ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 08:48

Basha: Më 16 shkurt finalja, populli kundër një grushti njerëzish

Basha: Më 16 shkurt finalja, populli kundër një grushti njerëzish
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin finalen e madhe. Ai ka qenë pasditen e sotme në Elbasan ku është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të. ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 16:34
ELBASAN Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin finalen e madhe. Ai ka qenë pasditen e sotme në Elbasan ku është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të. ...

Elbasan/ Basha pritet nga qindra vetë: Era e ndryshimit po vjen
TIRANE Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 16:19
TIRANE Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është ...

Basha në Pogradec, fton banorët në protestë në Tiranë
Një tjetër ligj për të cilin Lulzim Basha zotohet se do e anulojë kur të vijë në pushtet, është ai i pronave.
Top Channel | 12-Feb-2019 15:31
Një tjetër ligj për të cilin Lulzim Basha zotohet se do e anulojë kur të vijë në pushtet, është ai i pronave.

Basha-Ramës: Ke kohë deri në 15 shkurt për zgjidhje politike
Nga Pogradeci ku është ndalur në turin e takimeve me qytetarë, kryetari i PD i ka bërë thirrjen e fortë kryeministrit Rama, që të largohet deri më 15 shkurt. Në të kundërt tha Basha, më 16 shkurt qytetarët do të marrin ...
ABCNews | 12-Feb-2019 16:03
Nga Pogradeci ku është ndalur në turin e takimeve me qytetarë, kryetari i PD i ka bërë thirrjen e fortë kryeministrit Rama, që të largohet deri më 15 shkurt. Në të kundërt tha Basha, më 16 shkurt qytetarët do të marrin ...

“Këto fytyra të poshtra”… Basha, takime në rrugët e Elbasanit
Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është pritur nga ...
Java News | 12-Feb-2019 16:33
Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit. “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit. Ai është pritur nga ...

Basha në Pogradec: Ejani në protestë, Rama i trajton njerëzit si qenër
Lulzim Basha u ndal ne Pogradec, ndërsa ftoi qytetarët ti bashkohen protestës së 16 shkurtit. Gjatë takimeve me qytetarët dhe bizneset, kreu i PD tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin ke një njeri që i ...
Lapsi | 12-Feb-2019 15:10
Lulzim Basha u ndal ne Pogradec, ndërsa ftoi qytetarët ti bashkohen protestës së 16 shkurtit. Gjatë takimeve me qytetarët dhe bizneset, kreu i PD tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin ke një njeri që i ...

“Kam pritur shumë nga ju dhe nuk kam marrë asgjë”, Basha debaton me tregtarin në Pogradec
Kryetari i opozitës Lulzim Basha gjëtë një takimi me qytetarët e Pogradecit pati një diskutim me një tregtarë. Tregtari iu drejtua Bashës duke i thënë që ka pritur shumë nga ai dhe nuk ka marrë asgjë. Ai tha se ka pasur ...
Telegraf | 12-Feb-2019 13:31
Kryetari i opozitës Lulzim Basha gjëtë një takimi me qytetarët e Pogradecit pati një diskutim me një tregtarë. Tregtari iu drejtua Bashës duke i thënë që ka pritur shumë nga ai dhe nuk ka marrë asgjë. Ai tha se ka pasur ...

Basha nga Pogradeci: Rama do ta marrë Pogradecin me kriminelët e qytetit
Tiranë, 12 shkurt - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se Edi Rama ka menduar që të marrë Bashkinë e Pogradecit, dhe për këtë ka mbledhur të gjithë kriminelët rreth vetes. Basha tha nga qyteti liqenor se ...
Zhurnal | 12-Feb-2019 15:08
Tiranë, 12 shkurt - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se Edi Rama ka menduar që të marrë Bashkinë e Pogradecit, dhe për këtë ka mbledhur të gjithë kriminelët rreth vetes. Basha tha nga qyteti liqenor se ...

Basha: PD do anulojë ligjin e pronës, na jepni votën, t’iu japim ofertën
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...
Medial | 12-Feb-2019 14:28
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...

Basha “ultimatum” Ramës nga Pogradeci: Largohu deri në 15 shkurt, në 16-të vendosin qytetarët!
Kreu Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ka bërë apel Kryeministrit Rama nga Pogradeci, që të reflektojë deri në 15 shkurt. Në të kundërt tha ai, fjala do të jetë e qytetarëve, në protestën e 16 shkurtit në Tiranë. ...
RTSH | 12-Feb-2019 14:00
Kreu Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ka bërë apel Kryeministrit Rama nga Pogradeci, që të reflektojë deri në 15 shkurt. Në të kundërt tha ai, fjala do të jetë e qytetarëve, në protestën e 16 shkurtit në Tiranë. ...

Basha: PD do anulojë ligjin e pronës, na jepni votën, t’iu japim ofertën
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...
VizionPlus | 12-Feb-2019 13:14
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se PD në momentin që do të vijë në pushtet do të anulojë ligjin aktual të pronës. Nga Pogradeci, ku po zhvillon turin e takimeve me qytetarë e biznese në lidhje me protestën e 16 ...

Lulzim Basha, Pogradec: Hajdeni me 16 shkurt t’i zemë në çark si minjtë!
Nga fjala e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me qytetarët e Pogradecit. Kupa është mbushur! Kupa është mbushur apo jo?! Kupa është mbushur dhe po derdhet! Ndaj t’i hapim rrugë një plani ekonomik, që këta të ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 13:25
Nga fjala e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me qytetarët e Pogradecit. Kupa është mbushur! Kupa është mbushur apo jo?! Kupa është mbushur dhe po derdhet! Ndaj t’i hapim rrugë një plani ekonomik, që këta të ...

Basha krah çunit të Fahriut në Pogradec: Rama është i lidhur me qentë e krimit, ejani në protestë të rrëzojmë këtë kryeqen
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar turin e tij në qytetet e vendit për t’i bërë thirrje qytetarëve të dalin në protestë më 16 shkurt. Ditën e sotme kryedemokrati është ndalur në Pogradec ku i bëri ...
GazetaTema | 12-Feb-2019 12:59
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar turin e tij në qytetet e vendit për t’i bërë thirrje qytetarëve të dalin në protestë më 16 shkurt. Ditën e sotme kryedemokrati është ndalur në Pogradec ku i bëri ...

VIDEO/ Kreu i PD-së përballet me pogradecarin mosbesues, ndiqni dialogun e Bashës me Spartakun
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është përballur sot në qytetin e Pogradecit, sapo nisi takimet me qytetarët, me një tregtar të zhgënyer nga qeveria dhe mosbesues edhe ndaj opozitës. Tregtari, pa ndrojtje, ia ...
Koha Jone | 12-Feb-2019 13:25
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është përballur sot në qytetin e Pogradecit, sapo nisi takimet me qytetarët, me një tregtar të zhgënyer nga qeveria dhe mosbesues edhe ndaj opozitës. Tregtari, pa ndrojtje, ia ...

Basha nxehet në Pogradec, heq xhupin dhe i përvishet Ramës: Nuk je kryeministri i shqiptarëve
Kreu i PD, Lulzim Basha iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili tha se do të marrë bashkinë e Pogradecit. Basha i tha Ramës se i ka bërë hesapet me kriminelët dhe jo me qytetarët dhe se këtë bashki nuk e merr dot. ...
Lexo | 12-Feb-2019 13:03
Kreu i PD, Lulzim Basha iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili tha se do të marrë bashkinë e Pogradecit. Basha i tha Ramës se i ka bërë hesapet me kriminelët dhe jo me qytetarët dhe se këtë bashki nuk e merr dot. ...

Basha në Pogradec: Fund grushtit të shtetit, të shtunën dynduni në Tiranë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në Pogradec, ku vijoi turin e takimeve me banorët në kuadër të protestës së 16 shkurtit. Në takimet e zhvilluara me tregtarë dhe qytetarë, Basha u bëri thirrje që me 16 ...
Gazeta Shqip | 12-Feb-2019 12:59
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në Pogradec, ku vijoi turin e takimeve me banorët në kuadër të protestës së 16 shkurtit. Në takimet e zhvilluara me tregtarë dhe qytetarë, Basha u bëri thirrje që me 16 ...

“Gjushi e Niçja i numërojnë votat”, Basha-qytetarit: Dil në shesh
POGRADEC Kur kanë mbetur edhe katër ditë nga protesta opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me banorët e Pogradecit. Ai iu bëri thirrje tregtarëve që me 16 shkurt të mbyllin qepenat ...
BalkanWeb | 12-Feb-2019 12:22
POGRADEC Kur kanë mbetur edhe katër ditë nga protesta opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me banorët e Pogradecit. Ai iu bëri thirrje tregtarëve që me 16 shkurt të mbyllin qepenat ...

Basha nxehet dhe heq xhupin në Pogrdec: Ramës dua t’ja them shkoqur, nuk je kryeministri i shqiptarëve
Kreu i PD, Lulzim Basha iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili tha se do të marrë bashkinë e Pogradecit. Basha i tha Ramës se i ka bërë hesapet me kriminelët dhe jo me qytetarët dhe se këtë bashki nuk e merr dot. ...
Java News | 12-Feb-2019 12:54
Kreu i PD, Lulzim Basha iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili tha se do të marrë bashkinë e Pogradecit. Basha i tha Ramës se i ka bërë hesapet me kriminelët dhe jo me qytetarët dhe se këtë bashki nuk e merr dot. ...

Vlorë, Basha: 5 prioritet e PD-së për zhvillimin e ekonomisë
-“Shqipëria, në raport me vendet e tjera të rajonit, është e fundit për sa i përket pëlqyeshmërisë nga bizneset. Shkaqet janë mungesa e politikave ekonomike, politika plotësisht e gabuar fiskale dhe korrupsioni”, ka ...
24 Ore | 11-Feb-2019 15:50
-“Shqipëria, në raport me vendet e tjera të rajonit, është e fundit për sa i përket pëlqyeshmërisë nga bizneset. Shkaqet janë mungesa e politikave ekonomike, politika plotësisht e gabuar fiskale dhe korrupsioni”, ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved