ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:31

PD: Rama skenar kriminal. Policia të rrijë larg protestuesve

PD: Rama skenar kriminal. Policia të rrijë larg protestuesve
TIRANË Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Në një dalje për mediat nga selia e ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 15:50
TIRANË Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Në një dalje për mediat nga selia e ...

PD:Skenarët kriminal të Ramës, nuk e cënojnë sigurinë e protestës
Partia Demokratike i është përgjigjur, thirrjes së policisë që të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi përmes një ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 16:22
Partia Demokratike i është përgjigjur, thirrjes së policisë që të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi përmes një ...

Bardhi: Policia kërkon të përhapi panik
Përmes një deklarate për mediat Policia e Shtetit ka ndarë shqetësimin e saj për përfshirjen në tubimin e 16 Shkurtit të individëve me precedent penalë apo të nxitur nga aktorë të tretë, të cilët synojnë krijimin e një ...
ABCNews | 12-Feb-2019 16:47
Përmes një deklarate për mediat Policia e Shtetit ka ndarë shqetësimin e saj për përfshirjen në tubimin e 16 Shkurtit të individëve me precedent penalë apo të nxitur nga aktorë të tretë, të cilët synojnë krijimin e një ...

E pazakontë, policia angazhohet për të prishur protestën opozitës: Mos merrni pjesë!
Policia e Shtetit ka bërë një deklaratë të pazakontë, katër ditë para protestës së paralajmëruar të 16 shkurtit, duke u kërkuar qytetarëve të qëndrojnë larg këtij manifestimi. Policia, hapur, tenton të frikësojë ...
Lajmi i Fundit | 12-Feb-2019 18:00
Policia e Shtetit ka bërë një deklaratë të pazakontë, katër ditë para protestës së paralajmëruar të 16 shkurtit, duke u kërkuar qytetarëve të qëndrojnë larg këtij manifestimi. Policia, hapur, tenton të frikësojë ...

Protesta/ Policia apelon: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë
Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia kërkon ...
Telegraf | 12-Feb-2019 14:52
Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia kërkon ...

PD kundërshton Policinë e Shtetit për 16 shkurtin: edhe ju jeni me ne!
Partia Demokratike ka kundërshtuar Policinë e Shtetit në paralajmërimet e saj mbi elementë të mundshëm destabilizues në protestën e 16 shkurtit. Ajo ka reaguar me gjuhë politike ndaj paralajmërimit policor, duke e parë ...
Tesheshi | 12-Feb-2019 17:20
Partia Demokratike ka kundërshtuar Policinë e Shtetit në paralajmërimet e saj mbi elementë të mundshëm destabilizues në protestën e 16 shkurtit. Ajo ka reaguar me gjuhë politike ndaj paralajmërimit policor, duke e parë ...

Thirrjet për protestë paqësore, opozita sulmon Policinë
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...
Lexo | 12-Feb-2019 16:52
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...

Apeli i policisë për protestën/ PD: Rama po ndjek një skenar kriminal
Në një deklaratë për mediat Gazmend Bardhi i bëri thirrje Edi Ramës nga selia e PD që “të heqë dorë nga çdo kërcënim dhe destabilizim”, për protestën e lajmëruar nga opozita më 16 shkurt. Sipas sekretarit të ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:52
Në një deklaratë për mediat Gazmend Bardhi i bëri thirrje Edi Ramës nga selia e PD që “të heqë dorë nga çdo kërcënim dhe destabilizim”, për protestën e lajmëruar nga opozita më 16 shkurt. Sipas sekretarit të ...

“Skenar për destabilitet”, Opozita sulmon policinë: Shkëputu nga ndikimi i Ramës!
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 16:30
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia: Individë me precedentë duan të destabilizojnë vendin
Policia e Shtetit ka ngritur shqetësimin se në protestën e 16 shkurtit do të jenë prezentë individë me precedent penalë të cilët kanë si synoim krijimin e një klime destabiliteti në vend. Sipas policisë këta individë ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 14:31
Policia e Shtetit ka ngritur shqetësimin se në protestën e 16 shkurtit do të jenë prezentë individë me precedent penalë të cilët kanë si synoim krijimin e një klime destabiliteti në vend. Sipas policisë këta individë ...

“Skenar për destabilitet”, Opozita sulmon policinë: Shkëputu nga ndikimi i Ramës!
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...
Java News | 12-Feb-2019 16:04
Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh për mediat se ...

Protesta e opozitës më 16 shkurt, Policia: Persona me precedentë, duan destabilitet!
Katër ditë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita, Policia e Shtetit u bën apel forcave politike, që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ...
RTSH | 12-Feb-2019 14:43
Katër ditë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita, Policia e Shtetit u bën apel forcave politike, që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ...

Policia apel për protestat: Të shmangen retorikat që nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike
Vetëm 4 ditë larg prej protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia i ka ...
Lapsi | 12-Feb-2019 14:27
Vetëm 4 ditë larg prej protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia i ka ...

Protesta e 16 shkurtit, policia apel politikanëve: Shmangni retorikat që nxisin dhunë
Në lidhje me protestën e opozitës që do të mbahet ditën e shtunë reagoi edhe policia e Shtetit. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që nxisin dhunë dhe ...
Medial | 12-Feb-2019 14:40
Në lidhje me protestën e opozitës që do të mbahet ditën e shtunë reagoi edhe policia e Shtetit. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që nxisin dhunë dhe ...

Protesta e PD/ Policia apel të fortë: Do tentohet destabilizimi i Shqipërisë
Na ndajnë edhe 4 ditë nga protesta e së shtunës, ku opozita e bashkuar ka paralajmëruar se do të provojë me të gjitha format të rrëzojë Edi Ramën nga pushtetit, për t’i hapur rrugë një qeverie tranzitore, e cila do të ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 14:16
Na ndajnë edhe 4 ditë nga protesta e së shtunës, ku opozita e bashkuar ka paralajmëruar se do të provojë me të gjitha format të rrëzojë Edi Ramën nga pushtetit, për t’i hapur rrugë një qeverie tranzitore, e cila do të ...

Liderët e opozitës mbajnë përgjegjësi si dreqi!
Artikulimi i lidershipit politik të opozitës ka avancuar në një stand të paparashikuar dhe të pajustifikuar në një shoqëri që e ka lënë pas periudhën parapolitike. Numri dy i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka ...
Lexo | 12-Feb-2019 14:20
Artikulimi i lidershipit politik të opozitës ka avancuar në një stand të paparashikuar dhe të pajustifikuar në një shoqëri që e ka lënë pas periudhën parapolitike. Numri dy i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka ...

Protesta e 16 shkurtit, Policia: Jo retorika, kujdes me destabilitetin
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 14:19
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia, shqetësim për përfshirjen e individëve që synojnë destabilizimin
Pak ditë para protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit del me një apel të fortë drejtuar politikës. Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 14:19
Pak ditë para protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit del me një apel të fortë drejtuar politikës. Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin ...

16 shkurti, Policia: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë, kontrolle intensive të mjeteve në disa akse kryesore
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 14:12
Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit ndan me publikun ...

Protesta/ Policia apelon: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë
TIRANE Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 14:10
TIRANE Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu policia ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved