ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 15:20

Banorët e Laknasit protestë dhe peticion UK, Tiranë: Ja kërkesat, 6 ditë afat për furnizim

Banorët e Laknasit protestë dhe peticion UK, Tiranë: Ja kërkesat, 6 ditë afat për furnizim
Dje banorët e Laknasit protestuan kundër Ujësjellës-Kanalizimeve të Tiranës (UKT). Për ironi të fatit, edhe pse stacioni i pompave ndodhet në territorin e Kamzës, 11 mijë banorët nuk marrin shërbimin nga kjo ndërmarrje. ...
Telegraf | 12-Feb-2019 09:18
Dje banorët e Laknasit protestuan kundër Ujësjellës-Kanalizimeve të Tiranës (UKT). Për ironi të fatit, edhe pse stacioni i pompave ndodhet në territorin e Kamzës, 11 mijë banorët nuk marrin shërbimin nga kjo ndërmarrje. ...

Banorët e Laknasit protestë dhe peticion kundër UKT
Në orët e para të mëngjesit banorët e Laknasit janë hedhur në protestë kundër Ujësjellës-Kanalizimeve të Tiranës (UKT). Njoftimi i Bashkisë Kamëz Për ironi të fatit, edhe pse stacioni i pompave ndodhet në territorin e ...
Koha Jone | 11-Feb-2019 11:28
Në orët e para të mëngjesit banorët e Laknasit janë hedhur në protestë kundër Ujësjellës-Kanalizimeve të Tiranës (UKT). Njoftimi i Bashkisë Kamëz Për ironi të fatit, edhe pse stacioni i pompave ndodhet në territorin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved