ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 16:01

Deputetja i PD i përgjigjet Ahmetajt për paketën ekonomike

Deputetja i PD i përgjigjet Ahmetajt për paketën ekonomike
TIRANE Deputetja e PD, Fatbardha Kadiu i ëshë përgjigjur përmes një statusi në facebook ish ministrit Arben Ahmetaj, i cili analizoi sot paketën e demokratëve për zhvillimin e ekonomisë. “Partia demokratike propozon ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 13:54
TIRANE Deputetja e PD, Fatbardha Kadiu i ëshë përgjigjur përmes një statusi në facebook ish ministrit Arben Ahmetaj, i cili analizoi sot paketën e demokratëve për zhvillimin e ekonomisë. “Partia demokratike propozon ...

ANALIZA/ Paketa ekonomike e PD: Kush po i mbron “oligarkët”?
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 13:21
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...

Paketa ekonomike e PD: Kush po i mbron “oligarkët”?
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...
Lexo | 12-Feb-2019 13:48
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...

Paketa ekonomike e PD – Kush po i mbron “oligarkët”?
Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në ahmetaj32-1-770×396 (1)Europë ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:30
Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në ahmetaj32-1-770×396 (1)Europë ...

Paketa ekonomike e PD: Kush po i mbron “oligarkët”?
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...
Java News | 12-Feb-2019 13:47
Nga Arben Ahmetaj Debati për taksat dhe politikat fiskale të ndjekura nga qeveritë, përtej qasjes politike, ka tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes nga shtresa dhe grupe të ndryshme sociale, në Evropë apo ...

Në vitin 2018, shqiptarët e Kosovës shpenzuan mbi 183 milionë për blerje të veturave
Më shumë se 183 milionë euro kanë shpenzuar qytetarët e Kosovës për blerjen e veturave nga jashtë, vetëm gjatë vitit 2018. Në përgjithësi, vitin e kaluar janë importuar 20 mijë e 689 vetura. Prej tyre, 17 mijë e 340 ...
Monitor | 12-Feb-2019 10:33
Më shumë se 183 milionë euro kanë shpenzuar qytetarët e Kosovës për blerjen e veturave nga jashtë, vetëm gjatë vitit 2018. Në përgjithësi, vitin e kaluar janë importuar 20 mijë e 689 vetura. Prej tyre, 17 mijë e 340 ...

Sa vetura janë importuar dhe sa janë shpenzuar për to?
Më shumë se 183 milionë euro kanë shpenzuar qytetarët e Kosovës për blerjen e veturave nga jashtë, vetëm gjatë vitit 2018. Në përgjithësi, vitin e kaluar janë importuar 20 mijë e 689 vetura. Prej tyre, 17 mijë e 340 ...
AlbInfo | 11-Feb-2019 10:03
Më shumë se 183 milionë euro kanë shpenzuar qytetarët e Kosovës për blerjen e veturave nga jashtë, vetëm gjatë vitit 2018. Në përgjithësi, vitin e kaluar janë importuar 20 mijë e 689 vetura. Prej tyre, 17 mijë e 340 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved