ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Fjolla Morina bën tatuazh në këtë pjesë të ndjeshme të trupit

Fjolla Morina bën tatuazh në këtë pjesë të ndjeshme të trupit
Këngëtarja Fjolla Morina i ka publikuar disa imazhe në Instastory, në të cilat shihet se po bën tatuazh në bark, një pjesë kjo e ndjeshme, shkruan . Se çfarë nënkupton tatuazhi të cilin vetëm sa e ka nisur ta bëjë ...
Lajminet | 12-Feb-2019 17:46
Këngëtarja Fjolla Morina i ka publikuar disa imazhe në Instastory, në të cilat shihet se po bën tatuazh në bark, një pjesë kjo e ndjeshme, shkruan . Se çfarë nënkupton tatuazhi të cilin vetëm sa e ka nisur ta bëjë ...

Dj-i me famë botërore çmendet pas Era Istrefit, i shkruan: Do të divorcohem për ty…! (FOTO)
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...
TetovaSot | 12-Feb-2019 17:23
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...

“Do divorcohem për ty”, artisti me famë botërore “çmendet” pas Era Istrefit
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...
Lexo | 12-Feb-2019 17:14
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...

“Do divorcohem për ty”, artisti me famë botërore “çmendet” pas Era Istrefit
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...
Java News | 12-Feb-2019 16:58
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...

Dj-i me famë botërore çmendet pas Era Istrefit, i shkruan: Do të divorcohem për ty…!
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 16:42
Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze. Në një foto ku këngëtarja shfaqet tepër seksi dhe me një look ndryshe nga ...

DJ Diplo: Do të shkurorëzohem për Era Istrefin
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 15:31
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...
Republika | 12-Feb-2019 15:07
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 14:43
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 14:41
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...

Dj Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 14:28
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Era Istrefi: “Lëre të dashurën se jam e mërzitur”, Dj i famshëm: “Do divorcohem për ty”
Era Istrefi po shijon momentet e suksesshme të karrierës së saj ndonëse jeta personale duket se ka mbetur në hije për artisten. Pak orë më parë ylli i “Bon Bon” ka publikuar dy foto buzë pishinës teksa si koment përdor ...
Bordo | 12-Feb-2019 13:39
Era Istrefi po shijon momentet e suksesshme të karrierës së saj ndonëse jeta personale duket se ka mbetur në hije për artisten. Pak orë më parë ylli i “Bon Bon” ka publikuar dy foto buzë pishinës teksa si koment përdor ...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 13:03
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan . Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ...
Lajminet | 12-Feb-2019 12:54
Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan . Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ...

“Lëre të dashurën tënde, se jam mërzitur”, me kë e ka Era Istrefi?
Era Istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si këngëtare. Simpatikja nga Kosova që kaloi çdo parashikim me hitin “Bon, Bon” është duke punuar për të tjera ...
InFokusi | 12-Feb-2019 12:17
Era Istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si këngëtare. Simpatikja nga Kosova që kaloi çdo parashikim me hitin “Bon, Bon” është duke punuar për të tjera ...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së
Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale disa foto të reja, shkruan GazetaBlic. E veshur me veshje joshëse, Era po duket shumë tërheqëse. ‘Jepi fund me të dashurën tënde, jam mërzitur ‘, ka ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 11:40
Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale disa foto të reja, shkruan GazetaBlic. E veshur me veshje joshëse, Era po duket shumë tërheqëse. ‘Jepi fund me të dashurën tënde, jam mërzitur ‘, ka ...

Stanaj feston ditëlindjen, publikon foto nga fëmijëria
Reperi Stanaj me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa e nisi ditën në një vend tropikal, shkruan . Ai ka ndarë me ndjekësit disa pamje më rrjete sociaile, në të cilat tregon vendin që ka zgjedhur për të pushuar dhe ...
Lajminet | 12-Feb-2019 11:27
Reperi Stanaj me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa e nisi ditën në një vend tropikal, shkruan . Ai ka ndarë me ndjekësit disa pamje më rrjete sociaile, në të cilat tregon vendin që ka zgjedhur për të pushuar dhe ...

Këngëtarja shqiptare provokuese si “Vejusha e Zezë” (Foto)
Këngëtarja kosovare Fjolla Morina ka disa kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, por e ka shfrytëzuar kohën e saj për të “ndezur” Instagramin me foto me përmbajtje të lartë erotike. Fjolla ka ndarë së fundmi ...
InFokusi | 12-Feb-2019 11:19
Këngëtarja kosovare Fjolla Morina ka disa kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, por e ka shfrytëzuar kohën e saj për të “ndezur” Instagramin me foto me përmbajtje të lartë erotike. Fjolla ka ndarë së fundmi ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. Ajo gjithashtu është ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 10:14
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. Ajo gjithashtu është ...

Era vjen “përvëluese”, publikon këtë imazh në rrjetet sociale
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 09:37
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...
Arbresh | 12-Feb-2019 09:22
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved