ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 05:12

Ekspozita “Fuqia e vajzave të Ballkanit”, mesazhe kundër shtypjes së femrës

Ekspozita “Fuqia e vajzave të Ballkanit”, mesazhe kundër shtypjes së femrës
75 vajza nga 5 vende të rajonit janë bërë bashkë në ekspozitën “Fuqia e vajzave të Ballkanit”. Me gjuhën e fotografisë ato dokumentojnë jetën, ëndrrat dhe perspektivat e tyre, ndërsa vendet e tyre përpiqen të bëhen ...
ABCNews | 12-Feb-2019 16:33
75 vajza nga 5 vende të rajonit janë bërë bashkë në ekspozitën “Fuqia e vajzave të Ballkanit”. Me gjuhën e fotografisë ato dokumentojnë jetën, ëndrrat dhe perspektivat e tyre, ndërsa vendet e tyre përpiqen të bëhen ...

hapet ekspozita e vajzave nga pesë vende të Ballkanit Perëndimor
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e hapur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 10:45
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e hapur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...

Hapet ekspozita “Balkan Girl Power”
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 10:17
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...

Hapet ekspozita “Balkan Girl Power”
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:12
“Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana ...

Çelet ekspozita “Balkan Girl Power” e vajzave nga 5 vende të Ballkanit Perëndimor
Tiranë, 11 shkurt – “Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe ...
Koha.net | 12-Feb-2019 09:01
Tiranë, 11 shkurt – “Balkan Girl Power” titullohet ekspozita e çelur dje në Qendrën e Hapjes për Dialog (COD), në Kryeministri, në Tiranë. Ceremonia u hap nga drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë për Dialog dhe ...

Në përvjetorin e Ditës së Pavarësisë, Ambasadorët tanë kanë disa mesazhe
Partneritetet dhe miqësitë e Kosovës me vendet e ndryshme të botës kanë qenë gjithmonë të mira për vendin tonë. Pikërisht kur po i afrohemi Ditës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, ambasadorët e Kosovës nga vende ...
Arbresh | 11-Feb-2019 16:14
Partneritetet dhe miqësitë e Kosovës me vendet e ndryshme të botës kanë qenë gjithmonë të mira për vendin tonë. Pikërisht kur po i afrohemi Ditës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, ambasadorët e Kosovës nga vende ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved