ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:31

Juventusi i vë syrin yllit të Liverpulit

Juventusi i vë syrin yllit të Liverpulit
Juventusi duket se nuk e ka mbyllur pazarin e tij në Premier League. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja “The Guardian”, Zonja e Vjetër tashmë ka hedhur sytë edhe nga Liverpuli, duke tentuar blerjen e Mohamad ...
Top Channel | 12-Feb-2019 15:49
Juventusi duket se nuk e ka mbyllur pazarin e tij në Premier League. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja “The Guardian”, Zonja e Vjetër tashmë ka hedhur sytë edhe nga Liverpuli, duke tentuar blerjen e Mohamad ...

Bomba e merkatos, pas Ronaldos, Juventusi do edhe Salah!
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 16:00
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...

Bomba e merkatos, pas Ronaldos, Juventusi do edhe Salah!
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 17:58
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...

Bomba e merkatos, pas Ronaldos, Juventusi do edhe Salah!
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...
Lajm Press | 12-Feb-2019 17:28
Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai erdhi mbrëmjen e së hënës me klubin bardhezi të Juventusit që njoftoi se duke filluar nga 1 korriku i 2019-ës uellsiani Aaron Ramsey do të mbajë veshur në Torino fanellën e Zonjës së ...

“Ronaldo i dha kredibilitet futbollit italian”
Cristiano Ronaldo aktualisht është golashënuesi më i mirë aktualisht në këtë sezon në Serie A. Sulmuesi portugez deri më tani ka shënuar 18 gola derisa ka bërë 7 asiste, shkruan Indeksonline. Zv-presidenti i FIFA-s, ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 16:55
Cristiano Ronaldo aktualisht është golashënuesi më i mirë aktualisht në këtë sezon në Serie A. Sulmuesi portugez deri më tani ka shënuar 18 gola derisa ka bërë 7 asiste, shkruan Indeksonline. Zv-presidenti i FIFA-s, ...

Salah në shënjestër të Juventusit
Sipas mediave angleze Juventusi nuk ndalet me kaq pasi projekti i Paraticit tashmë përfshin edhe Mohamed Salah, për të cilin bardhezinjtë do të ishin të gatshëm të përfshinin në marrwveshje edhe argjentinasin Dybala. ...
EkonomiaOnline | 12-Feb-2019 16:41
Sipas mediave angleze Juventusi nuk ndalet me kaq pasi projekti i Paraticit tashmë përfshin edhe Mohamed Salah, për të cilin bardhezinjtë do të ishin të gatshëm të përfshinin në marrwveshje edhe argjentinasin Dybala. ...

Juventusi i vë syrin yllit të Liverpulit
Juventusi duket se nuk e ka mbyllur pazarin e tij në Premier League. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja “The Guardian”, Zonja e Vjetër tashmë ka hedhur sytë edhe nga Liverpuli, duke tentuar blerjen e Mohamad ...
Gazeta Dita | 12-Feb-2019 16:30
Juventusi duket se nuk e ka mbyllur pazarin e tij në Premier League. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja “The Guardian”, Zonja e Vjetër tashmë ka hedhur sytë edhe nga Liverpuli, duke tentuar blerjen e Mohamad ...

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salah. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...
Telegrafi | 12-Feb-2019 14:56
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salah. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salah. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...
E Dua Sportin | 12-Feb-2019 15:41
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salah. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salan. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...
AlMaKos | 12-Feb-2019 15:19
Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salan. Sipas tyre Cristiano Ronaldo i ka dhënë dritën e gjelbër klubit të fillojë negociatat me ...

Çmendet Juventus, 200 milionë euro për Salah
Sky Neës Arabia ka raportuar që Juventus ka ofruar 200 milionë euro për të transferuar Mohamed Salah nga Liverpooli, dhe ta bashkoj me Cristiano Ronaldon. 26 vjeçari debutoi me Liverpoolin vitin e kaluar duke shënuar 44 ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 14:29
Sky Neës Arabia ka raportuar që Juventus ka ofruar 200 milionë euro për të transferuar Mohamed Salah nga Liverpooli, dhe ta bashkoj me Cristiano Ronaldon. 26 vjeçari debutoi me Liverpoolin vitin e kaluar duke shënuar 44 ...

Salah te Juvja?
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...
Lexo | 12-Feb-2019 12:55
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...

Juventusi ofron më shumë se 200 milionë euro për Salahun
“SkyNews Arabia” ka raportuar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë më shumë se 200 milionë euro për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah. Sipas raportimit, ylli Cristiano Ronaldo u ka dhënë “dritën e gjelbër” ...
Koha.mk | 12-Feb-2019 12:54
“SkyNews Arabia” ka raportuar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë më shumë se 200 milionë euro për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah. Sipas raportimit, ylli Cristiano Ronaldo u ka dhënë “dritën e gjelbër” ...

Juve kontakton Salah?
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...
Java News | 12-Feb-2019 12:36
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...

Juventusi ofron më shumë se 200 milionë euro për Salahun
“SkyNews Arabia” ka raportuar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë më shumë se 200 milionë euro për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah. Sipas raportimit, ylli Cristiano Ronaldo u ka dhënë “dritën e gjelbër” ...
Koha.net | 12-Feb-2019 12:36
“SkyNews Arabia” ka raportuar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë më shumë se 200 milionë euro për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah. Sipas raportimit, ylli Cristiano Ronaldo u ka dhënë “dritën e gjelbër” ...

Juventus është çmendur, tenton transferimin e Salah
Salah është objektiv i Juventusit sipas një shkrimi të publikuar së fundmi në gazetën e madhe britanike “The Guardian”. Nuk ka asgjë të çuditshme, pasi në realitet klubi bardhezi në sezonet e fundit është hedhur në ...
Shenja | 12-Feb-2019 12:33
Salah është objektiv i Juventusit sipas një shkrimi të publikuar së fundmi në gazetën e madhe britanike “The Guardian”. Nuk ka asgjë të çuditshme, pasi në realitet klubi bardhezi në sezonet e fundit është hedhur në ...

Juventus është çmendur, tenton transferimin e Salah
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...
InFokusi | 12-Feb-2019 12:32
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...

Juventus është ‘çmendur’, tenton transferimin e Salah
Pasi realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon, për drejtuesit e klubit bardhezi asgjë nuk është e pamundur. Nga Anglia vjen një lajm i bujshëm, ku sipas “The Guardian”, Juve ka kontaktuar Mohamed ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2019 12:32
Pasi realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon, për drejtuesit e klubit bardhezi asgjë nuk është e pamundur. Nga Anglia vjen një lajm i bujshëm, ku sipas “The Guardian”, Juve ka kontaktuar Mohamed ...

“Zhurmë” nga Anglia, Juve kontakton Salah, ofron edhe Dybala
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...
Telegraf | 12-Feb-2019 12:17
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre. Pas realizuan goditjen e “shekullit” duke transferuar Ronaldon për Torino, për ...

Juventus është çmendur, tenton transferimin e Salah
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre.
Kosova Press | 12-Feb-2019 12:29
Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fantazisë së tyre.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved