ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2019 08:54

E mitura ngacmohet seksualisht nga shoferi i autobusit

E mitura ngacmohet seksualisht nga shoferi i autobusit
Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Banjë të Zveçanit një viktimë femër e moshës së mitur është ngacmuar seksualisht nga një shofer i autobusit. Sipas Policisë, i dyshuari dhe viktima janë pjesëtar të ...
InFokusi | 12-Feb-2019 11:58
Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Banjë të Zveçanit një viktimë femër e moshës së mitur është ngacmuar seksualisht nga një shofer i autobusit. Sipas Policisë, i dyshuari dhe viktima janë pjesëtar të ...

Rrah babanë e tij, arrestohet një person në Podujevë
Një person është arrestuar nën dyshimin se e ka rrahur babanë e tij si shkak i një mosmarrëveshje mes tyre. LEXO EDHE: E mitura ngacmohet seksualisht nga shoferi i autobusit Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor, ...
Zeri | 12-Feb-2019 11:30
Një person është arrestuar nën dyshimin se e ka rrahur babanë e tij si shkak i një mosmarrëveshje mes tyre. LEXO EDHE: E mitura ngacmohet seksualisht nga shoferi i autobusit Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor, ...

Prizren, vodhën para në qendër tregtare, tre persona në arrati
Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ...
Medial | 12-Feb-2019 11:30
Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ...

I dehuri prish qetësinë publike, arrestohet
Një person është arrestuar në rrugën “Beteja e Loxhës” në Pejë në mbrëmjen e së dielës, pasi nën ndikim të alkoolit kishte bërtitur në oborrin e shtëpisë së tij dhe në vendin e ngjarjes ka fyer edhe policinë. Me vendim ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:17
Një person është arrestuar në rrugën “Beteja e Loxhës” në Pejë në mbrëmjen e së dielës, pasi nën ndikim të alkoolit kishte bërtitur në oborrin e shtëpisë së tij dhe në vendin e ngjarjes ka fyer edhe policinë. Me vendim ...

Një i arrestuar në Gjilan, me dhunë mori veturën nga viktima
Një person është arrestuar në lagjen “Arbëria” në Gjilan të hënën pasi duke përdorur dhunë fizike ia kishte marrë veturën një personi tjetër. Sipas policisë, ai këtë veprim e ka bërë me arsyetimin se viktima i kishte ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:14
Një person është arrestuar në lagjen “Arbëria” në Gjilan të hënën pasi duke përdorur dhunë fizike ia kishte marrë veturën një personi tjetër. Sipas policisë, ai këtë veprim e ka bërë me arsyetimin se viktima i kishte ...

Grabitet qendra tregtare në Prizren
Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në një qendër tregtare në Prizren. Tre persona të panjohur, pasi kishin thyer arkën, kanë vjedhur një shumë parash, njofton Policia. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 11:13
Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në një qendër tregtare në Prizren. Tre persona të panjohur, pasi kishin thyer arkën, kanë vjedhur një shumë parash, njofton Policia. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ...

Disa raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit
Disa raste të dhunës në familje e lëndimeve trupore janë raportuar në 24 orët e fundit në vend. Në rastin e parë një person është arrestuar të hënën në Podujevë pasi për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht ...
Koha.net | 12-Feb-2019 11:07
Disa raste të dhunës në familje e lëndimeve trupore janë raportuar në 24 orët e fundit në vend. Në rastin e parë një person është arrestuar të hënën në Podujevë pasi për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht ...

Burri nga Vitia rreh bashkëshorten, arrestohet
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në Vushtrri ka arrestuar një person, pasi dyshohet se i njëjti pas një mosmarrëveshjeje në shtëpinë e tij kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten “Në rast ishte përfshirë ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 10:59
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në Vushtrri ka arrestuar një person, pasi dyshohet se i njëjti pas një mosmarrëveshjeje në shtëpinë e tij kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten “Në rast ishte përfshirë ...

Godet këmbësoren dhe largohet, policia kap të dyshuarin
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren pasi i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, në vendkalimin për këmbësorë ka goditur një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes Ngjarja ka ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:56
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren pasi i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, në vendkalimin për këmbësorë ka goditur një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes Ngjarja ka ...

Prizren, vodhën para në qendër tregtare, tre persona në arrati
Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ...
Gazeta Monitor | 12-Feb-2019 10:48
Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ...

Sulmon babanë pas mosmarrëveshje
Një person është arrestuar të hënën në Podujevë pasi për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Sipas raportit policor, viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me ...
Koha.net | 12-Feb-2019 10:48
Një person është arrestuar të hënën në Podujevë pasi për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Sipas raportit policor, viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me ...

Prizren, godet këmbësoren dhe largohet- policia kap të dyshuarin
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren pasi i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, në vendkalimin për këmbësorë ka goditur një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:48
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren pasi i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, në vendkalimin për këmbësorë ka goditur një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ...

Viti - Ushtron dhunë mbi bashkëshorten, merr hak i vëllai i saj!
Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, transmeton "Zëri.info". Në rast ishte përfshirë edhe i dyshuari mashkull ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:40
Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, transmeton "Zëri.info". Në rast ishte përfshirë edhe i dyshuari mashkull ...

E mitura ngacmohet seksualisht nga shoferi i autobusit
Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Banjë të Zveçanit një viktimë femër e moshës së mitur është ngacmuar seksualisht nga një shofer i autobusit, raporton portali “Zëri.info”. Sipas Policisë, i dyshuari dhe ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:36
Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Banjë të Zveçanit një viktimë femër e moshës së mitur është ngacmuar seksualisht nga një shofer i autobusit, raporton portali “Zëri.info”. Sipas Policisë, i dyshuari dhe ...

Bashkëshorti rrah gruan, më pas rrihet nga vëllai i gruas
Një person në Viti është arrestuar pasi që kishte sulmuar bashkëshorten e tij. Në rast ishte përfshirë vëllai i viktimës, i cili e kishte sulmuar bashkëshortin e motrës. Të tretë kanë pranuar tretman mjekësor. Policia ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:32
Një person në Viti është arrestuar pasi që kishte sulmuar bashkëshorten e tij. Në rast ishte përfshirë vëllai i viktimës, i cili e kishte sulmuar bashkëshortin e motrës. Të tretë kanë pranuar tretman mjekësor. Policia ...

Podujevë: Rrah babanë, arrestohet
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 12:00 kanë arrestuar një person, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Kjo sipas tyre kishte ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje. Viktima ka refuzuar ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:29
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 12:00 kanë arrestuar një person, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Kjo sipas tyre kishte ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje. Viktima ka refuzuar ...

Llapjani e bën për spital babanë e tij
Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Podujevë një person i cili e ka sulmuar fizikisht babanë e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar ...
Zeri | 12-Feb-2019 10:27
Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Podujevë një person i cili e ka sulmuar fizikisht babanë e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar ...

Viti: Ushtron dhunë mbi bashkëshorten, merr hak i vëllai i saj!
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas një mosmarrëveshje në shtëpinë e tij e kishte sulmuar bashkëshorten e tij – viktimën femër K/Shqiptare. Në rast ishte përfshirë edhe i dyshuari mashkull ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 10:24
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas një mosmarrëveshje në shtëpinë e tij e kishte sulmuar bashkëshorten e tij – viktimën femër K/Shqiptare. Në rast ishte përfshirë edhe i dyshuari mashkull ...

Shoferi i autobusit ngacmon seksualisht të miturën
Policia e Kosovës ka bërë të ditur përmes raportit 24-orësh, se një vajzë e mitur i ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga shoferi i autobusit. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:00 në fshatin Banjë të Zveçanit. ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 10:23
Policia e Kosovës ka bërë të ditur përmes raportit 24-orësh, se një vajzë e mitur i ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga shoferi i autobusit. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:00 në fshatin Banjë të Zveçanit. ...

Gjilan: S’ia ktheu borxhin, rrahet një person dhe i merret vetura
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ndaj viktimës mashkull K/Shqiptar duke përdorur dhunë fizike ia kishte marrë veturën me arsyetim se viktima ia kishte pasur një borxh të mëhershëm. I dyshuari me ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 10:17
Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ndaj viktimës mashkull K/Shqiptar duke përdorur dhunë fizike ia kishte marrë veturën me arsyetim se viktima ia kishte pasur një borxh të mëhershëm. I dyshuari me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved