ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:38

DJ Diplo: Do të shkurorëzohem për Era Istrefin

DJ Diplo: Do të shkurorëzohem për Era Istrefin
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
Alsat-M | 12-Feb-2019 15:31
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...
Republika | 12-Feb-2019 15:07
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 14:43
Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.Në një imazh që ka postuar ...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 14:41
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...

Dj Diplo, Era Istrefit: Do të shkurorëzohem për ty
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 14:28
Era Istrefi tash e sa kohë është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht në Shtetet e Bashkuara. Ajo po vazhdon të ndërtoj një karrierë muzikore dhe po bashkëpunon me artistët të rrafshit ndërkombëtar. Ka kohë ...

Era Istrefi: “Lëre të dashurën se jam e mërzitur”, Dj i famshëm: “Do divorcohem për ty”
Era Istrefi po shijon momentet e suksesshme të karrierës së saj ndonëse jeta personale duket se ka mbetur në hije për artisten. Pak orë më parë ylli i “Bon Bon” ka publikuar dy foto buzë pishinës teksa si koment përdor ...
Bordo | 12-Feb-2019 13:39
Era Istrefi po shijon momentet e suksesshme të karrierës së saj ndonëse jeta personale duket se ka mbetur në hije për artisten. Pak orë më parë ylli i “Bon Bon” ka publikuar dy foto buzë pishinës teksa si koment përdor ...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...
Ina-Online | 12-Feb-2019 13:03
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty
Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan . Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ...
Lajminet | 12-Feb-2019 12:54
Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan . Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ...

“Lëre të dashurën tënde, se jam mërzitur”, me kë e ka Era Istrefi?
Era Istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si këngëtare. Simpatikja nga Kosova që kaloi çdo parashikim me hitin “Bon, Bon” është duke punuar për të tjera ...
InFokusi | 12-Feb-2019 12:17
Era Istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon karrierën e saj si këngëtare. Simpatikja nga Kosova që kaloi çdo parashikim me hitin “Bon, Bon” është duke punuar për të tjera ...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së
Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale disa foto të reja, shkruan GazetaBlic. E veshur me veshje joshëse, Era po duket shumë tërheqëse. ‘Jepi fund me të dashurën tënde, jam mërzitur ‘, ka ...
GazetaBlic | 12-Feb-2019 11:40
Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale disa foto të reja, shkruan GazetaBlic. E veshur me veshje joshëse, Era po duket shumë tërheqëse. ‘Jepi fund me të dashurën tënde, jam mërzitur ‘, ka ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. Ajo gjithashtu është ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 10:14
Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. Ajo gjithashtu është ...

Era vjen “përvëluese”, publikon këtë imazh në rrjetet sociale
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 09:37
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...
Arbresh | 12-Feb-2019 09:22
Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ...

Era vjen “përvëluese”, publikon këtë imazh në rrjetet sociale
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 09:06
Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e ...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen (Foto)
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 09:05
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro
Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri Vegas, ...
Lajm Press | 11-Feb-2019 16:55
Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri Vegas, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved