më ...

Gazeta serbe pretendon se ka zbuluar planin e SHBA-së për ndarjen e territorit të Kosovës
Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërsa fuqitë ndërkombëtare janë duke u rreshtuar secila krah marrëveshjes që mendojnë se është më ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 11:28
Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërsa fuqitë ndërkombëtare janë duke u rreshtuar secila krah marrëveshjes që mendojnë se është më ...

Gazeta serbe, e afërt me Vuçiqin: Amerika nuk dëshiron që krejt veriu i Kosovës t’i bashkohet Serbisë
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit, përcjell inFokus. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se ...
InFokusi | 11-Feb-2019 23:50
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit, përcjell inFokus. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se ...

Gazeta serbe, e afërt me Vuçiqin: Amerika nuk dëshiron që krejt veriu i Kosovës t’i bashkohet Serbisë
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...
TetovaSot | 11-Feb-2019 23:46
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...

Gazeta serbe, e afërt me Vuçiqin: Amerika nuk dëshiron që krejt veriu i Kosovës t’i bashkohet Serbisë
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...
Telegrafi | 11-Feb-2019 23:23
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...

Gazeta serbe, e afërt me Vuçiqin: Amerika nuk dëshiron që krejt veriu i Kosovës t’i bashkohet Serbisë
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...
AlMaKos | 11-Feb-2019 23:35
Dialogu Kosovë-Serbi dhe mundësia e arritjes së një marrëveshjeje mes dy vendeve vazhdon të jetë temë kryesore në mediat e Beogradit. Gazeta serbe “Danas, e afërt me pushtetin në Serbi, shkruan se afati i fundit për ...

Qëndrimi i SHBA-ve për Kosovën, veriu nuk duhet t’i takojë Serbisë
Gazeta serbe “Danas” shkruan për qëndrimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në lidhje me një zgjidhje përfundimtare për çështjen e Kosovës. SHBA-të janë pro korrigjimit minimal të kufijve dhe shkëmbimit të territorit ...
Medial | 11-Feb-2019 16:00
Gazeta serbe “Danas” shkruan për qëndrimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në lidhje me një zgjidhje përfundimtare për çështjen e Kosovës. SHBA-të janë pro korrigjimit minimal të kufijve dhe shkëmbimit të territorit ...

“SHBA-ja nuk dëshiron që tërë veriu t’i jepet Serbisë”
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...
InFokusi | 11-Feb-2019 14:41
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...

“ShBA-ja nuk dëshiron që tërë veriu t’i jepet Serbisë”
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...
EkonomiaOnline | 11-Feb-2019 14:20
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...

Danas: Amerika kundërshton që i gjithë veriu i Kosovës t'i bashkohet Serbisë
Afati i fundit për një marrëveshje mbi Kosovën u shty deri në fund të vitit për shkak se Shtetet e Bashkuara tani janë më të preokupuara me Venezuelën, kurse Bashkimi Evropian me zgjedhjet për Parlamentin Evropian, ...
Zeri | 11-Feb-2019 14:19
Afati i fundit për një marrëveshje mbi Kosovën u shty deri në fund të vitit për shkak se Shtetet e Bashkuara tani janë më të preokupuara me Venezuelën, kurse Bashkimi Evropian me zgjedhjet për Parlamentin Evropian, ...

“SHBA-ja nuk dëshiron që tërë veriu t’i jepet Serbisë”
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...
Koha.net | 11-Feb-2019 14:11
Afati për arritjen e marrëveshjes për Kosovën është zgjatur deri në fund të vitit, sepse Shtetet e Bashkuara të Amerikës aktualisht më së shumti janë të preokupuara me Venezuelën, ndërsa Bashkimi Evropian me zgjedhjet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved